Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Hutchison chce wejść do Hiszpanii

Hutchison chce wejść do Hiszpanii

WitekT 6 Lipca 2005 12:54

0 0

Hutchison Whampoa po raz kolejny potwierdził, że jest zainteresowany wejściem na hiszpański rynek. Zaprzeczył jednak, jakoby chciał to uczynić przez akwizycję lokalnego operatora telefonii stacjonarnej i komórkowej - grupę Auna.

Auna, która kontroluje Amenę, najmniejszego z trzech hiszpańskich operatorów GSM, została wystawiona na sprzedaż. Hutchison słowami swojej rzecznikczki prasowej zaprzeczył faktowi udziału w negocjacjach.
Rozmowy trwają najprawdopodobniej z posiadaczem licencji 3G, który nie uruchomił jeszcze komercyjnie swoich usług - Xferą. Hiszpania jest w kręgu zainteresowań Hutchisona i będziemy kontynuować poszukiwania miejsca dla siebie w tym kraju - powiedziała Laura Cheung, rzecznik prasowy firmy.

Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • 0

  1. ~  2005-07-06 15:56:00  host: 212.244.115.33

  "Rozmowy trwają najprawdopodobniej z posiadaczem licencji 3G, który nie uruchomił jeszcze komercyjnie swoich usług - Xferą. Hiszpania jest w kręgu zainteresowań Hutchisona i będziemy kontynuować poszukiwania miejsca dla siebie w tym kraju - powiedziała Laura Cheung, rzecznik prasowy firmy."
  A w Polsce Hunchinson nie byłby zainteresowany jakąś współpracą z Netią Mobile - posiadaczką licencji 3G a nieuruchomiła ona jeszcze komercyjnie swoich usług.. (wogóle nie rozpoczęli jeszcze..) czy jest czasna że Hunchinson zawita u nas wraz z rozpoczęciem działalności Netii Mobile..??

 • 0

  2. ~nr91  2005-07-06 23:55:00  host: dfn115.neoplus.adsl.tpnet.pl

  strzeze to watpie w to :(

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet