Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ile warte są "złote" numery?

Ile warte są "złote" numery?

WitekT 10 Listopada 2006 10:54

0 0

Na stronach aukcyjnych Allegro padł rekord - za numer komórkowy zadeklarowano blisko miliard złotych. Oczywiście, przyczynili się do tego żartownisie, choć sam numer jest nawet całkiem ciekawy.

Najlepszy numer telefonu w Polsce! - zachwala na aukcji Paweł Wójcik, właściciel numeru 880 880 880 w Heyah. Blisko miliard złotych to kwota szokująca, zważywszy, że oficjalne ceny złotych numerów u operatorów zwykle opiewają na kilkaset złotych. Strona z licytacją numeru cieszy się ogromnym zainteresowaniem - odwiedziło ją już 50 tys. Internautów.




To, że licytacja doszła do astronomicznej kwoty, to wina Allegro. Wysłałem do nich cztery maile z prośbą o interwencję i żadnej odpowiedzi nie dostałem. Wartość tego numeru oceniam na około 800 tys. zł. Dawano mi już 200 tys. zł, ale odmówiłem - mówi Wójcik.

Nie ingerujemy w przebieg aukcji. Jesteśmy tylko platformą do handlu. Czy właściciel bazaru na stadionie dziesięciolecia w Warszawie ma odpowiadać za to, że kogoś tam oszukano? - pyta retorycznie Bartosz Szambelan, rzecznik Allegro.

Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~leyqu  2006-11-10 13:31:03  host: ahk6.internetdsl.tpnet.pl

    do 17! Ten numer jest warty kolo 100zl

  • 0

    20.  2006-11-10 14:40:34

    Teraz nastąpiły zmiany: Aktualna cena 6 766,00 zł Cena minimalna nie została osiągnięta. UWAGA!!! Allegro poradzilo mi anulowanie wszystkich ofert i przejscie na aukcje prywatna. Nie robilem tego wczesniej, bo moim zdaniem zasady i regulamin Allegro na to nie pozwalaja. Aby przejsc na aukcje prywatna nalezy anulowac wszystkie oferty, a anulowac oferty mozna tylko, gdy cyt: "kupujący nie budzi zaufania, bądź złożona oferta nie jest wiarygodna". Nie uwazam, aby WSZYSTKIE zlozone oferty nie budzily zaufania, ale zrobie tak, jak radzi mi Allegro, bo to chyba jedyny sposob na zakonczenie glupoty, jaka od kilku dni przejawia sie na mojej aukcji. Od tej chwili to AUKCJA PRYWATNA. Zobaczymy teraz, ktore osoby zlozyly powazne oferty...

  • 0

    21.  2006-11-10 14:41:16

    Narazie koniec rekordowej ceny...

  • 0

    22.  2006-11-10 15:12:15

    to głupie, żeby tyle kasy dawać.Choć akurat numeru Heyah bym się nie powstydził.

  • 0

    23.  2006-11-10 15:13:39

    czy ja wiem, czy taki nr 6880 880 880 jest warty 800k? czy nawet 200k albo i 100k? LOL! :-P *** body - to Ty nie wiedziales, ze nr z szescioma "8" daje niesmiertelnosc i duzo punktow xp? zalosny jestes (bez obrazy, oczywiscie)! LOL! :-P

  • 0

    24.  2006-11-10 15:17:23

    Na allegro sa rowni i rowniejsi. Jak Mucha sprzedawała sukienke, to pilnowali. Jak Majewski sprzedawał malucha, to pilnowali ale jak zwykly wyjadacz chleba chce cos sprzedac, to allegro ma go gleboko w powazaniu. Palcem nie kiwnie. Max co robi, to CTRL+C, CTRL+V i wyslij. Dostajemy standardowa odpowiedz i kolejna kreska na sciane pod napisem spławieni.

  • 0

    25. ~eym  2006-11-10 15:46:39  host: nat01.rtk.net.pl

    a za nr nrp 50550505 ile byście dali...??;))

  • 0

    26. ~  2006-11-10 15:49:23  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    "eym" - ja nic. ;-D

  • 0

    27.  2006-11-10 16:39:16

    Nie znam sie az tak do konca na tych numerkach, zwlaszcza w Heyah. Nie wiem ktore z łatwych sa dostepne, ale moim zdaniem ten numer jest wart od 4 do 5 tys. zl. No maks 10 tys. ale nie takie kwoty. Moim zdaniem naprawde duzo to moznaby dac za 888-888-888 lub cos równie "mocnego".

  • 0

    28.  2006-11-10 17:17:40

    Hehe wlasnie zagladalem na allegro. Moim zdaniem od tego numeru lepszy jest ten: 889-000-000. W tej chwili stoi za niecale 5 tys. zl. Toz to nieslychana okazja, zwlaszcza jak za ten dawali miliony. Nic tylko brac :)

  • 0

    29.  2006-11-10 21:58:57

    *Witku masz racje co do tej kwoty, tez wczoraj widzialem 999 999 000 zl

  • 0

    30.  2006-11-10 22:26:08

    najlepszy numer komórkowy w polsce to moim zdaniem 600 600 600 3x seiczento ;-)

  • 0

    31. ~venro  2006-11-10 23:19:39  host: ekk122.internetdsl.tpnet.pl

    "pyta retorycznie Bartosz Szambelan, rzecznik Allegro" i Paweł Wójcik dostal odpowiedz na maile ... ale przez portal telepolis.

  • 0

    32.  2006-11-10 23:27:37

    600600600 jest infolinia Blueconnect :) Więc chyba nie będzie na sprzedaż oprócz akcji Jurka Owsiaka jakby Era była tak wspaniałomyślna ;) ale w Orange jest 500500500 godny rywal przecież ;) Ciekawe czemu Plus nie da zarobić swoim obrotnym pracownikom nie udostępniając numerów z puli 000000 ? Sam kiedyś chciałem taki nabyć w Plusie kilka lat temu ale to nie możliwe jest do dziś dla nikogo !!! System nie pozwala na taką aktywację.

  • 0

    33.  2006-11-11 14:21:00

    Ten 600 to faktycznie infolinia ale są takie 600 700 800 czy 600 700 900... ciekawe kto ma takie numery ? Zarząd PTC czy może najważniejsze bliźniaki ?

  • 0

    34. ~miki  2006-11-12 20:34:12  host: sotn-cache-2.server.ntli.net

    a co z numerami 333333 ze starych prefiksow 601-609 ? ile moga kosztowac?

  • 0

    35. ~wlo  2006-11-13 11:24:05  host: aom10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Od jednego właściciela "komisu" dowiedziałem się, ze takie łatwo wpadające w oko numery wyłapują spośród dostaw starterów jakimi handlują bo najchętniej kupują je wszelkiego rodzaju "salony", gdzie pracują na telefon i z dojazdem do klienta głównie ;-) Sprzedają to bezpośrednio po dobrych cenach, bez pośrednictwa allegro. Ile w tym prawdy? Zawsze ziarno jest ;-)

  • 0

    36. ~janusz  2014-10-12 15:11:25  host: public-gprs516365.centertel.pl

    Witam ile może być warty ten numer play

  • 0

    37. ~janusz  2014-10-12 15:12:37  host: public-gprs516365.centertel.pl

    Witam ile może być warty ten numer 570000926

  • 0

    38. ~Mirek  2014-10-12 16:26:07  host: ip-37-209-131-40.free.aero2.net.pl

    ~janusz. Złotówkę.

Dodaj swoją opinię