Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Idzie mini

Idzie mini

LuiN 13 Maja 2010 11:58

0 0

sonyericsson xperia x10 mini Ruszyła kampania reklamowa miniaturowego smartfonu Sony Ericssona z Android OS na pokładzie - Xperii X10 Mini. Choć telefon to prawdziwy szkrab, nie zabrakło w nim aparatu 5 Mpix i procesora taktowanego zegarem 600 MHz.

Telefon charakteryzuje się wyjątkowo kompaktowymi wymiarami (83 x 50 x 16 mm) i wagą wynoszącą zaledwie 88 gramów. Oferuje przy tym w pełni funkcjonalnego Androida z bardzo dobrze przygotowaną nakładką systemową, gwarantującą bezproblemową obsługę urządzenia mimo stosunkowo małego ekranu.

Jak ostatnio informowaliśmy, za Xperię X10 mini przyjdzie nam zapłacić 289 euro w Holandii lub 300 euro w Belgii (premiera pod koniec maja). Brytyjski Expansys wycenia urządzenie znacznie drożej - bo aż na 300 funtów (dostępność od 24. maja).






Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: androidguys, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2010-05-13 12:17:21

    Telefonik hmmmmm... kobiecy i to będzie pewnie główny target

  • 0

    2. ~ewok  2010-05-13 12:35:26  host: apn-77-113-142-250.dynamic.gprs.plus.pl

    300 euro,300funtow czyli u nas 300 zl ? zbedna zabawka

  • 0

    3.  2010-05-13 12:40:45

    Gostek który podszedł miał pewnie kaftanik z lekko przydługimi rękawami dla tej panienki ;-)

  • 0

    4. ~  2010-05-13 13:20:41  host: t10-09.opera-mini.net

    3 chyba rekawiczki z dlugimi palcami

  • 0

    5. ~viator  2010-05-13 13:43:53  host: dpl36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    poczekamy na X10 mini pro :)

  • 0

    6. ~znawca  2010-05-13 13:48:23  host: chaos.tpnet.pl

    Czy ktoś z was także zauważył w tej reklamie, że babka "pisząc" tekst nie trafiają w odpowiednie "klawisze"? Poza tym, czy te smukłe palce kobiety i rozmiar tego smartphona są w odpowiednich proporcjach? Jeżeli tak to moimi będę dotykał wszystkie klawisze w około tego, który chciałbym nacisnąć ;). Ludzie, kto wymyśla tak nieergonomiczne telefony?

  • 0

    7.  2010-05-13 14:14:59

    znawca - miałem ten telefon w rękach i pisze się na nim dobrze.

  • 0

    8. ~korek  2010-05-13 14:48:35  host: 116.40.rev.vline.pl

    2.ewok - zapomniales pomnozyc x4...myslcie troche......

  • 0

    9.  2010-05-13 15:11:07

    za gruby

  • 0

    10. ~PatrykOS  2010-05-13 17:11:53  host: 14.179.wmc.com.pl

    Fakt,dla mnie trochę za gruby.

  • 0

    11.  2010-05-13 18:07:09

    Szkoda, że nie pokazali jak przez niego rozmawia, bo to chyba raczej jest ciężka sprawa. Tak 10x razy mówić halo za nim ktoś usłyszy.

  • 0

    12.  2010-05-13 18:42:33

    #11: po czym wnosisz że tak będzie? Nie wydaje mi się by te 2 cm różnicy in minus w długości telefonu miało jakiekolwiek znaczenie. Mi się telefonik bardzo podoba ale chyba cena będzie przesadzona. Na razie pozostaje się cieszyć, że android coraz mocniej wchodzi na rynek. Chyba kosztem WM i symbiana. No i słusznie.

  • 0

    13. ~jarekt  2010-05-16 20:45:29  host: 77-254-113-107.adsl.inetia.pl

    W koncu cos dla mojej lubej :) Ja mam Milestona, dzieciak dostal Hero a dla niej bedzie ten mikrus.

  • 0

    14. ~saruk  2010-05-24 17:04:40  host: 91.209.141.10

    To mini od SE niestety umywa sie do LG Mini, nieładnie tak ściągać, ale niestety oryginał jest tylko jeden na który,m można sie wzorować.

Dodaj swoją opinię