Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Idea: Bezpłatny Pakiet Minut na Firmę

Idea: Bezpłatny Pakiet Minut na Firmę

sirmark 4 Marca 2004 18:10

0 0

W sieci Idea dostępna jest nowa oferta "Bezpłatny Pakiet Minut na Firmę", która skierowana jest do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, posiadających numer REGON.

Podstawowe elementy promocji to:
* Dodatkowy bezpłatny Pakiet Minut na Firmę co miesiąc przez 6 lub 9 miesięcy dla nowych Klientów, a dla obecnych Klientów zawsze przez 9 miesięcy, czyli do 90 godzin dodatkowych bezpłatnych połączeń dla całej firmy!
* SMS-y po 0,10 zł (0,12 zł z VAT) każdy przez 6 pierwszych miesięcy w Pakiecie 100 SMS,
* MMS-y po 0,20 zł (0,24 zł z VAT) każdy przez 6 pierwszych miesięcy w Pakiecie 25 MMS-ów.

Wielkość bezpłatnego Pakietu Minut na Firmę w zależności od planu taryfowego:
* 80 minut przy wyborze planu taryfowego Idea Firma 50,
* 200 minut przy wyborze planów taryfowych Idea Firma 100 i Idea Top Firma 200,
* 600 minut przy wyborze planu taryfowego Idea Top Firma 400.

Pakiet Minut na Firmę jest dostępny przez 6 pełnych okresów rozliczeniowych w przypadku zakupu jednej aktywacji. W przypadku jednorazowego zakupu dwóch lub więcej aktywacji oraz przy zakupie aktywacji przez dotychczasowego klienta abonamentowego sieci Idea, Pakiet Minut na Firmę jest dostępny przez 9 pełnych okresów rozliczeniowych.

Pakiet Minut na Firmę może być wykorzystywany przez numery aktywowane w planach taryfowych Idea dla Firm 25-400, Idea Meritum 20-250, Meritum i Hurtowy Pakiet Minut 500-5000. Jeżeli klient biznesowy posiada plan taryfowy (np. Nowa Idea Optima, Optima etc.), dostępna jest bezpłatna zmiana planu taryfowego na Idea dla Firm i wówczas można bez ograniczeń korzystać z dodatkowego pakietu minut także na starych numerach abonenckich.

Dostępne sa także nowoczesne telefony w atrakcyjnych cenach:
* Nokia 6600 za 399 zł (486,78 zł z VAT),
* Samsung E700 za 99 zł (120,78 zł z VAT),
* Nokia 6610 za 1 zł (1,22 zł z VAT),
* Motorola E365 za 1 zł (1,22 zł z VAT),
* Sony Ericsson T230 za 1 zł (1,22 zł z VAT),
* Nokia 3100 zł (1,22 zł z VAT).

Powyższe ceny telefonów obowiązują dla planów taryfowych Idea Top Firma 200 i 400. W promocji dostępne są wszystkie telefony z cennika promocyjnego Idea dla Firm.
Minuty z Pakietu Minut na Firmę mogą być używane wyłącznie do realizacji połączeń do sieci stacjonarnych oraz wewnątrz sieci Idea (oprócz połączeń wewnątrz Nowej Biznes Grupy / Biznes Grupy i numerów specjalnych) dopiero po wykorzystaniu minut z pakietu podstawowego przez wszystkie aktywacje na koncie abonenckim w planach taryfowych Idea Firma 25-400, Idea Meritum 20-250, HPM 500-5000, Meritum Bis.

Niewykorzystane minuty z Pakietu Minut na Firmę nie przechodzą na następny miesiąc.

Zmiana planu taryfowego na niższy jest zablokowana przez pierwsze 9 pełnych okresów rozliczeniowych.

Pakiet 100 SMS-ów można aktywować w dowolnym momencie. Promocyjny abonament miesięczny 10 zł (12,20 zł z VAT) obowiązuje przez pierwsze 6 pełnych okresów rozliczeniowych od daty aktywacji karty SIM, po tym okresie opłata abonamentowa jest zgodna z cennikiem. Pakiet 100 SMS-ów można dezaktywować w dowolnym momencie.

Pakiet 25 MMS-ów można aktywować w dowolnym momencie. Promocyjny abonament miesięczny 5 zł (6,10 zł z VAT) obowiązuje przez pierwsze 6 pełnych okresów rozliczeniowych od daty aktywacji karty SIM, po tym okresie opłata abonamentowa jest zgodna z cennikiem. Pakiet 25 MMS-ów można dezaktywować w dowolnym momencie.

Możliwość sprawdzenia liczby niewykorzystanych minut w pakiecie w danym miesiącu przez wysłanie SMS-a z komendą "PMF" pod numer "333". Opłata za wysłanie SMS-a zgodna z obowiązującym cennikiem.

Źródło tekstu: idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-182-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (13)

Archiwum Ankiet