Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości III test usługi Wi-Fi Calling w Plusie

III test usługi Wi-Fi Calling w Plusie

orson_dzi 8 Sierpnia 2016 11:25

3 2

Plus wystartował z III edycją testów usługi Wi-Fi Calling. Może się do nich zapisać każdy klient sieci posiadający odpowiedni smartfon.



Wi-Fi Calling daje możliwość prowadzenia rozmów głosowych wszędzie tam gdzie jest zasięg sieci Wi-Fi. W odróżnieniu od popularnych komunikatorów internetowych, korzystanie z Wi-Fi Calling umożliwia przeprowadzanie rozmów z własnego telefonu w taki sam jak dotychczas sposób - z użyciem własnego numeru telefonu komórkowego, dialera czy książki kontaktów.




Testy ruszyły 5 sierpnia i potrwają do końca roku. Zgłosić się do niej może każdy, kto posiada umowę z aktywnym numerem w sieci Plus lub partnerskiej (jak np. Plush) oraz posiada odpowiedni smartfon. Na liście kompatybilnych modeli znajdują się:
Do testów można zgłosić się na stronie www.plus.pl/wificalling.

Zobacz: Regulamin testów

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | wi-fi calling

w sumie: 22
  • 7

    3. ~X  2016-08-08 11:50:00  host: 5.174.34.59

    Jeszcze 33 edycje testow i mozna uruchamiac usluge :)

  • 0

    4.  2016-08-08 11:50:27

    Korzystam, działa bardzo dobrze jak na VoIP, brakuje mi tylko do szczęścia HD Voice.

  • 4

    5.  2016-08-08 11:52:37

    Jakim cudem ace4 skoro nawet lolipopa nie dostał?

  • 2

    6.  2016-08-08 11:55:07

    czyli to nie jest volte tylko jakaś badziewna aplikacja, mam rację?

  • 3

    7. ~wars  2016-08-08 12:08:04  host: 188.114.64.135

    @6 masz rację.

  • -2

    8. ~2@  2016-08-08 12:10:24  host: apn-31-1-156-23.dynamic.gprs.plus.pl

    Akurat od zasięgu plusa się odczep.

  • 3

    9. ~.  2016-08-08 12:12:11  host: public-gprs394248.centertel.pl

    @5 to jest przez aplikacje, a nie natywnie. Słowem - badziewie.

  • 0

    10.  2016-08-08 12:16:41

    @6. O volte nikt tu nawet nie wspominał.

  • 2

    11.  2016-08-08 12:25:53

    @6 przez aplikacje. Na liście jest mój stary F60, który kupiłem za 300 zł więc niemożliwe, aby obsługiwał volte.

  • 1

    12.  2016-08-08 12:29:26

    @11. Co volte ma wspólnego z WiFi Calling?

  • 0

    13.  2016-08-08 12:31:30

    @6,7: Odróżniajcie Wi-Fi Calling od VoLTE.

  • -2

    14.  2016-08-08 12:32:15

    11 to samo.

  • -1

    15. ~next-g  2016-08-08 12:37:36  host: user-94-254-227-46.play-internet.pl

    A Play jak tam?

  • -1

    16. ~  2016-08-08 13:00:51  host: apn-46-215-49-53.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja korzystam z whats app. Rozumiem, że w tej aplikacji będziemy identyfikować się przypisanym do abonamentu numerem?

  • 2

    17. ~dddd  2016-08-08 13:04:39  host: apn-5-60-173-55.dynamic.gprs.plus.pl

    sieć voip PLUS JUŻ W 2017 nie trzeba kupowac lte nie trzeba inwestować lepiej odpalić wifi i korzystac z telefonu...

  • 1

    18. ~pabloki  2016-08-08 15:25:20  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    ale oni robią te testy dla jaj? prawda? tyle razy to testowali...

  • 0

    19. ~tomala  2016-08-09 05:55:22  host: host-142-40.jkns.pl

    Ktoś tam pisze, że ich zasięg to masakra. Kurczę, mam zupełnie inne doświadczenia. Mieszkam w straszliwej dziurze, próbowałam tu kilku operatorów i tylko z Plusem nie mam żadnych problemów. ŻADNYCH. I można pomyśleć, że to wyjątek, ale podobnie mam na wyjazdach. Zawsze jest zasięg, z tym Plus w moim przypadku radzi sobie znakomicie.

  • 1

    20. ~Wie  2016-08-09 12:59:16  host: 185.220.38.84.otvk.pl

    nie trzeci a czwarty ,więcej rzetelności.Korzystam od pierwszego działa bardzo dobrze ,niestety w plusie zero info na ten temat,również infolinia robi wielkie oczy co to jest ;-)

  • -1

    21. ~Wie  2016-08-09 13:01:20  host: 185.220.38.84.otvk.pl

    Aha działa również niekoniecznie na telefonach z listy,długi czas na akceptację numeru,ale cierpliwości.

  • -1

    22. ~Wie  2016-08-09 13:03:43  host: 185.220.38.84.otvk.pl