Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ileż można gadać...

Ileż można gadać...

LuiN 19 Września 2007 18:25

0 0

Można nawet bardzo długo, jeśli chodzi o pobicie rekordu czasu rozmowy telefonicznej. Tony Wright to największy gaduła wśród tych, którzy pozwolili swoją rozmowę nagrać.

Poprzedni rekord, czyli 39 godzin, 18 minut i 24 sekundy ustanowiony został przez dwóję Szwajcarów: Sandrę Kobel i Stephena Hafnera, w listopadzie 2005 roku.




Tym razem stały rozmówca był tylko jeden, za to rozmawiało z nim mnóstwo osób z racji promocji bicia rekordu w TV. Dzięki serii godzinnych sesji poruszonych zostało wiele tematów, od miłości przez psychologię, stomatologie, po zbliżający się koncert Led Zeppelin... i tak przez 40 godzin, które są nowym rekordem.

Szczęśliwie dla Tonego Wrighta, za połączenie nic nie zapłacił, bo korzystał z telefonii internetowej (VoIP). Rekordzista ma na swoim koncie jeszcze inny rekord. W maju pobił rekord bezsenności, będąc na nogach przez 11 dni.

Źródło tekstu: metro.co.uk     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2007-09-19 18:55:09

    mógłby zaokrąglić do pełnych 48 ;p

  • 0

    9.  2007-09-19 19:06:05

    i przez 40 godzin połączenia na VoIP nie zerwało? Fajnie. 11 dni bez snu - dla mnie 3 doby i już bym był "zwłoką"

  • 0

    10. ~ukenamuniu  2007-09-19 19:07:41  host: nat-go2.aster.pl

    PLANET: po brulion, nie na bulion.

  • 0

    11.  2007-09-19 20:00:24

    11 dni bez snu! Masakra! Respect dla tego ziomka!

  • 0

    12. ~detoks  2007-09-19 21:07:44  host: cjx82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    " będąc na nogach przez 11 dni" mister pora odstawic dragi...

  • 0

    13.  2007-09-19 21:10:56

    ciekawe ile za to dostał.. w polsce przy jakiś rekordach, które de facto wynosiły dużo mniej (nie pamietam dokładnie o co chodziło), nagroda wynosiła coś 30 tys zł.

  • 0

    14. ~spellcaster  2007-09-19 21:17:39  host: 212.122.223.68

    to ja jestem cienki, mój rekord to 3h05min i to na druciaku za czasów, gdy płaciło się jeden "impuls" tylko za rozpoczęcie rozmowy....

  • 0

    15.  2007-09-19 21:53:30

    #burak - tak miał mój znajomy, mówi że najgorsza jest pierwsza i trzecia noc poźniej idzie z górki :) tylko on grał w World of Warcraft. Jak mi mówił to tydzień nie spał. Mówił że po pewnej godzinie śpi się na siedząco z otwartymi oczami... :D

  • 0

    16. ~hand  2007-09-19 22:34:39  host: chello087206094023.chello.pl

    mój rekord w play to ponad 2 godziny

  • 0

    17.  2007-09-19 22:44:40

    16-to ja jestem cienias :) ja tylko 20 minut:P

  • 0

    18. ~  2007-09-19 22:51:28  host: apn-100-128.gprsbal.plusgsm.pl

    Maniak; mowie maniak; jak tak mozna.

  • 0

    19. ~Dina  2007-09-20 00:48:07  host: 85.195.123.24

    Hm,to jestem dużo gorsza od rekordzisty-tylko 11 godzin. :)

  • 0

    20. ~r  2007-09-20 08:34:23  host: chello084010106085.chello.pl

    #19: 10 godzin rozmowy czy bez snu? ;-)

  • 0

    21.  2007-09-20 09:39:36

    Z tych normalnych rekordów podam tylko, że na wakacjach zadzwoniła koleżanka na mój numer tel. porozmawiałem trochę ale że to była bliższa koleżanka żony to przekazałem jej słuchawkę i poszedłem do sklepu. Tak się składa, że nad morzem jak się idzie do sklepu to się wraca z miasta zawianym. Zdążyłem zrobić zakupy, wypić 3 piwka i wrócić po 1,5h. Rozmowa nadal trwała :P

  • 0

    22.  2007-09-20 12:14:12

    kurde a ja 5 dni nie spalem z rzedu gosc wymiata wszystkich !!!!

  • 0

    23.  2007-09-20 12:17:52

    a jesli chodzi o rozmowe to najdluzsza trwala 2h05min48sek

  • 0

    24. ~triple  2007-09-20 13:04:02  host: ade252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja rozmawiałem 3 i pół godziny z kolegą w interesach...ucha potem nie czułem;)

  • 0

    25.  2007-09-20 16:26:47

    Ja najdłużej gadałem z jedną osobą nieustannie coś około 4 godzin. Oczywiście przez zestaw słuchawkowy bo inaczej bym nie dał rady. Rozmowa była darmowa przez Simplusa w promocji darmowego numeru w wersji za 5 zł 2 miesiące z wybranym numerem gratis.

  • 0

    26. ~intermann  2007-09-20 19:54:18  host: public-gprs36572.centertel.pl

    Darmowe wieczory i wekkendy w orange go, rozmawiałem cały wekkend ale z przerwami. średnio co 2 godziny przerwa na podładowanie telefonu. z jedną osobą przez zestaw słuchawkowy. wieczorem z soboty na niedziele razem z dziewczyną od ok 18 kiedy położyliśmy się i rozmawialiśmy "podpięci pod ładowarki" zasnęliśmy "połączeni" razem. nie wiedzieć czemu po północy przerwało połączenie ale ok 6ciu godzin było. :D da się. mój skromny rekordzik pobiliśmy jak musiałem wyjechać na tydzień na drugi koniec polski

  • 0

    27. ~nick  2007-09-20 21:09:09  host: cbb157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mój rekord: NIE dzwoniłem ze stacjonarnego od przeszło półtora roku. A telekomuch żre za abonament...

Dodaj swoją opinię