Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Idea wspiera Yach Film

Idea wspiera Yach Film

WitekT 6 Października 2004 13:08

0 0

Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator cyfrowej sieci Idea jest Oficjalnym Partnerem Telekomunikacyjnym 13-go Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film oraz 4-go Festiwalu Animacji Okołomuzycznych Krajów Skandynawskich i Nadbałtyckich Bursztynowe Oko, które odbędą się w dniach 7-9 października br.
Yach Film to ważne, międzynarodowe wydarzenie kulturotwórcze z udziałem osób związanych z showbiznesem, mediami i szeroko pojętą kulturą artystyczną i filmową. Festiwal Wideoklipów jest imprezą intermedialną, łączącą w sobie - za pomocą takich narzędzi XXI wieku jak telefon komórkowy, komputer, DVD czy Internet - sztukę video z muzyką. Więcej informacji w Internecie: www.yachfilm.art.pl


Festiwal Polskich Wideoklipów Yach Film odbędzie się w Gdańsku i 6 innych miastach w Polsce - (pokazy w sieci Multikino - Gdańsk, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Kraków, Zabrze, Poznań) w dniach: 7, 8, 9 października 2004 r. Pokazy wideoklipów zgłoszonych do konkursu Festiwalu Yach Film w sieci Multikino w całej Polsce połączone są ze spotkaniami z popularnymi wykonawcami, występami na żywo, podpisywaniem płyt, itp. W tym roku zostaną zorganizowane w każdym z miast spotkania z popularnymi wykonawcami, reprezentującymi scenę muzyczną w gatunkach: hip-hop, rock, pop.


Festiwal Yach Film ma wieloletnią tradycję i uznaną renomę oraz prestiż, zyskaną dzięki 12 zrealizowanym edycjom. Historia Festiwalu obfituje w wiele ciekawych wydarzeń kreujących rynek muzyczny i gusta szerokich rzesze odbiorców. Festiwal od 12 lat zaprasza do Trójmiasta blisko 100 artystów i wykonawców z całego kraju. O statuetki Yacha walczy w 13 kategoriach ponad 200 prac stworzonych w ostatnim roku przez najlepszych twórców polskich teledysków.


W tym roku odbędzie się także 4. edycja Festiwalu Animowanych filmów Okołomuzycznych i Wideoklipów Krajów Skandynawskich i Nadbałtyckich BURSZTYNOWE OKO/AMBER EYE. Od tego roku międzynarodowa część Festiwalu będzie poświęcona przede wszystkim animacji. Zaprezentowane zostaną najciekawsze prace, powstałe w krajach basenu Morza Bałtyckiego w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Do udziału w 4 Festiwalu Animacji Okołomuzycznych Krajów Skandynawskich i Nadbałtyckich Bursztynowe Oko zaproszeni zostali twórcy z 11 krajów. W tym gronie znalazły się: Islandia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Rosja, Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Niemcy i Dania. Oferta prezentacji swych prac zostanie skierowana zarówno do profesjonalnych artystów, którzy na koncie mają liczne, uznane i nagradzane prace, ale i do najmłodszych adeptów tej sztuki: studentów szkół artystycznych.


W tym roku odbędzie się także nowy, pierwszy na polskim rynku muzycznym i filmowym Festiwal – 1. Festiwal Telefilmów – Telefonów Komórkowych – DONKEY SHOT. Ten przegląd filmów, przeznaczony i współtworzony przez: amatorów telefonii komórkowej, wychodzi w przyszłość i promuje nowoczesne media komunikacji międzyludzkiej i przekazywanie myśli oraz kreacji artystycznych.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-58-169.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet