Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Idea: Pakiet DoMowy w Idei z podwójnym pakietem minut

Idea: Pakiet DoMowy w Idei z podwójnym pakietem minut

sirmark 24 Czerwca 2004 17:58

0 0

W sieci Idea dostępna jest promocja dla Pakietu DoMowy polegająca na udzieleniu abonentowi dodatkowego pakietu darmowych minut dla całego Pakietu DoMowy przy zakupie aktywacji w tym planie taryfowym.

Promocja obowiązuje przy zakupie nowej aktywacji w planie taryfowym Pakiet DoMowy. Benefit promocyjny to dodatkowy pakiet 80 minut/320 SMS-ów:
- do wykorzystania na połączenia wyłącznie w sieci Idea,
- promocyjne minuty w pakiecie są wymienne na SMS [SMS-y także tylko w ramach sieci IDEA],
- nie podlega usłudze Kapitał Minut - niewykorzystanie minuty z dodatkowego pakietu nie przechodzą na następny miesiąc,
- do wykorzystania po wyczerpaniu pakietu minut/SMS-ów dostępnego w ramach abonamentu,
- obowiązuje przez 6 kolejnych, pełnych okresów rozliczeniowych
- pakiet promocyjnych minut nie jest pro-ratowany (jest dostępny od początku kolejnego pełnego okresu rozliczeniowego po aktywacji)
- w przypadku zakupienia więcej niż 1 aktywacji w tej promocji, czas obowiązywania podwójnego pakietu minut jest taki jak to wynika z ostatniej dokupionej aktywacji w Pakiecie DoMowy w promocji
Pozostałe zasady funkcjonowania Pakietu DoMowy są standardowe. W związku z wprowadzeniem promocji nie zmieniają się zasady funkcjonowania Pakietu DoMowy, jego aktywacji, rozliczania itp. W przypadku migracji na inny plan taryfowy w ramach oferty Idea (NIO), benefit promocyjny przepada. Brak możliwości migracji do oferty Idea dla Firm przez pierwsze 6 pełnych okresów rozliczeniowych. Migracja na plan taryfowy o wyższej liczbie minut jest bezpłatna. Migracja na plan taryfowy o niższej liczbie minut jest płatna (wg cennika 25 zł netto) oraz objęta opłatami wynikającymi z segmentacji telefonów. Aktywacja w Pakiecie DoMowy jest zgodna ze standardowymi zasadami w nim obowiązującymi. Zmiana planu taryfowego z Pakietu DoMowy na wyższy plan taryfowy jest bezpłatna. Opłata za zmianę planu taryfowego z na niższy plan taryfowy wynosi 25 PLN netto. Umowa zawierana jest na 24 miesiące. W tym okresie użytkownik zobowiązany jest do: utrzymywania aktywnego numeru w sieci IDEA i niedokonywania odłączenia czasowego na życzenie abonenta. W przypadku niedotrzymania przez użytkownika jednego z warunków określonych w powyższym, co będzie traktowane jako wypowiedzenie umowy przez użytkownika z przyczyn leżących po jego stronie lub w razie rozwiązania Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych przez PTK Centertel z przyczyn leżących po stronie użytkownika, określonych w Regulaminie świadczenia usług, użytkownik zobowiązany jest do zapłaty kwoty pieniężnej w wysokości 750 zł, co stanowi specjalną opłatę za odłączenie od sieci Idea.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-172-79.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy standard obsługi klientów na infoliniach operatorów jest satysfakcjonujący?

Koniec głaskania klientów Orange. Nie masz racji? Nie licz na bonus

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet