Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości IDC podwyższa prognozy dotyczące tabletów

IDC podwyższa prognozy dotyczące tabletów

WitekT 12 Lipca 2011 13:41

0 0
Pomimo faktu, że w I kwartale tego roku do sklepów trafiło o aż 28% mniej tabletów niż w IV kwartale zeszłego, firma analityczna IDC podwyższa swoją tegoroczną prognozę dotyczącą liczby tego typu urządzeń, która trafi na rynek.

W I kwartale do sklepów trafiło 7,2 mln sztuk tabletów. W całym 2011 roku ma to być, zdaniem IDC, 53,5 mln sztuk. Poprzednia prognoza mówiła o 50,4 mln.


Źródło tekstu: IDC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2011-07-12 14:25:12  host: 178-37-36-91.adsl.inetia.pl

    No cóż, rynek tabletów słabo przędzie, to trzeba jakoś napędzić koniunkturę.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet