Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości I po promocji w Play

I po promocji w Play

sirmark 2 Maja 2008 12:33

0 0
W Play skończyła się promocja obniżająca promocyjne ceny telefonów. Wróciły poprzednie ceny.

Wróciły poprzednie ceny promocyjne na telefony: Motorola RAZR2 V9, Nokia E51, Nokia N73, Samsung SGH-U700 oraz Toshiba G450. Przy okazji zrobiono także podwyżki m.in na SonyEricsson K800i, Samsung SGH-Z630.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Abonament 40.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 258
  • 0

    239. ~g  2008-05-05 18:03:46  host: 67.159.54.24

    Oferta jest beznadziejna

  • 0

    240. ~Leszek  2008-05-05 22:15:10  host: chello089078243187.chello.pl

    #235 - Jeśli chodzi o moje chodzenie po sklepach i sprawdzanie kto mówi mi na "Ty" a kto "per Pan" to to był żart oczywiście. No ale osoby na niskim poziomie intelektualnym potraktowały to serio. I są mocno zdziwione że 31 letni facet może robić takie "głupoty". Widzę że to "kupiłeś" :) Ale to już Twój problem. Odnośnie walenia na "Ty" to napisałeś :"Moim zdaniem, można mówić na ty, do osób tak do 25 lat" Po czym jesteś w stanie rozróżnić że ktoś ma wiek "do 25-ciu lat" Prosisz aby pokazał dowód??? Dlaczego uważasz że na osoby do 25 lat można mówić na "Ty"??? Gdzie jest tak napisane??? Ty to wymyśliłeś??? A jeśli tak, to na jakiej podstawie??? I ostatnia rzecz. Piszesz: "sieć wprowadziła taki system podejścia luzacki do klienta aby lepiej z nim rozmawiać" A jeśli na infolinię dzwoni 50 letni mężczyzna a młody chłopak wali mu od razu na "Ty". To to też jest wtedy dla Ciebie "lepsze rozmawianie z nim"??? Podstawowa zasada: starszy pierwszy proponuje przejście na "Ty" młodszemu, a nie odwrotnie (poza pracą oczywiście, bo w pracy są już inne zasady)

  • 0

    241. ~hallo  2008-05-06 17:39:13  host: public54081.xdsl.centertel.pl

    Leschku Leschu. no myślałem że na więcej Cie stać, a ty tylko takie słabe argumenty... Mam nadzieje że postarasz się następnym razem :D Co do mówienia na ty, no ja tego nie wymyślałem i ogólnie - sprzeciwiam się temu, ale wiem że tak u operatorów i wiem że taki mają stosunek do tego. Ja aczkolwiek nie lubie tego i jesli ktoś by mi najechał na ty (pomimo iż jestem młodym człowiekiem) wyjechałbym od razu - i by tylko przepraszali. Już pisałem, wszytsko zalezy od człowieka - konsultanta - to jakie ma podejscie do ludzi - i czy jest podatny na manipulacje ze strony innych ludzi (kierowników) aby mówili na ty. A podałem wiek do 25 lat, ponieważ mówie że - uwaga podkreśl to i wydrukuj - jeśli JA jako MŁODY CZŁOWIEK - pracowałbym w salonie - to zwracałbym się do ludzi na ty - do max 25 lat, bo kultura by wymagała ode mnie abym do straszych zwracał się z szacunkiem (ale do Ciebie nie :P) a do młodych, to tak nienaturalnie by wyglądało aby do 13 latka mówić proszę Pana. Da się takie rzeczy wyczuć. Ale jak mówie różni ludzie i różnie to interpretują. Ale Leszku, jeśli zrobisz te badania na rynku - dlaczego tak się zwracaja i dlaczego nie - a takze dlaczego jesteś taki śmieszny - to daj znać :) P.S Przepraszam za błędy ortograficzne ;]

  • 0

    242. ~Leszek  2008-05-06 18:25:59  host: chello089078243187.chello.pl

    Tak myślałem... Masło, maślane. Powtarzasz się tylko w innej formie i dalej nic z tego nie wynika. Pytam jeszcze raz: Jak jesteś w stanie rozróżnić że ktoś ma 24 a nie 26 lat??? No bo to jest bardzo ważne (dla Ciebie) . Od tego zależy przecież czy przejdziesz z kimś na "Ty" czy nie. A z tym 13 latkiem to był mało mądry przykład z Twojej strony. Popadłeś w skrajność. To przecież normalne że do dzieciaków wali się na "Ty", więc po co o tym piszesz???

  • 0

    243. ~hallo  2008-05-06 21:04:40  host: public60702.xdsl.centertel.pl

    oj oj nie zgodze sie z Toba!!! Z tym 13stolatkiem. Wiem jak kiedyś był standard obsługi w orange - tam do wszytskich na Pan jechali - także nie do końca z tym się zgodził. (aczkolwiek teraz to zmienili). A co do 24 -26 lat - hmm, za bardzo szczegółowo wszystko traktujesz, chodziło mi ogólnie do wieku 25. Czyli ogólnie młodo wyglądających ludzi - Twój przedział - zaliczony jest automatycznie do przedziału starszego, ej to widac, mlody - stary. Masło maślane jest najlepsze i kocham się powtarzać :D:D:D i nic nie jest dla mnie ważne - tak sobie napisałem. :P

  • 0

    244. ~Leszek  2008-05-06 23:59:22  host: chello089078243187.chello.pl

    # 243 - Raz jesteś pod nickiem "PLANET" a innym razem pod "hallo". Co jeszcze wymyślisz, śmieszny, żałosny człowieczku??? Po co ta maskarada??? Sam się zdradziłeś, tymi postami, które są kierowane bezpośrednio do mnie. I mimo lekkich zmian, pisane są dalej w tym samym stylu. Szczególnie tekst: "Oj oj" powtarza się u "PLANET" jak i u "hallo". Jeden, jak i drugi podkreśla mój wiek. A nikt inny tego nie robi. A o dwa odmienne adresy IP nie trudno. Szczególnie jak się ma HTC z WIFI i aktywację w Orange. A Ty taki zestaw posiadasz (w profilu "PLANET" jest podany) A "hallo" ma końcówkę adresu IP "centertel.pl" więc korzysta z cieci Orange Hahahaha!!! Ale niewyżyty czubek, na dodatek głupi jak but!!!

  • 0

    245. ~UWAGA!!!  2008-05-07 00:00:28  host: chello089078243187.chello.pl

    "hallo" to ta sama osoba co "PLANET"!!!

  • 0

    246.  2008-05-07 09:50:42

    #244,245: riposte masz tutaj - telepolis.pl/news.php?id=11278 ...

  • 0

    247. ~orangutan  2008-05-08 09:30:00  host: efk240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przestrzegam wszystkich przed oszustwami jakich dopuszcza się PLAY na swoich klientach. Będąc w ofercie "nowy play na karte" wczoraj po godzinie 15 aktywowałem na stronie playmobile.pl usługę "taniej z wybranymi numerami w Play". W myśl regulaminu powinienem otrzymać pakiet 240 minut na wskazany numer oraz możliwość wysyłania smsów za 3 grosze brutto - termin przyznania pakietu powinien nastąpić pomiędzy godziną 24 a 1 dnia następującego po aktywacji , czyli dzisiaj od godziny 1 w nocy powinienem móc się cieszyć z chyba jedynej atrakcji jaką są połączenia głosowe/wideo z 1 numerem z playa oraz mieć faktyczną możliwośc wysyłania smsów na ten numer za 3 grosze brutto. Z samego rana sprawdziłem stan konta i zauważyłem ,że słusznie z mojego konta potrącono coś ok 9 pln ( normalnie opłata wynosi 12 pln ale jest sukcesywnie zmniejszana wraz z ilością dni jakie upływają każdego miesiąca - naturalnie ilość minut też jest sukcesywnie zmniejszana zapewne o te 8 minut za każdy dzień) - według mojego rozumowania .... jak i najprawdopodobniej rozumowania każdego trzeżwo myślącego użytkownika mogłem już korzystać z pakietu 240 minut na wskazany numer i smsów po 3 grosze - wysłałem kilka smsów , przeprowadziłem kilkuminutową rozmowe na wskazany w promocji numer i jakież było moje zdziwienie gdy okazało się ,że na moim koncie jest o kilka złotych mniej - sprawdziłem to - wysłałem smsa - skasowało mnie 18 groszy ...zadzwoniłem - kasowało mnie 0,59 gr za każdą minute czyli kasowało mnie tak jak za każdy inny numer a przecież na ten numer powinienem mieć za darmo 240 minut oraz smsy po promocyjnej cenie 3 groszy brutto ............ czyżby znowu awaria play? zadzwoniłem do boku , opisałem sprawe - konsultant z play zbył mnie twierdząc ,że od momentu uruchomienia promocji nie minęły 24 godziny i że mam racje ,że teoretycznie powinienem już od 1 w nocy mieć pakiet i tanie smsy na wskazany numer ale bywa ,że następuje to po 24 godzinach i ,że jest to w regulamini

  • 0

    248. ~orangutan  2008-05-08 09:31:25  host: efk240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ie promocji ..... rozłączyłem się i otworzyłem regulamin promocji - jakoś niespecjalnie mnie zdziwiło ,że niedouczony konsultant walił farmazony i wciskał mi kit ,żeby się pozbyć natręta bowiem w regulaminie promocji jedyny zapis odnośnie czasu przyznania pakietu 240 minut i mozliwości wysyłania smsów po 3 gr jest w punkcie numer 6 i brzmi tak : "Użytkownik otrzyma możliwość korzystania z usługi " taniej z wybranymi w Play" między godziną 24 a 1 dnia następującego po aktywacji" - jest to jedyny zapis dotyczący czasu aktywowania usługi - jest inny stanowiący o zmianie numeru play na inny wskazany i tam rzeczywiście jest wyszczególniony okres 24 godzin ale samego aktywowania usługi taniej z wybranymi to nie dotyczy... zatem zadzwoniłem znowu do BOKU (prawdopodobnie odebrał ten sam konsultant sądząc po głosie) ...ponownie nakreśliłem sprawe i zapytałem w którym punkcie regulaminu jest zapis o 24 godzinach bo jedyny jaki ja znalazłem dotyczący aktywowania oferty to jest ten ,że pakiet powinien być przyznany pomiedzy 24 a 1 dnia nastepnego po aktywacji - konsultant powiedzial ,że faktycznie to nienormalna sytuacja - poprosił mnie o numer konta i po chwili powiedział ,że mam niezarejestrowane konto i że jeśli nie udam sie do salonu play z dowodem tożsamości oraz numerem pin/puk to mi nic nie może pomoc ani ,że ja nie moge złożyć nawet postępowania reklamacyjnego .... tak więc teraz kochani nie dość ,że jestem oszukany przez firme play to jeszcze muuuuuszę zapierdzielać do salonu play , rejestrować się , kupić różaniec i modlić się ,żeby pozytywnie rozpatrzyli moją reklamacje .... a muuuuszę się zarejestrowac bo Gruszka uważa ,że tego wymaga prawo ....że tego wymaga sam Bóg a nawet ktoś ważniejszy od Boga .... sam god of Gruszka ..... żałosne jest to ze strony play - dotychczas lubiłem te marke uważałem ją za sieć przyszłości ...teraz widze w niej coraz bardziej awaryjną beznadziejną sieć która ma co chwile problemy różnego rodzaju , błędy w funkcjon

  • 0

    249. ~orangutan  2008-05-08 09:32:58  host: efk240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    owaniu sieci , błędy w regulaminach - poziom nieudacznictwa i niedoinformowania w bok jest naprawde godny podziwu ....a ja przestrzegam przed aktywowaniem "taniej z wybranymi numerami Play" - chyba ,że chcecie stracić 12 pln a następnego dnia zamiast otrzymac nalezny wam pakiet lubicie płacić pełne arcy wysokie stawki ...jeszcze dodam na koniec ,że pare dni temu przechodząc ze strej play karty na nową wpisując wymagany kod *107# nie dało się przejśc bo pojawiał się komunikat ,że nie jestem użytkownikiem play karty :) to co ja byłem? użytkownikiem orange? hehe żałosne - dopiero poprzez strone playa zmieniłem taryfe na nowy play na karte ale wszystkim to odradzam jeśli nienawidzicie czuć się oszukiwani jak ja

  • 0

    250. ~hallo  2008-05-08 15:39:23  host: public63685.xdsl.centertel.pl

    Leszku, ja Planet? prosze cię nie bądź żałosny i się nie ośmieszaj. Żal mi Ciebie, nie widzisz ską kto pisze? może ja pisze z centertela a ten planet z tp? Pomyśl czasem co piszesz.

  • 0

    251. ~fifek  2008-05-09 08:41:11  host: ip-89-174-125-93.multimo.gtsenergis.pl

    bledy playa dotykaja wszystkich, mi sami wylaczyli pakiet 1000smsow, na moje pytanie konsultant stwierdzil iz, ... sam sobie to wylaczylem ;)))) no masakra, jak stawki sie zrownaja, to uciekam do jakiegos opa z trojcy, zenada. o braku mozliwosci aktywacji pakietow krotkim kodem lub przez play24 nawet nie wspomne.

  • 0

    252. ~hubi  2008-05-09 15:11:16  host: cvw98.internetdsl.tpnet.pl

    no co by nie powiedziec o play to jednak telefony sa taniutki jak barszcz np. za N73 w play abonament 50 zł zapłacimy 1zł. A za to w orange w ofercie Nowy twoj plan od 50-60- zł zapłacimy za nią 749zł czemu? czekam na odpowiedz...

  • 0

    253.  2008-05-09 15:36:21

    ~hubi bo Orange nie stara się o klienta, a PLAY dopłaca do interesu (telefony) i dlatego u niego fony są tańsze. Chyba to jasne i czytelne.

  • 0

    254.  2008-05-09 15:36:52

    całe szczęście że obecna umowa kończy mi się za 16 m-cy bo to co widze teraz w nowych taryfach to wielka kupa G

  • 0

    255. ~jerry  2008-05-10 10:32:10  host: 212.33.90.11

    #252: hubi przeczytaj ponownie ten artykuł, pomyśl, ponownie przeczytaj i się zastanów... to jest jedyny obecnie sposób aby PLAY ściągnął do siebie nowych abonentów bo ofertą wcale nie wygrywa z innymi... z NPA przegrywa i to chyba nawet poważnie, ładował więc dotacje do telefonów, z których zaczyna się wycofywać! policz jaki dochód daje Play Abonament 50 zł.. 41zł*24=984zł do tego 1zł za fona to klient zapłaci 985zł podstawowych opłat na które się zobowiązał, a fon w zakupie kosztuje sieć ponad 1200zł a jeszcze operator świadczy usługi

  • 0

    256. ~jerry  2008-05-10 10:38:45  host: 212.33.90.11

    a poza tym - w Orange tak jak napisałeś N73 za 749zł, w PLAY 1099zł!!! zgodnie z cennikiem podanym powyżej to gdzie jest taniej... możesz mi odpowiedzieć na to pytanie

  • 0

    257. ~denis  2008-05-10 12:08:15  host: nat.mtk-tv.pl

    #255 "fon w zakupie kosztuje sieć ponad 1200zł"...a nie uważasz ,że sieci kupują tele hurtowo i przy zakupie np 50 tys. sztuk cena może być poniżej 100 euro.

  • 0

    258. ~  2008-12-25 01:35:47  host: inet20909ng-0.eranet.pl

    plus gsm jest do dupy

Dodaj swoją opinię