Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ile warty jest aparat Nokii N9 [wideo]

Ile warty jest aparat Nokii N9 [wideo]

LuiN 3 Sierpnia 2011 20:58

0 0
nokia n9 Bill Perry przygotował ciekawą prezentację możliwości aparatu fotograficznego zastosowanego w smartfonie Nokia N9.

Poniższy film składa się z wielu (ponad 30) pojedynczych ujęć nakręconych Nokią N9, które zostały następnie zmontowane za pomocą Adobe Premiere Pro CS4, bez ingerencji w jakość wideo. Efekt oceńcie sami:



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: mobileperry.com     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 1

    13. ~  2011-08-03 21:57:13  host: public-gprs166522.centertel.pl

    swoja droga to co sie dzisiaj liczy to user experience, najbardziej OS, a nie jakis aparat ROTFL

  • 0

    14. ~PatrykOS  2011-08-03 22:09:38  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    @1, mnie obchodzi i to nawet bardzo. N9 strasznie mi się podoba, nie wiem nawet czy nie byłbym gotów porzucić dla niej mojego iPhone, ten design kusi i do tego Meego. Aczkolwiek poczekam,aż Nokia wyda N9 jako slider z qwerty, w białym kolorze i oczywiście z Meego na pokładzie. Wtenczas, jeśli Apple nie pokaże czegoś sensownego, a moje finanse będą na to pozwalały, na pewno nabędę Nokię.

  • 0

    16.  2011-08-03 22:52:18

    Głupia prowokacja a Wy się jak zwykle dajecie podpuszczać... ech... Co do tematu - świetna jakość, jestem pod wrażeniem, dla takiego aparatu warto byłoby zainteresować się tym modelem pomijając już jego inne zalety. Nigdy aparat nie był u mnie wyznacznikiem przy zakupie tel, ale ten mnie niesamowicie pozytywnie zaskoczył.

  • -1

    17. ~tp  2011-08-03 23:41:00  host: dei41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    14. ...i szybciutko wrócisz do Apple. Zatęsknisz za tą szybką i bezproblemową pracą oraz setkami aplikacji. MeeGo to chyba system bez wsparcia, a co to będzie gdy zadebiutuje Nokia z WP7? Wiele lat temu straciłem zaufanie do Nokii, więcej kasy na te niedorozwinięte telefony sam już bym nie dał.

  • 0

    18. ~iNick  2011-08-04 00:33:41  host: anonymizer2.blutmagie.de

    Mi się po trzech modelach IPhone znudził i w sumie to czekam na N9. MeeGo rozwijać będzie Intel.

  • 0

    19. ~  2011-08-04 00:52:07  host: 62.152.149.114.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    i teraz nie wiadomo czy czekac na n9 czy brac n8 bo anna i bella ladnie sie prezentuja. temat aparatu byl poruszany tutaj http://telepolis.pl/news.php?id=22037 i tutaj http://www.telepolis.pl/news.php?id=22010

  • 0

    20. ~  2011-08-04 01:06:50  host: public-gprs31675.centertel.pl

    Ładne, ale mój vivaz za obecnie 600 czy 700zł kręci videoHD z continue autofocus. (jako jeden z bardzo nielicznych kręci przejścia ze zmianą ustawienia ostrości!!!) Nie bez powodu w reklamach nazwa się go kamerofonem

  • 0

    21.  2011-08-04 01:28:47

    WoW. Jakość materiału wideo jest bardzo dobra.

  • 1

    22. ~zz  2011-08-04 02:30:58  host: 85-222-126-210.home.aster.pl

    nie mogę sie doczekać premiery na naszym rynku. Sekciarze apple idździe płakać gdzie indziej.

  • 0

    23.  2011-08-04 03:42:19

    widać, że kręcone telefonem. Komuś się ręka trzęsła;-)

  • 0

    24.  2011-08-04 08:27:33

    @17 MeeGo ma olbrzymie wsparcie (i nie mam na myśli noki) i nie jest systemem tylko noki. A na rynku budzi duże zainteresowanie.

  • 0

    25.  2011-08-04 09:14:59

    17 - może jak ktoś ma pierwszego iphona to się zachwyca ale mając 2 czy 3 to już się nudne robi ;) ile się można zachwycać telefonem z tak prostym systemem ;) Android jest duzo ciekawszy od iOS a MeeGo zapowiada sie nie gorzej ...

  • 0

    26. ~Edgar  2011-08-04 09:36:00  host: aayf202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zauważył ktoś, że wszystkie ujęcia są kręcone w pełnym świetle? Jakość aparatu poznaje się po tym jak robi zdjęcia/filmy w zamkniętych pomieszczeniach i przy sztucznym oświetleniu. Już raz się przekonałem ile są warte aparaty Nokii... Kumpel z Nokią 5 Mp nie umiał zrobić tak dobrego zdjęcia jak ja samsungiem 3,2 Mp:)

  • 0

    27.  2011-08-04 09:57:27

    ale z jaka nokia, sorry ale jeśli mówisz o telefonach z s40 to nie dziwne bo tam nie ma dobrych aparatów a ilość mpx nic nie znaczy...

  • 0

    28. ~neo  2011-08-04 10:34:54  host: cmts.tvk-wolczyn.pl

    extra,ale chyba n8 kręci lepiej. Co do meego,to super system bynajmniej nie obrzydliwy android,ale co ze wsparciem?!

  • 0

    29.  2011-08-04 11:15:07

    @28 intel, linux fundation i przez jakiś czas nokia. Do tego środowisko open source.

  • 0

    30. ~eM  2011-08-04 14:31:51  host: 178-37-27-220.adsl.inetia.pl

    @26 - zdjęcia robione POD ŚWIATŁO zazwyczaj są blade a tu mimo tego kolory OK, ponadto nie ma aż takich rozbłysków - brak efektu "mgły". Także aparat OK. Ale nie sam aparat czyni telefon doskonałym :)

  • 0

    31.  2011-08-04 15:25:31

    @30 gwarantuje, że na system też nie ma co nażekać.

  • 0

    32. ~DAD  2011-08-04 19:46:57  host: 178.183.130.172.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    korzystam z N97 i nie narzekam,korzystam z niej na maksa+GPS.N9-zdjecia bomba,a jak reszta czas pokaże

  • 0

    33. ~MS  2011-08-05 10:52:20  host: dynamic-78-9-0-235.ssp.dialog.net.pl

    Świetna jakość telefon jest też super, a co do tel. Aple to jest to po prostu badziewie kture kosztuje majątek a parametry ma lipne, jest dużo tańszych i lepszych technicznie telefonów od Aple ,a płacić za logo to bezsens.

Dodaj swoją opinię