Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iFlash - lampa błyskowa do iPhone'a

iFlash - lampa błyskowa do iPhone'a

Ringu 3 Grudnia 2010 23:22

0 0

iflash iFlash to niewielkie urządzenie, które rozbudowuje iPhone'a lub iPoda Touch o lampę błyskową LED.

iFlasha podpina się pod dolne gniazdo iPhone'a lub iPada. Lampa nie potrzebuje dodatkowego zasilania, czerpie energię bezpośrednio z podłączonego urządzenia. Nieużywany gadżet można przyczepić do gniazda jack w telefonie.

Akcesorium jest kompatybilne z iPhone'ami 3. i 4. generacji i wszystkimi iPodami Touch. Co prawda iPhone 4 ma już wbudowany flash, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby doinstalować kolejny.




Parametry:
Jasność LED: 10cd 13cd ~
Temperatura kolorów: 5000K
Kąt widzenia: 60 stopni
Kolory: czarny lub biały
Wymiary: 44 mm x 19,5 mm x 11 mm
Waga: 28 g
Cena: ok. 30 dolarów

iflashiflash

Źródło tekstu: gadgetsandgear.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 1

    19. ~wilk100  2010-12-04 14:27:47  host: 81.168.254.12

    @16 - to nie tak , marketnig maja owszem dobry ale nikt nikogo nie zmusza ze wszystko co "i" to naj... . Sam posiadam to "I" ale jakos nie sikam z radosci na wszystko co "I" , bo jak mowilem wczesniej wiecej apple robi duzo bajerów srednio czasem potrzebnych. No i ceny to uaaa maja zaporowe np takie sluchawki : trzymajac je w reku wyceniasz na 10 zł (taka jakosc) a w salonie 120zł !!!

  • -1

    20. ~sebaa  2010-12-04 15:23:48  host: anu92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19 Ale ktoś Ci każe kupować te i-bajery ? NIE! Więc nie wiem w czym widzisz problem. Niech je sobie produkują. Mnie to ani nie chłodzi, ani nie grzeje. Zresztą sam to napisałeś, a za chwilę masz problem z tym, że to jest w ofercie. Jest, to jest. Nie jest Ci potrzebne, nie kupisz tego. Bez względu co tu kto napisze, to i tak rynek wszystko zweryfikuje. Pod każdym newsem dotyczącym jabłuszek są ciągle komentarze o ludziach, którzy sikają na słowo Apple, o jakiś fanboyach, itp itd. Tylko, że najbardziej tragikomiczne z tego wszystkiego jest to, że takich ludzi wcale nie widać, albo jest to tylko niewielki ułamek procenta osób na których słowo Apple działa jak płachta na byka...

  • 1

    21. ~Olek  2010-12-04 15:57:20  host: 94.254.154.4

    to mi sie kojazy z rokiem 2000 jak wchodzily telefony z doczepianym aparatem totalna porazka

  • 0

    22. ~jasio  2010-12-04 19:17:08  host: bdl86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i korek do materaca posiada - i-fajna rzecz ;)

  • 2

    23. ~sumik13  2010-12-04 19:28:11  host: cgg56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trochemnie dziwi fakt ze produkty appla mimo ze sa przecietniakami ciesza sie tak duzym powodzeniem. W USA sa modne i na tamtejsze warunki ceny sa przyzwoite. W Polsce sa wyznacznikiem luksusu, czasem ocierajacego sie o szpanerstwo - mam I-produkt wiec jestem kasiasty. Mysle ze czesto tak to dziala a obraza to osoby ktore kupuja "jabłko" bo lubia i nic w takich ludziach ze szpanerow. Osobiscie troche mnie smieszy te technologiczne braki w iphonie szczegolnie ze to produkt drogi na naszym rynku. Drażnią mnie natomiast ludzie ktorzy (nie wszyscy oczywiscie) w Nokiach ,SE,Samsungach wiecznie sie czegos negatywnego doszukuja, ciągle cos nie pasuje - a to aparat z ledem a nie ksenonem, a to tylko 3Mpix, a to symbian wolny itp a technologiczne niedorobki Appla łykaja bez mrugniecia okiem.Tu dziala chyba mechanizm ktory opisałem wczesniej.Pozdrawiam

  • -2

    24.  2010-12-04 19:41:06

    Nie wiem co Wy z tym marketingiem Apple. W polskiej TV nie widziałem ani jednej reklamy Apple, za to mnóstwo innych firm z różnych branż promuje się obiecując konkursy gdzie do wygrania są "iGadżety". Może tak to działa na Waszą podświadomość że wpada kątem oka i funkcjonuje w podświadomości jako reklama Apple. Za to jest mnóstwo antyreklamy zwłaszcza na forach. Mimo to aby kupić iPhona 4 musiałem nieźle natrudzić się aby trafić na salon gdzie akurat była dostawa. W innych informowano że "otrzymali kilka sztuk ale rozeszły się jak świeże bułeczki". 1. Najlepsze rzeczy nie potrzebują reklamy ani promocji. 2. Przeciętne potrzebują reklamy aby wybrano je z pośród wielu podobnych. 3. Aby sprzedać bubel nie wart żadnych pieniędzy albo przewartościowany trzeba mieć talent akwizytorski.

  • 2

    25. ~  2010-12-04 19:43:14  host: user-46-113-121-242.play-internet.pl

    W cenie iPhona złożonego z ogólnie dostępnych podzespołów innych firm jest sporo kasy za marketing. Nie wszyscy lubią płacić za marketing, przeciętnego sprzętu, tyle pieniędzy.

  • 0

    26. ~  2010-12-04 19:48:35  host: user-46-113-121-242.play-internet.pl

    @24 fanboy na alledrogo nie trafiłeś ? Jest tam około 1000 iPhonów z czego 386 sztuk iPhone 4.

  • 1

    27.  2010-12-04 19:56:39

    To było w czasach gdy na Allegro było drożej niż u operatora + najtańsze abo*24.

  • 0

    28. ~...  2010-12-04 20:31:13  host: 188.147.157.190.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @24 Naciągane teorie głośisz. Symboli zachodniego świata reklamować nie trzeba( wystarczy je reklamoać na zachodzie) A jak mi nie wierzysz to popatrz jak małe już w sumie są różnice na ulicach wschodnich i zachodnich miast ( ubrania, telefony, fryzury itd.) Tylko nie porównuj Paryża z Wejcherowem na przykład. Po prostu duża część osób myśli że u nas jest już prawie tak jak na zachodzie a nie jest, podobieństwa są pozorne. Mówiąc jeszcze inaczej gdyby iPhon kosztował 3 czy 4 tysiące dolarów to ile osób na zachodzie by go kupiło? Według mnie zancznie mniej niż za 3 czy 4 tysiące złotych w Polsce. I teraz naważniejsze- odpowiedz sobie na pytanie o czym to świadczy? pzdr PS Pamieta ktoś obuwie marki Robins? Bo Vansy prawie każdy pewnie:)

  • 0

    29. ~code  2010-12-05 13:32:03  host: 89-78-99-80.dynamic.chello.pl

    @28; szkoda, że dla Ciebie iP jest symbolem zachodniego świata. co to są Vansy? takie biedne buty w cenie do 300zł?

  • 0

    30. ~sebaa  2010-12-05 15:54:01  host: dvi161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @29, akurat komentarz 28 jest jednym z konstruktywniejszych komentarzy. A co jest symbolem ? Większość Amerykańskich seriali, filmów jest wręcz przesiąknięte logiem Apple. Może po części jest to spowodowane tym, że Apple swój sprzęt oznacza "świecącym jabłuszkiem" i wiele osób podświadomie zwraca na to uwagę, przechodząc obojętnie obok innego sprzętu. A co do Vansów i mody jaka kiedyś na nie była, to jest to bardzo dobry przykład. Ale widocznie jesteś zbyt młody i nie wiesz o co chodzi.

  • 0

    32.  2010-12-05 19:35:25

    @30: jeśli komentarz, który jest wewnętrznie niespójny i brak mu logiki, przez zastosowanie wielu skrótów myślowych znanych tylko Autorowi, co w efekcie wyszło jako bełkot osoby nie rozumiejącej tematu do końca - nazywasz wartościowym? :) a przeczytałeś mój komentarz ze zrozumieniem? PS: nie Tobie wiek oceniać.

  • 0

    33. ~NINDUSTRIALNY  2010-12-06 13:54:19  host: 84-10-188-224.dynamic.chello.pl

    generalnie jeden z przedmowcow ma racje. Dla przecietnego amerykanina zakup takiego telefonu to nic wielkiego. Tam te fony sa tak popularne jak u nas sredniej klasy nokie, samsungi itp. Poprostu polacy nie smierdza groszem i rzeczywiscie - jezeli ktos sprawi sobie iphonea- to jest uznawany za mega extra bogacza i burzuja. Niektorzy to lubia. Inni nie. Ja wole NokieN8.

  • 0

    34. ~a co to nick?  2010-12-06 19:07:28  host: apn-77-113-33-9.dynamic.gprs.plus.pl

    haha... lampa błyskowa dobra rzecz... no ale są jednak pewne granice :D. Jak dla mnie to akcesorium jest bezużyteczeczne, z takim aparatem jaki ma Iphone =)

  • 0

    35.  2010-12-07 10:32:40

    Bez przesady z tym bogactwem. Czy każdy nałogowy palacz to bogacz? Roczny koszt palenia to nowy iPhone. Dwuletni: iPhone z wypasionym abo (600min +2 GB).

  • 0

    36. ~...  2010-12-07 10:40:40  host: 188.147.53.56.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @35 Kolega napisał "jest uznawany" a nie "jest" pzdr

  • 0

    37. ~...  2010-12-07 10:48:47  host: 188.147.36.76.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    A tak przy okazji. Wydaję 4000-5000zł rocznie na papierosy, bo straszny "smoluch" ze mnie. Ostatnio stwierdziłem ( rychło w czas-lol) że to jest totalnie bez sensu i już za 3 dni koniec z tym "gófnem". I nawet wiem na co wydam zaoszczędzone pieniądze. Nie będzie to na pewno telefon i podobne duperele. Będzie to natomiast coroczny miły wyjazd "gdzieś". Bo tak między prawdą a prawdą tylko podróżowanie nam zostało. Nawet jak ktoś myśli inaczej, to w przyszłości najprawdopodniej się ze mną zgodzi. Z tej okazji miłych i tylko pozytwnych doznań wszystkim życzę. Pozdrawiam.

  • 0

    38. ~czaras  2010-12-09 22:12:37  host: 220-dzi-8.acn.waw.pl

    iPhone a potem długo długo nic, jeśli chodzi o zaawansowanie technologiczne.

  • 0

    39. ~megarus  2010-12-10 18:16:31  host: nat-tor1-7.aster.pl