Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Idea: Konkurs "Świat wokół nas"

Idea: Konkurs "Świat wokół nas"

sirmark 15 Czerwca 2004 17:54

0 0

Nowy konkurs "Świat wokół nas" w sieci Idea prowadzony we współpracy z magazynem Fotografia Cyfrowa. Do wygrania są dwa telefony Samsung X600 oraz dwa telefony Nokia 6230. Jeśli użytkownik nie posiada telefonu obsługującego MMSy może bawić się razem z nami głosując na zdjęcia, które ocenia najwyżej. Oddając głosy można również wygrać nagrody: roczną prenumeratę miesięcznika Fotografia Cyfrowa. Konkurs trwa od 5.06 do 30.09.2004 r.

Jak wziąć udział w Konkursie?
Aby wziąć udział w Konkursie i wygrywać telefony komórkowe z wbudowanym aparatem fotograficznym, wystarczy wysłać MMSa pod numer 70300 (0,61 zł z VAT). Można zgłosić do Konkursu dowolną liczbę fotografii, tym samym użytkownik zwiększa prawdopodobieństwo wygranej.

Jak oddać głos na zdjęcie?
Aby oddać głos wystarczy, że zostanie przez Użytkownika wysłany SMS pod numer 70300 o treści id_zdjęcia, np. 1256. Można wziąć udział w głosowaniu na najlepszą fotografię i wygrać roczną prenumeratę miesięcznika "Fotografia cyfrowa". Nagrody są przewidziane dla czterech osób, które oddadzą największą liczbę głosów..

Użytkownik powinien pamiętać, że: może oddać tylko jeden głos na konkretną fotografię, natomiast nie może głosować na swoje zdjęcie.
Co można wygrać?

Nagrody główne:
* I nagroda (Grand Prix) - przyznawana jest użytkownikowi, którego zdjęcie zostanie wyłonione przez jury. Kryterium wyboru zdjęcia nagrodzonego pierwszą nagrodą będzie oryginalność zdjęcia oraz najlepsze wyrażenie fotografią tytułu Konkursu.
* II nagroda - przyznawana jest użytkownikowi, którego zdjęcie uzyska największą liczbę głosów podczas głosowania przez użytkowników sieci Idea.
* III nagroda - przyznawana jest użytkownikowi, którego zdjęcie uzyska drugą w kolejności liczbę głosów podczas głosowania przez użytkowników sieci Idea.
* IV nagroda - przyznawana jest użytkownikowi, którego zdjęcie uzyska trzecią w kolejności liczbę głosów podczas głosowania przez użytkowników sieci Idea.

Nagrody dodatkowe:
* V nagroda - przyznawana jest użytkownikowi, który odda największą ilość głosów na zdjęcia w Konkursie.
* VI nagroda - przyznawana jest użytkownikowi, który odda drugą co do wielkości ilość głosów na zdjęcia w Konkursie.
* VII nagroda - przyznawana jest użytkownikowi, który odda trzecią co do wielkości ilość głosów na zdjęcia w Konkursie.
* VIII nagroda - przyznawana jest użytkownikowi, który odda czwartą co do wielkości ilość głosów na zdjęcia w Konkursie.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-55-174.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet