Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości idea.pl najszerzej znana

idea.pl najszerzej znana

WitekT 29 Listopada 2004 22:51

0 0

Według badań TNS OBOP, najbardziej znaną marką spośród portali i serwisów internetowych jest niezmiennie onet.pl, ze znajomością wśród internautów na poziomie 96%. Portale operatorów komórkowych są rozpoznawane przez średnio co 3 badanego.

Najwyżej sklasyfikowania została idea.pl, rozpoznawana przez 38% badanych. Następna była era.pl z wynikiem 34%. Tuż za nią uplasowała się witryna się plusgsm.pl, znana 33% badanych.
Przedstawione wyniki pochodzą z ciągłego badania TNS Interbus realizowanego co miesiąc przez TNS OBOP na reprezentatywnej próbie 1000 mieszkańców Polski powyżej 15 roku życia. W badaniu sprawdzano znajomość wspomaganą portali i serwisów internetowych wśród internautów.

Źródło tekstu: TNS OBOP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet