Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ile się zarabia w zarządzie TP

Ile się zarabia w zarządzie TP

WitekT 20 Lutego 2007 09:41

0 0

Były prezes Telekomunikacji Polskiej Marek Józefiak otrzymał odprawę w wysokości 5,34 mln zł. To prawdopodobnie najwyższa odprawa w Polsce. Takie dane TP zawarła w opublikowanym właśnie raporcie rocznym, z którego wynika także, że członkowie zarządu firmy zarobili w ubiegłym roku łącznie 17,8 mln zł, o 27% więcej niż rok wcześniej.

879 tys. zł odprawy otrzyma także inny były członek zarządu - Alain Carlotti - który w TP był wiceprezesem niecały rok.




Członek zarządu

Wynagrodzenie w 2006 roku

Wynagrodzenie w 2005 roku

Maciej Witucki

440 tys. zł

-

Marek Józefiak

4,431 mln zł

3,714 mln zł

Benoit Merel

1,252 mln zł

-

Pierre Hamon

2,433 mln zł

2,327 mln zł

Konrad Kobylecki

1,703 mln zł

1,560 mln zł

Jean-Marc Vignolles

-

-

Alain Carlotti

3,265 mln zł

-

Bruno Duthoit

1,770 mln zł

1,614 mln zł

Roger de Bazelaire

923 tys. zł

1,492 mln zł

Bertrand Le Guern

-

237 tys. zł

Wojciech Roman

-

2,598 mln zł

Razem

17,804 mln zł

14,011 mln zł

Źródło tekstu: gazeta.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~Konrad  2007-02-20 11:52:55  host: proxy.zlotniki.pl

    Z innej beczki: zauważyłem, że na telepolis.pl można sobie ściągnąć tapetkę z Che. Może tak w ramach postępu zrobić jeszcze tapetkę z Hitlerem i Stalinem ? Ja wiem, że jest zapotrzebowanie na wizerunki tego mordercy, ale czy Wy musicie się do tego przyłączać ? Smarkata młodzież nie zna historii a Wy jeszcze bardziej utwierdzacie ją w przekonaniu że wizerunek ścierwa jakim jest komunista-morderca Che jest cool&trendy :/

  • 0

    11. ~karol  2007-02-20 11:59:59  host: nat1.wspiz.edu.pl

    Śmierć monopolistom;)!!!!

  • 0

    12. ~mirekb  2007-02-20 13:06:56  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    chcialbym doczekac czasow gdzie FRANCE TELEKOM WYNIESIE SIE OD NAS..LUDZIE ZA 4-5 LAT POLIKWIDUJA STACJONARNE I PRZESIADA SIE NA KOMORKI KONWERGENTNE(DLATEGO TP MOCNO O TO WALCZY)ALE MAM NADZIEJE ZE JUZ WTEDY WYBIORA T-MOBILE CZY VODAFONE A NIE OFERTE ORANGE..NAJGORSZĄ..TO UZYTKOWNICY ZADECYDUJA SWIADOMIE LUB MNIEJ O PRZYSZLOSCI TEJ FIRMY..DLATEGO NIE KORZYSTAM Z ORANGE

  • 0

    13. ~Zeus  2007-02-20 14:29:26  host: apn-99-40.gprspla.plusgsm.pl

    Ja też nie korzystam.

  • 0

    14. ~ptok  2007-02-20 15:52:51  host: chello089079026230.chello.pl

    To jest nas już trzech.

  • 0

    15.  2007-02-20 15:56:53

    ja jestem czwarty ( ale nie czwarty operator) :)

  • 0

    16. ~Disney  2007-02-20 16:04:13  host: 87-198-103-44.ptr.magnet.ie

    A wiec w Polsce zeby zarobic taka kwote przy najnizszej placy trzeba pracowac cos ok 687 lat. Oczywiscie nic nie wydajac a tylko odkładajac cala wypłate...a z kad brac kasiore na utrzymanie lini !!!!

  • 0

    17. ~r  2007-02-20 16:12:12  host: chello087206151164.chello.pl

    #16: skąd? Od bogatego wujka z Ireland :D

  • 0

    18. ~Disney  2007-02-20 16:28:57  host: 87-198-103-44.ptr.magnet.ie

    *17- A kto niby ma byc tym bogatym wujkiem :)) Na szczescie tu dostawcą internetowym nie jest biedniutak TPSA i czlowiek wie za co płaci ;)

  • 0

    19.  2007-02-20 16:38:32

    to chyba "lekka" przesada???

  • 0

    20.  2007-02-20 17:02:25

    Konrad - to wołanie na puszczy z tym Che. A u sąsiadów mamy taki oto wynalazek http://www.che-mobil.de/ :-P

  • 0

    21. ~r  2007-02-20 17:10:14  host: chello087206151164.chello.pl

    #18: no musisz swojego wuja wysłać na saksy ;) Ewentualnie ciotunię hehe. Co do tematu newsa to myślę, że wysokie wypłaty i odprawy są w TP nieodzowne. W końcu trzeba coś wrzucić w koszt utrzymania linii aby wyszło 36 złocisza ;)

  • 0

    22. ~zasiu  2007-02-20 20:41:49  host: inet20909nb-1.eranet.pl

    Hehe, to już wiadomo, dlaczego średnie zarobki w Polsce są takie wysokie ;-)

  • 0

    23. ~  2007-02-21 07:46:59  host: 195.117.137.170

    jak telecom chce im tyle płacić to o co chodzi? widocznie są wybitnymi fachowcami.

  • 0

    24. ~Gollum  2007-02-21 18:00:35  host: amu170.internetdsl.tpnet.pl

    Telekom chce? Oni przecież sami sobie to dają.

  • 0

    25. ~mlody  2007-02-21 20:13:03  host: aapk41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chciałbym troszkę podsumować: - w wynagrodzeniach brakuje jeszcze jednego człona Zarządu ds zasobów ludzkich - Jacek Kałłaur - to niby Witucki byłby tylko m-c zatrudniony w TP? - wynagrodzenia dla członków zarządu ustala rada nadzorcza więc sami sobie dac nie moga - w bankach prezesi zarabiaja wiecej

  • 0

    26. ~Cdmar  2007-03-21 07:16:19  host: 87-205-46-0.adsl.inetia.pl

    Hehe jakie wysokie kwoty :P

  • 0

    27. ~A  2007-03-21 08:45:58  host: 212.160.172.70

    fajnie mają :( też tak chce chociaż przez 1 m-c

  • 0

    28. ~Przemek  2007-03-22 22:57:31  host: acdt122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Teraz dokładnie widać, dlaczego telefony komórkowe są tańsze od stacjonarnych ... Takie beznadziejne usługi u tepsy a tyle zarabiają ! I jeszcze nasz rząd ich popiera !!

  • 0

    29. ~Polak  2007-05-30 10:33:22  host: aaoi45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zaraza francuskich szumowin zalewa RP. Carrefour,Geant, Leroy Merlin, France Telecom co jeszcze? Znam trochę tę nację, to skrajni nacjonaliści i partykularnie bezwzlędni ludzie.Nasz rząd powinien się tym zająć.

Dodaj swoją opinię