Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ile warte jest 12 Mpix w telefonie

Ile warte jest 12 Mpix w telefonie

sirmark 5 Grudnia 2009 11:23

0 0
W dziale Artykuły ukazał się test porównujący możliwości fotograficzne telefonów Samsung M8910 Pixon12 oraz Sony Ericsson Satio.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2009-12-05 12:21:21

    Nie spodziewałem się, że satio aż tak słabo z aparatem wyjdzie :( Cóż trzeba przyznać, że w tym przypadku to samsung zwyciężył (pomijając aparat fotograficzny PRAWDZIWY).

  • 0

    2. ~  2009-12-05 12:50:18  host: 212.182.84.177

    @1 Lugoss - ej, ja chciałem przeczytać ten artykuł, nie zdradzaj wniosków!;)

  • 0

    3.  2009-12-05 13:55:32

    czyli po raz kolejny samsung górą :)

  • 0

    4. ~idea  2009-12-05 14:09:06  host: 58.211.21.208

    Nie wiele warte!-to jest prawda,ale ten fakt nie obchodzi wielu naganiaczy!.w TK i MI zachwalal facet ze pixon ma ,obiektyw szerokatny 28mm!!-zgroza.

  • 0

    5. ~  2009-12-05 14:14:39  host: 94.254.226.96

    4. co to TK i MI ?

  • 0

    6. ~do 5  2009-12-05 14:22:11  host: alpha.earth.pl

    TK - twoja komórka www.t-k.pl

  • 0

    7. ~To zależy  2009-12-05 14:53:51  host: 82.177.163.12

    To zależy jak na to patrzeć. Dla osoby znającej temat 12mpix w telefonie jest absolutną bzdurą podpartą marną jakością. Dla dziecka jest to szczyt techniki i powód do dumy. To, że zdjęcia wyjdą słabe to niema znaczenia. Znaczenie ma napis na telefonie.

  • 0

    8. ~  2009-12-05 15:00:24  host: v12-04.opera-mini.net

    5. MI to prawdopodobnie Mobile Internet. (Taka gazeta :-D)

  • 0

    9.  2009-12-05 15:01:32

    Po przekroczeniu 5MP w telefonie to już sztuka dla sztuki. Ważniejsza jest optyka.

  • 0

    10. ~  2009-12-05 15:30:39  host: 80.51.91.245

    Szkoda było umieszczać to coś w stylu SE w teście, toż to strata czasu!

  • 0

    11. ~pisul  2009-12-05 16:14:55  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Kilkanascie zdjec z pixsona - http://www.esato.com/phonephotos/index.php?make=Samsung&mode l=GT-M8910 i satio - http://www.esato.com/phonephotos/index.php?make=Sony%20Ericsson& amp;model=U1i (rozne warunki/ustawienia/ludzie)Dobry test.Widac jak na dloni co lepsze.Choc ja osobiscie wole jednak cos z systemem operacyjnym,na satio juz nawet niespojrze.Omnia Hd z 8mp i wieksza mozliwoscia wplywu na samo zdjecie wygrywa.

  • 0

    12. ~m&m's  2009-12-05 20:09:20  host: 83-238-146-229.ip.netia.com.pl

    a ja mam takie pytanko- ile więcej/ mniej warte jest te 12Mpix przy moim Canonie Power Shot S1 IS 3,2Mpix i 10-krotnym zoomie optycznym? pytam bardzo poważnie

  • 0

    13. ~Jaras  2009-12-06 10:00:07  host: v04-05.opera-mini.net

    Test bardziej obiektywny niż W995, lubie SE,ale nie ma co dyskutować z faktami, faktycznie ten Samsung ma lepszy aparat i nie zmieni tego fakt, że SE właśnie wypuściła nowy soft do Satio ( niby telefon przyśpieszył i jest bardziej stabilny, a aparat robi lepsze zdjęcia ).. Nie wszystko da się zmienić softem, ale pewnie nieco przybliży jakość zdj.Satio do Pixona. Na szczęście Satio to nie tylko aparat i w innych kwestiach Pixon nie wygląda już tak różowo w stosunku do Satio :-) Znawcy tematu wiedzą zapewne o co chodzi ;-) Pozdrawiam wszystkich

  • 0

    14. ~wywal $ na korpomarketing  2009-12-06 23:05:21  host: 213-238-67-102.adsl.inetia.pl

    marketingowcy "robią" wodę w wino, gadżetowcy udają poważnie zainspirowanych takimi niusami, a normalni mają telefony i jest im lepiej na duszy i w portfelu:)

  • 0

    15. ~  2009-12-07 13:10:31  host: 192.193.245.15

    Guzik jest warte te 12Mpx ziarno takie, że szkoda gadać, bujdy na resorach.

  • 0

    16. ~  2009-12-08 20:41:55  host: 103.bajtbusko.com.pl

    lustrzanki z dobra matryca czase m maja polowy tego LIPA dla gadrzeciarzy

  • 0

    17.  2009-12-10 16:42:33

    licytuje na www.za10groszy.pl tel z 8 mpix aparatem, bo kolega miał i cena wyjdzie około 600zł, to tyle ile proponują operatorzy wraz z ofertami, więc nie pytaj ile jest warte tylko ile można za niego zapłacić

  • 0

    18.  2009-12-15 09:40:51

    5 mpix to jest max reszta to reklama

  • 0

    19. ~xDDD  2009-12-24 10:03:46  host: 87.204.155.58

    Jestem posiadaczem satio, i powiem szczerze bardzo mnie pozytywnie zaskoczył jego aparat, z porównaniu z cyfrówką 8mgpx wygrywa co do jakości zdjęć.

  • 0

    20. ~muj  2010-04-22 18:07:42  host: 188.33.112.93

    w c905 on ma 8,1mpx jeszcze ladnie wychodzą ale już w góre to przesada poco w telefonie 12mpx

Dodaj swoją opinię