Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości I telefon stał się konsolą

I telefon stał się konsolą

LuiN 25 Sierpnia 2008 12:32

0 0

Akcelerator graficzny - jest, dostępność gier - zapewniona, wyjście TV - zdarza się… To jeszcze tylko joystick i mamy z telefonu konsolę. Najciekawszą realizacją pomysłu będzie Zeemote JS1 - współpracujący z wieloma platformami miniaturowy joystick na Bluetooth.

Zgrabne urządzenie zasilane jest przez 2 baterie AAA. Oprócz samej manetki manipulatora do dyspozycji mamy 4 konfigurowalne przyciski. Rozrywkowy gadżet przyda się nie tylko w grach, ale i do wygodnego prowadzenia prezentacji w PowerPoincie.

Początkowo nad zgodnością z nowymi grami czuwać musiał sam producent urządzenia. Obecnie gdy już pewnym jest, że wszystkie aplikacje na nową platformę N-Gage Nokii będą zgodne z joystickiem, nie ma obaw co do braku zaawansowanych pozycji na liście zgodnych gier.
Oficjalna cena Zeemote JS1 nie jest jeszcze znana. Po tym jak w tym miesiącu firma podpisała umowę dotyczącą zgodności z Nokią spekulowano na temat ceny w przedziale 30 - 50 dolarów.Źródło tekstu: Zeemote, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Karta, MIX czy abonament? Z jakiej oferty korzystasz w swoim głównym telefonie?

T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet