Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Idea sponsoruje kolarzy

Idea sponsoruje kolarzy

WitekT 16 Maja 2005 10:56

0 0

W 2001 roku Polska Telefonia Komórkowa Centertel po raz pierwszy zdecydowała się związać z kolarstwem i od tego czasu stale wspiera ideę promocji tego sportu w Polsce. Marka Idea po raz piąty już występuje w roli Oficjalnego Sponsora zawodowej grupy kolarskiej Legia Bazyliszek.

Kolarstwo szosowe jest wyjątkową konkurencją. To sport zespołowy, w którym zawodnicy muszą wykazać się wyjątkową wytrwałością, cierpliwością, kierować się interesem całej drużyny, a przede wszystkim wspierać lidera, dla którego niejednokrotnie pracują.

Legia Bazyliszek to 14-osobowa drużyna, której liderami są Sebastian Skiba oraz Sebastian Jezierski - skiper. Dyrektorem sportowym zespołu a zarazem trenerem jest Zbigniew Ludwiniak, dawny kolarz, od wielu lat związany z zawodowym kolarstwem. Mazowiecka drużyna i jej zawodnicy rok rocznie odnoszą kolejne sukcesy zawodowe zarówno w Polsce, jak i na świecie.
PTK Centertel, operator sieci Idea pragnie przyczyniać się do rozwoju i sukcesów zespołu. Dokładamy wszelkich starań, aby zawodnicy warszawskiego klubu pokonywali kolejne dystanse, które konsekwentnie przybliżą ich do kolejnych sukcesów. Idea zdecydowała się wspierać drużynę Legia Bazyliszek, ponieważ jesteśmy świadomi, że tylko połączenie wsparcia sponsorów i talentów zawodników może przynieść sukcesy polskiemu kolarstwu. Dobrze znane są także globalne związki Grupy France Telecom kolarstwem, która sponsoruje od wielu lat m.in. jeden z największych wyścigów kolarskich na świecie – Tour de France – mówi Jacek Kalinowski, rzecznik prasowy PTK Centertel.

Sponsoring kolarskiej drużyny Legii to nie jedyne związki PTK Centertel z kolarstwem. Od 4 lat bowiem, Idea jest tytularnym sponsorem Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego – Idea Mazovia Tour. Wyścig ten ma już półwieczną tradycję, wypracowaną renomę i każdego roku gromadzi na starcie zawodników z najwyżej sklasyfikowanych grup kolarskich rankingu Międzynarodowej Unii Kolarskiej. Idea Mazovia Tour stanowi dla mieszkańców Mazowsza, niezapomniane widowisko sportowe, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Trasa tegorocznego wyścigu biegnie przez Kozienice, Piaseczno, Płońsk oraz Siedlce.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~lakif  2005-05-16 20:55:00  host: serwer.narwik.waw.pl

  kolarze niestety macie pecha ta siec was zgubi

 • 0

  2. ~lakif  2005-05-16 23:13:00  host: serwer.narwik.waw.pl

  tak jak pogrąża piłkę

 • 0

  3. ~writos  2005-05-17 19:20:00  host: dpz69.neoplus.adsl.tpnet.pl

  a za raz rebranding idzie i co zmienia to głupie

 • 0

  4. ~pitus  2005-05-23 13:10:00  host: w3cache.ino.tvknet.pl

  lepiej by dali kase na dzieci niepelnosprawne

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet