Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Idea: Regulamin promocji "Darmowe Rozmowy"

Idea: Regulamin promocji "Darmowe Rozmowy"

sirmark 1 Lutego 2005 15:27

0 0

Idea udostępniła regulamin promocji Darmowe Rozmowy. Po przeczytaniu regulaminu chcemy zwrócić uwagę na pewne punkty.

Darmowe Weekendy - nielimitowane połączenia głosowe w okresie działania Usługi. Usługa działa w weekendy, w godzinach od 00.00 w sobotę do 24.00 w niedzielę, z numerami abonenckimi Idea oraz stacjonarnymi z wyłączeniem numerów bezpłatnych, specjalnych i skróconych. W przypadku wykonania połączenia przed zadziałaniem Usługi i kontynuowania połączenia w trakcie działania Usługi, całe połączenie jest rozliczane zgodnie ze stawką poza Usługą. W przypadku rozpoczęcia połączenia w trakcie działania Usługi i kontynuowania połączenia po wygaśnięciu działania Usługi, całe połączenie jest rozliczane zgodnie ze stawką w ramach Usługi.
Wynika z tego, że należy uważać na godzinę rozpoczęcia rozmów, a właściwie to trzeba mieć nadzieję, żeby w Idei zegarki są dobrze ustawione. Natomiast, gdy już zacznie się rozmawiać to można skończyć nawet w poniedziałek, przedłużając sobie tym samym weekend.

Rozliczanie połączeń w ramach danej Usługi działa w pierwszej kolejności, przed rozliczaniem połączeń w ramach kwoty deklarowanej (...)
Oznacza to, że darmowe rozmowy nie będą zużywać kwoty pakietu.
Usługi nie działają w dniach 25, 26, 31 grudnia każdego roku oraz 1 stycznia każdego roku - w tych dniach za połączenia Abonent płaci zgodnie z Cennikiem usług w ofercie Jedna Idea.
Należy zapamiętać daty. Co ciekawe nie jest wymieniona Wielkanoc, no ale wtedy nie występuje aż tak odczuwalny, świąteczny szczyt.

Ponadto Usługi nie obowiązują na połączenia wykonywane w roamingu. Usługi nie obowiązują również na połączenia konferencyjne.
Pierwsze całkiem logiczne, a drugie zdanie to pewne zabezpieczenie przed nadużywaniem.

Więcej: Regulamin promocji "Darmowe Rozmowy"

Źródło tekstu: Idea, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Wojtas  2005-02-01 15:51:00  host: aw30.internetdsl.tpnet.pl

    Wierzyłem w Ideę, że nie będą robić dużych problemów. To mi się podoba. Jeszcze tylko regulamin dla polaczeń na wybrane numery i regulamin dla firm...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-94-8.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważasz zmianę systemu przy najbliższej wymianie głównego telefonu?

Android cieszy się większą lojalnością swoich użytkowników niż iOS

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet