Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Idea umożliwia komunikację SMSową z Tlen.pl

Idea umożliwia komunikację SMSową z Tlen.pl

sirmark 19 Października 2004 20:30

0 0

Od 13.10.br. Tlen.pl udostępnił nową wersję swojego komunikatora internetowego, który pozwala wysyłać SMSy na telefony sieci Idea oraz odczytywać w popularnym komunikatorze odpowiedzi wysłane z telefonów użytkowników sieci Idea.

Nadawcą SMSów wysyłanych z komunikatora Tlen.pl jest numer 102 poszerzony o dziesięciocyfrowy tymczasowy identyfikator przyznawany Nadawcy (ważny przez 24 godziny – identycznie jak w przypadku Internetowej Bramki SMS, ponieważ SMSy faktycznie przesyłane są za pośrednictwem Internetowej Bramki SMS sieci Idea).

Do każdej wiadomości SMS przesłanej z komunikatora Tlen.pl dołączany jest tekst reklamowy, zgodnie z Regulaminem Internetowej Bramki SMS sieci Idea oraz usługi E-mail SMS Standard. Oprócz tego w SMSie wysłanym z komunikatora Tlen.pl zawarta jest informacja, że jest to SMS wysłany przez użytkownika komunikatora Tlen.pl.
Po otrzymaniu SMSa odbiorca ma 24 godziny na odpowiedź. Może to zrobić w taki sam sposób w jaki odpowiada na SMSy przychodzące z innego telefonu, czyli przy użyciu opcji Odpowiedź. Odpowiedź ta pojawia się w komunikatorze Tlen.pl jako SMS przychodzący.

Aby móc otrzymywać wiadomości z komunikatora Tlen.pl należy mieć aktywną usługę E-mail SMS Standard. Aktywacja usługi SMS Standard następuje poprzez wysłanie SMSa o treści INTERNET pod numer 102. W celu deaktywacji usługi E-mail SMS Standard należy wysłac SMSa o treści NIE pod numer 102.

Za SMSy wysłane z telefonu do komunikatora Tlen.pl płaci się jak za zwykły SMS wysłany z telefonu komórkowego (zgodnie z planem taryfowym).

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet