Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Idea Prokom Open '2005

Idea Prokom Open '2005

WitekT 19 Lipca 2005 15:15

0 0

PTK Centertel, operator sieci Idea, jest sponsorem tytularnym turnieju tenisa ziemnego mężczyzn IDEA PROKOM OPEN '2005, odbywającego się w dniach 1-7. sierpnia w Sopocie.

Bieżące informacje nt. IDEA PROKOM OPEN '2005 poprzez telefon komórkowy od początku turnieju będą dostępne także na multimedialnym portalu Świat Idei - pod adresem http://wap.idea.pl lub http://mobile.idea.pl.

Polska Telefonia Komórkowa Centertel, jako operator sieci Idea od lat wspiera istotne działania i wydarzenia, promując zarówno akcje skierowane do wąskiego grona miłośników sztuki, jak również widowiska i zawody, w których uczestniczą tysiące kibiców, a także zwykłych ludzi. Jesteśmy usatysfakcjonowani z efektów dotychczasowej współpracy przy organizacji sopockiego turnieju i z zadowoleniem przyjęliśmy już po raz kolejny możliwość wspierania tegorocznych rozgrywek światowej ligi tenisistów, w ramach turnieju IDEA PROKOM OPEN '2005 - mówi Jean-Marc Vignolles, Dyrektor Generalny PTK Centertel.

Dokładnie za dwa tygodnie (eliminacje: 30-31. lipca, turniej główny: 1-7. sierpnia) na kortach Sopockiego Klubu Tenisowego rozpocznie się międzynarodowy turniej tenisowy IDEA PROKOM OPEN. Wydarzenie, mające korzenie w rozegranym po raz pierwszy w 1992 r. skromnym challengerze WTA, urosło w swej pierwszej dekadzie do rangi jednej z największych imprez sportowych w naszym kraju. Przed czterema laty, na jubileusz 10. edycji turnieju, w Sopocie po raz pierwszy w historii polskiego tenisa zagościła także impreza z regularnego kalendarza najważniejszych męskich rozgrywek ATP. W bieżącym sezonie, najstarszy z obecnie rozgrywanych w Polsce, sopocki turniej IDEA PROKOM OPEN '2005 odbędzie się już po raz 14. Tym razem tylko jako impreza panów (ATP International Series - z pulą nagród 425250 euro). Wciąż jest to jedyny polski turniej z cyklu ATP Tour. Na starcie zobaczymy w nim wybitnych specjalistów gry na kortach ziemnych, m.in. mistrzów Roland Garros - Carlosa Moyę i Gastona Gaudio - oraz finalistów tego samego turnieju - Mariano Puertę i Guillermo Corię.
Sponsorami tytularnymi turnieju są: PTK Centertel - operator sieci Idea i Prokom Software. Pozostałymi sponsorami turnieju są: HP Polska i Hestia oraz sponsorzy cyklu ATP - Mercedes-Benz i Indesit. Patronat medialny nad imprezą objęły: TVP1, Gazeta Wyborcza, Program I Polskiego Radia, Radio Gdańsk, AMS oraz Wirtualna Polska.

Nowością w sferze public relations turnieju będą codzienne półgodzinne magazyny telewizyjne, emitowane na żywo z kortów SKT przez TVP1 o 16:30. Oczywiście telewizja publiczna przeprowadzi także transmisję finału turnieju.

Zawodowej imprezie tenisowej towarzyszyć będą liczne wydarzenia pozasportowe, m.in. już po raz trzeci turniej dziennikarzy. Losowania turniejów głównych odbędą się publicznie w oficjalnej kawiarni turnieju Idea Prokom Open i Gazety Wyborczej - Cafe Gazeta na sopockim deptaku. Szczegółowe informacje o turnieju IDEA PROKOM OPEN '2005 dostępne są w Internecie: www.ideaprokomopen.pl.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-146-211.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy standard obsługi klientów na infoliniach operatorów jest satysfakcjonujący?

Koniec głaskania klientów Orange. Nie masz racji? Nie licz na bonus

 

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet