Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Idea: Pakiet E-mail dla Firm

Idea: Pakiet E-mail dla Firm

sirmark 15 Lipca 2005 23:06

0 0

W Nowej Idei dla Firm dostępna jest specjalna promocja usług mobilnej transmisji danych Pakiet E-mail dla Firm, skierowana do użytkowników taryfowych biznesowych w sieci Idea posiadających aktywny numer i jest przeznaczona głównie do wykorzystywania usług dostępu do poczty elektronicznej e-mail oraz Internetu i serwisów WAP.

Usługę Pakiet E-mail dla firm uruchomić można poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klientów Nowej idei dla Firm (*525) lub osobisty kontakt w Punkcie sprzedaży sieci Idea. Aktywację można zgłosić w dowolnym momencie okresu rozliczeniowego i nie później niż w ciągu następnego dnia roboczego od złożenia zlecenia. Deaktywacja usługi może być zgłoszona w dowolnym momencie okresu rozliczeniowego i skutkuje na koniec okresu rozliczeniowego. Zarówno aktywacja, jak i deaktywacja usługi Pakiet E-mail dla Firm jest bezpłatna.

Abonent w odniesieniu do tego samego numeru abonenckiego nie ma możliwości jednoczesnego korzystania z usługi Pakiet E-mail dla Firm oraz innych usług obniżających opłaty za transmisję danych GPRS w Nowej Idei dla Firm (a w szczególności z: Nowe Pakiety Firmowe GPRS, Pakiet Okazjonalny, LicencjaGPRS, LicencjaEDGE). Złożenie dyspozycji aktywacji innej usługi dotyczącej transmisji danych GPRS jest równoznaczne z dyspozycja deaktywacji usługi Pakiet E-mail dla Firm.

Opłaty za korzystanie z usługi Pakiet E-mail dla Firm:
Liczba MB w Pakiecie - 10 MB
Cena Pakietu - 8 zł bez VAT (9,76 zł z VAT)
Cena po przekroczeniu Pakietu - 0,10 zł bez VAT (0,12 zł z VAT) za 100kB
Usługa jest objęta podatkiem VAT w wysokości 22%. Opłata za usługę Pakiet E-mail dla Firm obejmuje możliwość realizowania pakietowej transmisji danych GPRS oraz pakiet bezpłatnych megabajtów danych. Opłata dotyczy dostępu do usługi WAP idea w ramach sesji GPRS przy ustawieniach APN (punkt dostępu do sieci GPRS): wap.idea.pl, dostęp do Internetu w ramach sesji GPRS przy ustawieniach APN www.idea.pl oraz dostęp do APNów firmowych.
Minimalna jednostka taryfikacyjna przy rozliczaniu pakietu wynosi 10 kB, natomiast minimalna jednostka taryfikacyjna przy przekroczeniu pakietu wynosi 100 kB. Taryfikacja za wysyłanie i odbieranie danych rozliczana jest łącznie. Opłata naliczana jest za każdą rozpoczętą jednostkę taryfikacyjną w ramach pojedynczej sesji.

Abonament za pakiet danych naliczany jest z góry i wyszczególniony na fakturze za usługi telekomunikacyjne w sieci Idea. W przypadku, gdy usługa nie jest aktywna w pełnym okresie rozliczeniowym, za ten okres abonent obciążony zostanie częścią miesięcznego abonamentu, proporcjonalną do czasu, w którym usługa była aktywna. Niewykorzystane megabajty z pakietu nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy.

Usługa Pakiet E-mail dla Firm w sieci Idea dostępna jest dla użytkowników taryf biznesowych: Meritum, Meritum Bis, Meritum 20, 50, 100, 200, 250, Idea Firma 25, 50, 100, Idea Top Firma 200, 400, Nowa Idea dla Firm 50, 100, 200, 400, Taryfa Malejąca dla Firm, Hurtowy Pakiet Minut, VAR1 lub Nowy VAR.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~prizm  2005-07-20 10:57:00  host: dql147.neoplus.adsl.tpnet.pl

  i co komu z takiego pakietu chyba to jest dla szpanu średni mail ma kilkadziesiat kb a zaokrąglane jest wto w rozliczeniach do pełnych 100kb czyli naciaganko dla firm

 • 0

  2. ~prutek  2005-07-20 12:24:00  host: dpt225.neoplus.adsl.tpnet.pl

  taki pakiecik to jeszcze mogę ale lepsze widziałem nawet w plusie :D

 • 0

  3. ~partyzant  2005-07-25 11:05:00  host: dqq117.neoplus.adsl.tpnet.pl

  pakiecik jak pakiecik ale płacić sobie oni każa za niego słoono i naliczanie ejst skrajnie korzystne dla ..... IDEI :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-38-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 2000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet