Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Idea Prokom Open '2005

Idea Prokom Open '2005

WitekT 19 Lipca 2005 15:15

0 0

PTK Centertel, operator sieci Idea, jest sponsorem tytularnym turnieju tenisa ziemnego mężczyzn IDEA PROKOM OPEN '2005, odbywającego się w dniach 1-7. sierpnia w Sopocie.

Bieżące informacje nt. IDEA PROKOM OPEN '2005 poprzez telefon komórkowy od początku turnieju będą dostępne także na multimedialnym portalu Świat Idei - pod adresem http://wap.idea.pl lub http://mobile.idea.pl.

Polska Telefonia Komórkowa Centertel, jako operator sieci Idea od lat wspiera istotne działania i wydarzenia, promując zarówno akcje skierowane do wąskiego grona miłośników sztuki, jak również widowiska i zawody, w których uczestniczą tysiące kibiców, a także zwykłych ludzi. Jesteśmy usatysfakcjonowani z efektów dotychczasowej współpracy przy organizacji sopockiego turnieju i z zadowoleniem przyjęliśmy już po raz kolejny możliwość wspierania tegorocznych rozgrywek światowej ligi tenisistów, w ramach turnieju IDEA PROKOM OPEN '2005 - mówi Jean-Marc Vignolles, Dyrektor Generalny PTK Centertel.

Dokładnie za dwa tygodnie (eliminacje: 30-31. lipca, turniej główny: 1-7. sierpnia) na kortach Sopockiego Klubu Tenisowego rozpocznie się międzynarodowy turniej tenisowy IDEA PROKOM OPEN. Wydarzenie, mające korzenie w rozegranym po raz pierwszy w 1992 r. skromnym challengerze WTA, urosło w swej pierwszej dekadzie do rangi jednej z największych imprez sportowych w naszym kraju. Przed czterema laty, na jubileusz 10. edycji turnieju, w Sopocie po raz pierwszy w historii polskiego tenisa zagościła także impreza z regularnego kalendarza najważniejszych męskich rozgrywek ATP. W bieżącym sezonie, najstarszy z obecnie rozgrywanych w Polsce, sopocki turniej IDEA PROKOM OPEN '2005 odbędzie się już po raz 14. Tym razem tylko jako impreza panów (ATP International Series - z pulą nagród 425250 euro). Wciąż jest to jedyny polski turniej z cyklu ATP Tour. Na starcie zobaczymy w nim wybitnych specjalistów gry na kortach ziemnych, m.in. mistrzów Roland Garros - Carlosa Moyę i Gastona Gaudio - oraz finalistów tego samego turnieju - Mariano Puertę i Guillermo Corię.
Sponsorami tytularnymi turnieju są: PTK Centertel - operator sieci Idea i Prokom Software. Pozostałymi sponsorami turnieju są: HP Polska i Hestia oraz sponsorzy cyklu ATP - Mercedes-Benz i Indesit. Patronat medialny nad imprezą objęły: TVP1, Gazeta Wyborcza, Program I Polskiego Radia, Radio Gdańsk, AMS oraz Wirtualna Polska.

Nowością w sferze public relations turnieju będą codzienne półgodzinne magazyny telewizyjne, emitowane na żywo z kortów SKT przez TVP1 o 16:30. Oczywiście telewizja publiczna przeprowadzi także transmisję finału turnieju.

Zawodowej imprezie tenisowej towarzyszyć będą liczne wydarzenia pozasportowe, m.in. już po raz trzeci turniej dziennikarzy. Losowania turniejów głównych odbędą się publicznie w oficjalnej kawiarni turnieju Idea Prokom Open i Gazety Wyborczej - Cafe Gazeta na sopockim deptaku. Szczegółowe informacje o turnieju IDEA PROKOM OPEN '2005 dostępne są w Internecie: www.ideaprokomopen.pl.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-221-76-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.