Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Idea wspiera Yach Film

Idea wspiera Yach Film

WitekT 6 Października 2004 13:08

0 0

Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator cyfrowej sieci Idea jest Oficjalnym Partnerem Telekomunikacyjnym 13-go Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film oraz 4-go Festiwalu Animacji Okołomuzycznych Krajów Skandynawskich i Nadbałtyckich Bursztynowe Oko, które odbędą się w dniach 7-9 października br.

Yach Film to ważne, międzynarodowe wydarzenie kulturotwórcze z udziałem osób związanych z showbiznesem, mediami i szeroko pojętą kulturą artystyczną i filmową. Festiwal Wideoklipów jest imprezą intermedialną, łączącą w sobie - za pomocą takich narzędzi XXI wieku jak telefon komórkowy, komputer, DVD czy Internet - sztukę video z muzyką. Więcej informacji w Internecie: www.yachfilm.art.pl

Festiwal Polskich Wideoklipów Yach Film odbędzie się w Gdańsku i 6 innych miastach w Polsce - (pokazy w sieci Multikino - Gdańsk, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Kraków, Zabrze, Poznań) w dniach: 7, 8, 9 października 2004 r. Pokazy wideoklipów zgłoszonych do konkursu Festiwalu Yach Film w sieci Multikino w całej Polsce połączone są ze spotkaniami z popularnymi wykonawcami, występami na żywo, podpisywaniem płyt, itp. W tym roku zostaną zorganizowane w każdym z miast spotkania z popularnymi wykonawcami, reprezentującymi scenę muzyczną w gatunkach: hip-hop, rock, pop.
Festiwal Yach Film ma wieloletnią tradycję i uznaną renomę oraz prestiż, zyskaną dzięki 12 zrealizowanym edycjom. Historia Festiwalu obfituje w wiele ciekawych wydarzeń kreujących rynek muzyczny i gusta szerokich rzesze odbiorców. Festiwal od 12 lat zaprasza do Trójmiasta blisko 100 artystów i wykonawców z całego kraju. O statuetki Yacha walczy w 13 kategoriach ponad 200 prac stworzonych w ostatnim roku przez najlepszych twórców polskich teledysków.

W tym roku odbędzie się także 4. edycja Festiwalu Animowanych filmów Okołomuzycznych i Wideoklipów Krajów Skandynawskich i Nadbałtyckich BURSZTYNOWE OKO/AMBER EYE. Od tego roku międzynarodowa część Festiwalu będzie poświęcona przede wszystkim animacji. Zaprezentowane zostaną najciekawsze prace, powstałe w krajach basenu Morza Bałtyckiego w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Do udziału w 4 Festiwalu Animacji Okołomuzycznych Krajów Skandynawskich i Nadbałtyckich Bursztynowe Oko zaproszeni zostali twórcy z 11 krajów. W tym gronie znalazły się: Islandia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Rosja, Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Niemcy i Dania. Oferta prezentacji swych prac zostanie skierowana zarówno do profesjonalnych artystów, którzy na koncie mają liczne, uznane i nagradzane prace, ale i do najmłodszych adeptów tej sztuki: studentów szkół artystycznych.

W tym roku odbędzie się także nowy, pierwszy na polskim rynku muzycznym i filmowym Festiwal – 1. Festiwal Telefilmów – Telefonów Komórkowych – DONKEY SHOT. Ten przegląd filmów, przeznaczony i współtworzony przez: amatorów telefonii komórkowej, wychodzi w przyszłość i promuje nowoczesne media komunikacji międzyludzkiej i przekazywanie myśli oraz kreacji artystycznych.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-85-167.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet