Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ile TVP płaci za połączenia w Plusie

Ile TVP płaci za połączenia w Plusie

WitekT 10 Stycznia 2008 13:04

0 0
plus tvpmTVP nieopatrznie umożliwiła dostęp do intranetu z publicznej sieci, a na stronach wewnętrznego serwisu można zobaczyć, jakie warunki ma polska telewizja na usługi komórkowe w Plusie.

Pełny cennik można zobaczyć na tej stronie. Na wszelki wypadek, gdyby publiczny dostęp wkrótce został zablokowany, jej kopię można zobaczyć na załączonym zrzucie ekranu.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 80
  • 0

    61. ~  2008-01-10 21:48:05  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    #witek.moze masz jakies info.jakie mieli ceny tel.w tym abo.

  • 0

    62.  2008-01-10 21:48:59

    Pewnie wszystko za 1 zł - przy kilku tysiącach aktywacji to się i tak opłaca...

  • 0

    63. ~ole  2008-01-10 23:41:05  host: inet20908na-3.eranet.pl

    Panowie, nie wiem jak stary jest ten cennik , ale kilka lat to on ma. Takie stawki dla tej wielkości klientów były oferowane już 3 lata temu. W tej chwili nikt już nie podaje ceny za transmisje komutowaną (nawet HSCSD), gdyż jest to tylko 43kbit/s. Ponadto już od co najmniej 2-3 lat połączenia wewnątrz firmy są zryczałtowane (Biznes Grupa, VPN). Nie chce mi się wierzyć , że TVP nie podjęła rozmów na temat nowej umowy przez ostatnie 3 lata, bo w przypadky jakiegokolwiek zapytania o cenę dostaliby oferty na poziomie 16-18 gr. płasko do wszystkich oczywiscie z darmowym VPN

  • 0

    64.  2008-01-10 23:42:30

    ole: ostatnia aktualizacja tej tabelki była dokonywana - o ile dobrze pamiętam - w lipcu 2007 roku. ;)

  • 0

    65. ~ole  2008-01-11 00:12:11  host: inet20908na-3.eranet.pl

    Gdyby to była spółka prywatna to ktoś by zadbał o lepsze stawki. Nie wiem ile mają SIM ale zakładam że minimum 2tys. Poniżej załączam ofertę którą można wyszukać w sieci dla Klienta 250 SIM. Cena oferty brutto: -1 min. do wszystkich - 31 gr brutto - 1 SMS do wszystkich sieci 7 gr brutto, - cena za nielimitowane /bez roamingu/ korzystanie z usługi BlackBerry /abonament jednostkowy miesięczny/ brutto: 51,24 zł, - cena za transmisję pakietową (na terenie kraju) za każde rozpoczęte lOkB brutto: 0,01 zł. +VAT - cena za telefony komórkowe: a) za jeden telefon określony dla grupy I użytkowników brutto: 0,01 zł. +VAT b) za jeden telefon określony dla grupy II użytkowników brutto: 0,01 zł. +VAT c) za jeden telefon określony dla grupy III użytkowników brutto: 0,01 zł. +VAT

  • 0

    66. ~ole  2008-01-11 00:35:46  host: inet20908na-3.eranet.pl

    Albo inny przykład 200 SIM, abo + VPN - 0,01 do sieci własnej i stacjonarnych - 0,10 do innych 0,48 sms - 0,05 MMS - 0,12 ceny netto

  • 0

    67. ~  2008-01-11 07:56:23  host: acky238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z innej beczki :) ile w ogóle teraz kosztuję interkonekt i czy będą jakieś jego obniżki w tym roku?

  • 0

    68.  2008-01-11 15:15:48

    @67 - Obnizki interkonektu maja byc co roku ale raczej kosmetyczne i nie powinny drastycznie obnizyc stawek w ciagu nastepnych 2-3 lat

  • 0

    69. ~bledos  2008-01-11 18:14:03  host: 119-038-044.adsl.szeptel.net.pl

    a ja pytam czy ktos wie o co chodzi z numerem dostepowym (druga pozycja w cenniku)?

  • 0

    70. ~~J~  2008-01-11 18:31:34  host: 150.211.34.195.revers.nsm.pl

    > Gdyby to była spółka prywatna to > ktoś by zadbał o lepsze stawki Jestem przekonany że to SĄ te lepsze stawki. Operator zarabia, pracownicy działu zakupów w TVP zarabiają, dzielą się pewnie dolą z kimś wyżej żeby był spokój. A że emeryci i renciści muszą w abonamencie im to fundować ? - Tym Urbański się już nie przejmuje.

  • 0

    71.  2008-01-11 20:56:33

    PIC NA WODE. Stawki są horrendalnie wysokie i do tego w cenniku zamiast GPRS jest CSD. Jak dla mnie to jest kilka lat stare. Każda firma posiadająca 100 numerów takie wynegocjuje. W umowie nie ma nic o sybsydiach na telefon. Przy niewielkich subsydiach na telefon moja firemka mogła by takie warunki negocjować.

  • 0

    72.  2008-01-12 15:59:18

    Uwazam, ze pierwsze co powinno sie stac, to wywalenie z roboty osoby, ktora jest odpowiedzialna za IT. Zapewne jest to jakis derektor... Za nim powinien poleciec jego podwladny kierownik, pomocnik kierownika, administratorzy.. i w zasadzie caly pion odpowiedzialny za bezpieczenstwo i infrastrukture IT w TVP. Znajac zycie, to te osoby dostana jeszcze premie za zalatanie luki bezpieczenstwa... SIC! Co do stawek, to nie wiem czemu, ale mam wrazenie, ze sa jednak wysokie. Przy kilku/nastu tys aktywacji, to nawet polaczenia wewnatrz korporacyjne sa cholernie drogie. Niby 1gr. ale suma sumarum, jeden pracownik potrafi w ciagu doby wygadac nawet i 3H, co mnozac to, daje juz jednak spore wydatki. Tak jak juz ktos wczesniej wspomnial-aktualnie polaczenia wewn. firmowe sa zazwyczaj zryczaltowane. Ten cennik to jak juz bylo wczesniej napisane, jakis stary gniot, dobry kilka lat temu. Inna sprawa, ze majac kilka tys aktywacji, inaczej sie negocjuje cennik i tam za powiedzmy 5tys/mies wykupuje sie zryczaltowane rozmowy dla calej firmy. No chyba ze faktycznie Plus z TVP tak zaciesniaja wspolprace, ze TVP nie zalezy na kasie... W koncu i tak ma jej cale mnostwo i nie musi sie obawiac o bankructwo.

  • 0

    73. ~ole  2008-01-12 16:57:19  host: apn-77-113-80-74.gprs.plus.pl

    Jeszcze jedno.Witek, na jakiej podstawie TVP Cię straszyła? Przecież TVP jest instytucją publiczną a zgodnie z zasadą jawnością działania takiej spółki każdy obywatel ma prawo poprosić o wgląd do umowy, która w przypadku TVP powinna być zawarta na drodze przetargu wg Prawa Zamówień Publicznych. Wygląda na to że ujawniłeś dane , które z definicji są jawne.

  • 0

    74. ~  2008-01-12 17:04:55  host: apn-77-113-80-74.gprs.plus.pl

    bledos: są to połączenia w ramach czegoś co Plus nazywa konwergentnym VPN. Dzwoniąc z komórki służbowej na stacjonarny numer TVP w sieci Plusa pracownik płaci za połączenie 1 grosz. A prefiks jest podany gdyż TVP posiada także numery TP (22 547 xx xx) i stawka już ich nie obejmuje. Wygląda na to, że TVP stosowała numerację Plusa tylko do połączeń wychodzących oraz do połączeń w ramach VPN. Kiedy nie było jeszcze przenoszalności numerów firmy które nie mogły zmienić numerów często uzywały podwójnej numeracji

  • 0

    75. ~xdizz69  2008-01-14 18:56:44  host: chello084010142070.chello.pl

    nic specjalnego, pewnie slabo negocjowali:

  • 0

    76. ~Paulostan  2008-01-14 23:58:38  host: 80.55.135.142

    smiech na sali :) z ofertami dla biznesu w erze zobaczcie sami mala firma za 20zl ma 10nr po 1gr. ........ ,wewnatrz cales sieci i wszystkie stacjomnarne o,20gr.

  • 0

    77. ~ŚMIECH  2008-01-15 21:17:57  host: inet20908ng-3.eranet.pl

    Śmiech na sali mają żartownisie z TVP, jeśli wypuścili stary cennik do wiadomości publicznej i teraz obserwują, jak gawiedź się cieszy, że coś wyciekło :D Ktoś coś wspomniał o wniosku o bezzwrotną pożyczkę :D No bez jaj, ale TVP to nie instytucja charytatywna, bez względu na to jakim cyrkom medialnym podlega ta firma i jakie kto sobie poglądy polityczne kreuje na ten temat. Zresztą widać w tych postach komentarze zmanipulowanej gawiedzi, która chłonie takie badziewne informacje i sie tym jara.

  • 0

    78. ~nieeeeeee!  2008-01-17 20:54:53  host: ip-64-202-161-130.secureserver.net

    O czym on do nas rozmawia?

  • 0

    79. ~  2008-01-20 09:19:44  host: wipemy.info

    Play rzondzi! TVP przepłaca!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    80. ~nick  2008-01-23 22:02:45  host: ccd180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    70. ~~J~ - całkowita racja. Tylko że teraz minus bedzie musiał dopłacac TVP do oferty bo przecierz abonament RTV ma być zlikwidowany.

Dodaj swoją opinię