Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości I po Skyfire... przynajmniej w Polsce

I po Skyfire... przynajmniej w Polsce

LuiN 1 Lipca 2010 16:59

0 0

Skyfire to jedna z najlepszych na rynku mobilnych przeglądarek internetowych. Od pierwszego lipca jej działanie zostało ograniczone terytorialnie do jedynie trzech krajów: USA, Wielkiej Brytanii i Kanady.

Program korzysta z dodatkowych serwerów pośredniczących, które przystosowują strony do możliwości sprzętowych danego telefonu. 23. czerwca producent wypuścił wersję 2.1 aplikacji Skyfire, która zyskała wsparcie dla materiałów strumieniowych Flash i wyświetlała je lepiej nawet od autorskiego Adobe Flash 10.1 dla urządzeń mobilnych.






Teraz działanie programu zostało ograniczone jedynie do trzech krajów. W komunikacie mowa była o urządzeniach z Symbianem i Windows Mobile, najprawdopodobniej ucierpią jednak też użytkownicy adroidowej wersji aplikacji.

Źródło tekstu: wmpoweruser, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • -1

    10.  2010-07-01 18:43:31

    Nie szkoda i tak nie jest to tak wszechstronna przeglądarka jak opera mini.

  • 0

    11.  2010-07-01 18:46:13

    Chodzi tylko o wersję 2.1? Bo 2.0 działa, w markecie jest, zaraz ściągnę i sprawdzę...

  • 0

    12.  2010-07-01 19:01:52

    Hmm, beta 2.1 działa, obejrzałam na Skyfire 2.1 beta ten filmik: http://vimeo.com/channels/staffpicks#12819723 , polecam:)

  • 0

    13.  2010-07-01 19:05:51

    Jak dla mnie wielka szkoda, zawsze gdy opera i symbianowa przeglądarka nie dawały rady, z opresji ratował mnie właśnie Skyfire. No ale cóż, wkrótce trzeba będzie zmigrować na Androida.

  • 0

    15.  2010-07-01 19:31:36

    Tolez, do takiego samego wniosku doszedłem. Programiści ewidentnie wypięli się na symbiana i całą uwagę skupiają na androidzie.

  • 0

    16. ~  2010-07-01 22:41:31  host: 78.8.104.176

    Póki co na Androidzie działa i bardzo bym chciał żeby tak zostało, flash jaki by nie był jest obecnie standardem jeśli chodzi o video w sieci

  • 0

    17. ~  2010-07-02 01:08:08  host: t19-15.opera-mini.net

    Opera pozdrawia Skyfire :-D

  • 0

    18. ~rappy  2010-07-02 10:05:27  host: user-46-112-129-6.play-internet.pl

    Potwierdzam, skyfire działa jak działał na androidzie

  • 0

    19. ~  2010-07-02 12:55:58  host: public-gprs95773.centertel.pl

    skyfire na Noki82 czwartek nie działał (dodatkowo informacja o zaprzestaniu wsparcia), dzisiaj (piątek) działa normalnie -bez problemu można przeglądać polskie strony. Pewnie serwery są mniej obciązone to odblokowali działanie.

  • 0

    20. ~Xadi  2010-07-02 21:43:05  host: t04-10.opera-mini.net

    E61 nie dziala

  • 0

    21. ~zawak  2010-07-05 22:54:13  host: 237-mi2-9.acn.waw.pl

    N97 niestety padaka

  • 0

    22. ~...  2010-07-26 11:37:07  host: chello089079138194.chello.pl

    n95 i e60 nie działa.

  • 0

    23. ~david  2010-08-03 16:04:49  host: host44-102.edata.net.pl

    "Yesterday we began notifying 1.0 users outside of North America and Western Europe that we will phase out the 1.0 service. Because 1.0 is only on Windows Mobile and Symbian, only those handsets are affected. Our 2.0 product is growing incredibly fast and continues worldwide. Skyfire 1.X will no longer be supported outside of North America and Western Europe effective July 1st, 2010." I tyle. androidowi użytkownicy aplikacji nie ucierpią :)

  • 0

    24. ~Opera  2010-08-07 19:15:36  host: t23-03.opera-mini.net

    Czemu do opery niedadzą flasha?????

  • 0

    25. ~gosc  2010-08-10 23:08:35  host: aeol62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niestety na win mobile tez padaczka

  • 0

    26.  2010-08-14 23:45:19

    @24 Bo by im serwery nie wytrzymały. To co widzisz na operze najpier jest u nich kompresowane, jakby wszyscy użytkownicy używali flasha to by mogli nie wytrzymać, albo musieli modernizować co wiąże się z kosztami. No chyba żeby to wprowadzili tylko dla niektórych regionów (jak skyfire) i ograniczyć użytkowników. Ja najbardziej jestem wkurzony, bo miałem zakładki i nie mogę ich wydobyć ze skyfire

  • 0

    27. ~xxx  2010-08-21 21:54:11  host: cem22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zal was skyfire to byla najlepsza przegladarka a ta wasza opera to ***

  • 0

    28. ~Ja  2010-08-28 09:15:16  host: t18-10.opera-mini.net

    Polecam uzard web .

  • 0

    29. ~ucweb  2010-10-18 16:52:08  host: apn-77-112-188-229.dynamic.gprs.plus.pl

    użytkownik UCWeb pozdrawia userów ślamazarnej i ułomnej Opery (użyjcie UCweb to pojmiecie o czym mówię) i śp. Skyfire 8)

  • 0

    30. ~  2010-11-04 21:00:58  host: adfm207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Od opery mini systemowe przegladarki juz sa lepsze... Bynajmniej safari w iphone A tu chodzi o to zeby flash obslizyc a to malo ktorA potrafi...

Dodaj swoją opinię