Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Idea: Regulamin promocji "Darmowe Rozmowy"

Idea: Regulamin promocji "Darmowe Rozmowy"

sirmark 1 Lutego 2005 15:27

0 0

Idea udostępniła regulamin promocji Darmowe Rozmowy. Po przeczytaniu regulaminu chcemy zwrócić uwagę na pewne punkty.

Darmowe Weekendy - nielimitowane połączenia głosowe w okresie działania Usługi. Usługa działa w weekendy, w godzinach od 00.00 w sobotę do 24.00 w niedzielę, z numerami abonenckimi Idea oraz stacjonarnymi z wyłączeniem numerów bezpłatnych, specjalnych i skróconych. W przypadku wykonania połączenia przed zadziałaniem Usługi i kontynuowania połączenia w trakcie działania Usługi, całe połączenie jest rozliczane zgodnie ze stawką poza Usługą. W przypadku rozpoczęcia połączenia w trakcie działania Usługi i kontynuowania połączenia po wygaśnięciu działania Usługi, całe połączenie jest rozliczane zgodnie ze stawką w ramach Usługi.
Wynika z tego, że należy uważać na godzinę rozpoczęcia rozmów, a właściwie to trzeba mieć nadzieję, żeby w Idei zegarki są dobrze ustawione. Natomiast, gdy już zacznie się rozmawiać to można skończyć nawet w poniedziałek, przedłużając sobie tym samym weekend.

Rozliczanie połączeń w ramach danej Usługi działa w pierwszej kolejności, przed rozliczaniem połączeń w ramach kwoty deklarowanej (...)
Oznacza to, że darmowe rozmowy nie będą zużywać kwoty pakietu.
Usługi nie działają w dniach 25, 26, 31 grudnia każdego roku oraz 1 stycznia każdego roku - w tych dniach za połączenia Abonent płaci zgodnie z Cennikiem usług w ofercie Jedna Idea.
Należy zapamiętać daty. Co ciekawe nie jest wymieniona Wielkanoc, no ale wtedy nie występuje aż tak odczuwalny, świąteczny szczyt.

Ponadto Usługi nie obowiązują na połączenia wykonywane w roamingu. Usługi nie obowiązują również na połączenia konferencyjne.
Pierwsze całkiem logiczne, a drugie zdanie to pewne zabezpieczenie przed nadużywaniem.

Więcej: Regulamin promocji "Darmowe Rozmowy"

Źródło tekstu: Idea, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Wojtas  2005-02-01 15:51:00  host: aw30.internetdsl.tpnet.pl

    Wierzyłem w Ideę, że nie będą robić dużych problemów. To mi się podoba. Jeszcze tylko regulamin dla polaczeń na wybrane numery i regulamin dla firm...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-244-248.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet