Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości i-mode w rosyjskim MTS

i-mode w rosyjskim MTS

WitekT 15 Września 2005 08:59

0 0

Rosyjski MTS ogłosił uruchomienie swojego portalu na platformie i-mode.

Dzięki nowemu serwisowi, abonenci sieci uzyskają dostęp do swojej poczty elektronicznej, multimediów i wiadomości za pomocą specjalnego telefonu komórkowego. W ofercie MTS znajduje się pięć modeli komórek, które mogą obsługiwać i-mode. Najtańsza z nich kosztuje 170 dolarów.
i-mode to platforma działająca na podstawie uproszczonego języka HTML oraz CWML, pozwalająca użytkownikowi posiadającemu telefon 3G uzyskać dostęp do specjalnie skonstruowanych serwisów, zawierających różnorodne wiadomości i multimedia.

Portal został stworzony dzięki współpracy z japońską firmą NTT DoCoMo. Vasily Sidorov, prezes MTS, nie podał kosztów całego projektu. Oczekuje, że do końca 2005 roku i-mode przyciągnie tysiące abonentów.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet