Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Idea: Licencja GPRS II

Idea: Licencja GPRS II

sirmark 1 Marca 2004 13:41

0 0

Druga edycja wspólnej promocji HP oraz IDEI promocji taniego dostępu do Internetu dla mobilnych użytkowników biznesowych

Hewlett-Packard i Idea wprowadzają od początku marca br. promocyjną ofertę pod nazwą LicencjaGPRS II dla użytkowników biznesowych, będącą przedłużeniem poprzedniej jej edycji. Kierując się troską o tych klientów, którzy nie zdążyli skorzystać ze wspólnej oferty, Hewlett-Packard i Idea zdecydowały się na jej kontynuację na niezmienionych warunkach. Jedyną różnicą jest wymiana jednego z partnerów dystrybuujących ofertę. Miejsce sieci sklepów Media Markt zastąpiła nowa, dynamicznie się rozwijająca sieć sklepów MTS Notebook. Dodatkowo, drugi dystrybutor oferty - firma Vobis Microcomputer - rozszerzył swój kanał sprzedaży o sklepy niektórych swoich partnerów prowadzących salony sprzedaży pod szyldem firmy Vobis.

W ramach promocji, każdy klient, który dokona zakupu produktów mobilnych HP może skorzystać ze specjalnej oferty sieci Idea polegającej na zryczałtowanej opłacie za transmisję GPRS w wysokości 49 złotych (bez VAT) miesięcznie.

Firma Hewlett-Packard - w ramach promocji LicencjaGPRS II - obniżyła ceny wybranych rozwiązań mobilnych. Szczegóły tej oferty dostępne są w punktach sprzedaży oferty lub na stronie www.hp.pl/idea
Oferta - dostępna jedynie w sieciach sprzedaży MTS Notebook i Vobis Computer - trwa od 1.03. do 31.05.2004 r. lub do wyczerpania zapasów. W ramach promocji, klient ma do wyboru jeden z dwóch zestawów promocyjnych:

Zestaw I:
* dowolny komputer przenośny HP Compaq Business Notebook w cenie standardowej lub promocyjnej
* Modem GPRS w standardzie PCMCIA firmy SonyEricsson w cenie 299 zł bez VAT (364,78 zł z VAT)
* Karta SIM z usługą LicencjaGPRS w cenie 49 złotych bez VAT (59,78 zł z VAT) miesięcznie, umożliwiającą nieograniczony dostęp do usługi transmisji pakietowej GPRS w sieci Idea.

Zestaw II:
* Dowolny komputer kieszonkowy HP iPaq z modułem łączności bezprzewodowej Bluetooth w cenie standardowej lub promocyjnej
* Telefon GPRS Nokia6310i lub Siemens S55 w cenie 1 zł bez VAT (1,22 zł z VAT) wraz z dowolnie wybranym planem z oferty Idea dla Firm
* Usługa LicencjaGPRS w cenie 49 zł bez VAT (59,78 zł z VAT) miesięcznie, umożliwiająca nieograniczony dostęp do usługi transmisji pakietowej GPRS w sieci Idea.

Ważne informacje dotyczące promocji LicencjaGPRS:
1. Promocja jest realizowana wyłącznie w sieciach sprzedaży MTS Notebook i Vobis Computer. Lista sklepów tych sieci sprzedaży zamieszczona jest poniżej oraz na stronach www.hp.pl/idea
2. Powyższe zestawy nie podlegają rozdziałowi, ani zamianie komponentów w nich zawartych.
3. Zakupu modemu GPRS w zestawie I lub telefonu GPRS w zestawie II w podanych cenach jest jednoczesne nabycie produktu HP dostępnego w punkcie sprzedaży.
4. Użytkownik w miejscu zakupu produktu HP zobligowany jest do podpisania umowy o świadczeniu usług telekomunikacyjnych na 24 miesiące.
5. Usługa LicencjaGPRS umożliwia nieograniczony dostęp do Internetu z wykorzystaniem transmisji pakietowej GPRS w sieci Idea przez apn o nazwie www.idea.pl.
6. W czasie trwania umowy (24 miesięcy) abonent nie może dokonać dezaktywowania usługi LicencjaGPRS.
7. W przypadku zestawu II, abonent zobowiązany jest do wyboru jednego z planów taryfowych z oferty Idea dla Firm.
8. Dodatkowe informacje dotyczące promocji LicencjaGPRS II dostępne są na stronach www.hp.pl/idea oraz www.idea.pl/hp oraz w punktach sprzedaży oferty.
9. Klient może nabyć dowolną liczbę zestawów promocyjnych.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-182-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę Play Pokolenia?

Nowa oferta Play Pokolenia

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet