Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iBiuro w Dialogu

iBiuro w Dialogu

Ringu 4 Maja 2011 14:38

0 0

Pakiet i-Biuro z darmowymi połączeniami pomiędzy telefonami stacjonarnymi to nowy produkt Dialogu dla biznesu. Ofertę tworzy zestaw najważniejszych produktów telekomunikacyjnych: telefon stacjonarny i komórkowy, Internet oraz usługi dodatkowe, m.in.: Zdalne Biuro, Mobilne Biuro, stały adres IP, e-Poczta i e-Fax.

Przedsiębiorca, w zależności od swoich indywidualnych potrzeb, może wybrać ofertę w wariancie i-Biuro 2 lub i-Biuro 6. Za aktywację usługi klient zapłaci tylko 1,23 zł.

i-Biuro 2 przeznaczone jest dla segmentu małego biznesu: zawiera do 2 linii głosowych, Internet 4 Mb/s i jedną kartę SIM. Pakiet kwotowy 90 zł w całości można wykorzystać na połączenia wychodzące, zarówno z telefonu komórkowego, jak i stacjonarnego (w podstawowej wersji produktu).
i-Biuro 6 zawiera aż do 6 linii głosowych, internet 6 Mb/s i jedną kartę SIM. Pakiet kwotowy 180 zł w całości można wykorzystać na połączenia wychodzące zarówno z telefonu komórkowego, jak i stacjonarnego (w podstawowej wersji produktu).

W ramach połączeń wewnątrz pakietu (z telefonu stacjonarnego na komórkowy oraz z komórkowego na komórkowy) uruchamiana jest automatyczna usługa pakietu biurowego, zrzeszającego wszystkie numery przypisane do klienta. Pozwala to na darmowe połączenia między numerami (stacjonarnymi) oraz zapewnia bardzo korzystne ceny połączeń komórkowych.

Ponadto, do każdego z pakietów dołączone są usługi dodatkowe, takie jak e-Fax, stały adres IP, Zdalne biuro, Mobilne biuro, e-Poczta i inne. Klienci mogą też zamówić usługę hostingu w pakiecie - bez żadnych opłat aż przez 6 miesięcy, w umowach na 24 miesiące lub bez opłat przez 3 miesiące (w umowach na 12 miesięcy).

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2011-05-04 15:16:11

  Coś jak One Office w Netii. Ciekaw jestem jak to będzie u nich działać. W Netii był z tym duży problem, specjalny modem, ciągniecie nowych kabli telefonicznych etc. Chętnie poznał bym szczegóły takiej promocji.

 • 0

  2. ~Diallo user  2011-05-11 14:45:14  host: wtyk.wr.energiapro.pl

  Dialog robi dobre produkty dla biznesu. Trzeba sie temu przyjrzeć. Faktycznie wyglada na pozor jak OneOffice Netii

 • 0

  3. ~Bastek  2011-09-01 12:44:06  host: SOL-FTTB.241.8.119.46.sovam.net.ua

  Mielismy te usluge w naszym polskim oddziale firmy, ciagle problemy, udalo sie na szczescie zrezygnowac, internet mamy od loaklnego isp a uslugi glosowe i wirtualny fax z www.ifon.pl. Nigy wiecej Neti

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-172-79.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zakaz handlu w niedzielę to dobry pomysł?

Zakaz handlu w niedzielę? Kupujemy w Internecie!

 

Zobacz wynik | Opinie (22)

Archiwum Ankiet