Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Idea Mazovia Tour 2005

Idea Mazovia Tour 2005

WitekT 21 Lipca 2005 16:27

0 0

IdeaMazoviaTour2005 m PTK Centertel, operator sieci Idea, jest Sponsorem Generalnym 48 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego IDEA MAZOVIA TOUR, odbywającego się w dniach 26-30. lipca na ulicach i szosach na trasie przebiegającej przez miasta m.in.: Kozienic, Piaseczna, Płońska, Siedlec.

PTK Centertel jest także Oficjalnym Sponsorem zawodowej grupy kolarskiej CWKS Legia Bazyliszek. Szczegółowe informacje o wyścigu znaleźć można w Internecie: www.ideamazoviatour.pl oraz w multiportalu komórkowym Świat Idei pod adresem http://wap.idea.pl lub http://mobile.idea.pl.
IdeaMazoviaTour2004 m Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator sieci Idea, czynnie wspiera kolarstwo i kontynuuje rozpoczętą kilka lat temu współpracę sponsorską z sekcją kolarską CWKS Legia Bazyliszek. Przebieg ubiegłorocznego wyścigu - IDEA MAZOVIA TOUR - pokazał, że wsparcie przez Ideę dla wyścigu kolarskiego na Mazowszu to dobra inwestycja w tą jakże widowiskową dziedzinę sportu. O kolarstwie mówi się, że jest dyscypliną wymagającą od zawodników najwięcej wytrzymałości i poświęcenia, a z drugiej strony kładącą szczególny nacisk na zespołowe dążenie do sukcesu i przestrzeganie zasad fair play. Jest nam miło, że Idea jako Sponsor Główny Wyścigu ma okazję promować kolarstwo nie tylko na terenie Mazowsza, ale i na skalę międzynarodową, poprzez udział w naszej imprezie zagranicznych profesjonalnych grup kolarskich. Mamy też nadzieję, że IDEA MAZOVIA TOUR będzie świetną okazją do promowania Polski w zjednoczonej Europie - Arkadiusz Kalicki, Dyrektor Biura PR i Sponsoringu PTK Centertel.

Tegoroczna trasa wyścigu IDEA MAZOVIA TOUR:
25. lipca (poniedziałek) Kozienice (prezentacja ekip, odprawa techniczna),
1 etap: 26. lipca (wtorek) Kozienice - Kozienice (177,8 km),
2 etap: 27. lipca (środa) Kozienice - Piaseczno (213 km),
3 etap: 28. lipca (czwartek) Pomiechówek - Płońsk (194,4 km),
4 etap: 29. lipca (piątek) Wyszków - Siedlce (80,2 km),
5 etap: 30. lipca (sobota) Sarnaki - Siedlce (180 km).

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet