Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iAds w Europie

iAds w Europie

Q! 15 Listopada 2010 11:45

0 0

Apple ogłosił, że pierwsza marka zdecydowała się na skorzystanie z usług jego platformy reklamowej iAds w Europie. To dobry znak po mieszanych opiniach odnośnie tej usługi w Stanach.

Mimo to, również w Europie iAds nie będzie mieć łatwego życia. Jego start przekładany był już dwukrotnie, a niektóre jego zasady będą musiały być w określonych przypadkach zmienione.

Chodzi tu głównie o minimalny koszt kampanii reklamowej pozwalającej na przystąpienie do iAds. Została ona określona na 1 mln dolarów, co, według analityków, może być kwotą zbyt dużą jak dla europejskich marek.
Co więcej, Apple sam jeszcze nie wie w jaki sposób najbardziej efektywnie sprzedawać reklamy mobilne. Jakby tego było mało, jego oferta traktowana jest przez potencjalnych klientów wciąż jako testowa.

Na skorzystanie z niej mogą się jednak zdecydować koncerny takie, jak L’Oréal, Renault czy Nestlé. Mogą przeprowadzić one dwie czy trzy kampanie jeszcze w grudniu, jednak większość z nich zaczeka z tym do przyszłego roku.

Źródło tekstu: Financial Times     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~  2010-11-15 12:16:53  host: z20-09.opera-mini.net

  Na pierwszy rzut oka ta nazwa kojarzy mi się z pewną chorobą. A wam?

 • 0

  2.  2010-11-15 12:54:24

  masz rację, mogliby pomyśleć nad nazwą. Swoją drogą wie ktoś kiedy wychodzi iPhone 4 bez problemów z anteną, ktoś kiedyś pisał że lada dzień, ale było to dawno temu i jakoś sprawa ucichła. Z zasięgiem Playa raczej w tej chwili nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek problemy z anteną w telefonie. Pozdrawiam

 • 0

  3. ~  2010-11-15 17:36:01  host: 81-219-136-41.adsl.inetia.pl

  "To dobry znak po mieszanych opiniach odnośnie tej usługi w Stanach." dobry? Dla kogo?

 • 0

  4. ~code  2010-11-15 20:00:30  host: chello089078001191.chello.pl

  @2: nowe iP nie mają problemu z anteną - starsze zresztą też nie miały na taką skalę, jak media podawały - jest grubsza warstwa bezbarwnego lakiery na antenach. swoją drogą, ja bym teraz nie kupował, w przyszłym roku nowy model.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-85-167.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet