Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei zbuduje sieć dla P4

Huawei zbuduje sieć dla P4

WitekT 7 Lutego 2006 16:38

0 0
P4 (dawna Netia Mobile) podpisała umowę o budowie sieci komórkowej 3G z chińskim Huawei Technologies - poinformowała rzeczniczka P4 Magdalena Sawicka.

Jak powiedziała, Huawei dostarczy P4 urządzenie do budowy całej sieci UMTS. Wartość umowy w pierwszym etapie budowy - według Sawickiej - to 150 mln euro.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2006-02-07 16:43:42

    No wrescie cos ruszylo - a juz powoli tracilem nadzieje na to...
    Wiec kiedy Start?? Oby jak najpredzej!!
    Powodzenia.

  • 0

    2. ~Szalony  2006-02-07 16:50:31  host: gprs5.plusgsm.pl

    Nie widzę tego zbyt ciekawie :/ pewnie w wrześniu P4 ruszy ale tylko w Warszawie ! Nie widzę realnych szans na to by byli realną konkurencją w umts na tle pozostałej trójki gdyż do końca tego roku święta trójca rozwinie umts tak że P4 tylko plecy będzie oglądać :/ o minimum rok P4 jest spóźnione by w starcie umts.

  • 0

    3.  2006-02-07 17:18:32

    jak na razie trojca tak srednio na jeza rozwija swoja siec :(

  • 0

    4.  2006-02-07 17:29:49

    [OT] wiedzielem ze tak bedzie...zaczynacie zmiany i juz forum sie j***e, wiadomosc mozna wyslac za 3x, czasem wogole :(

  • 0

    5.  2006-02-07 18:58:52

    a dobra ta firma Huawei ??? bo to chinskie a wiadomo jak chinskie to roznie....

  • 0

    6.  2006-02-07 19:00:04

    rafcyk: spokojnie, nie siej paniki... Była mała awaria serwera i tyle... Poza tym ŻADNYCH zmian jeszcze nie było.

  • 0

    7. ~Arek PL  2006-02-07 21:13:52  host: host-ip82-199.crowley.pl

    Spox ze bedzie nowa sięc mam nadzieje ze bedzie oferta na karte także i wsumie żeby sie jakoś wybili musza dobrą dać oferta np rozmowa do wszystkich 40 groszy bo jak dadza jakies 70 groszy to marno ich widze :)

  • 0

    8.  2006-02-07 22:39:30

    a ja sie zarejestrowalem :)A CO DO TEMATU TO SOBIETAK MYSLE ZE MOZE TEN Huawei ZBUDUJE TO WSZYSTKO I ODKUPI OD P4 3G :) I WTEDY BEDZIE SIE DZIALO!

  • 0

    9. ~exos12  2006-02-07 22:44:17  host: aje90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy P4 bedzie tylko siecią 3G czy bedą mieli też w ofercie telefonie gprs?

  • 0

    10. ~  2006-02-07 23:03:48  host: dor96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    P4 ma licencje TYLKO na 3G, ale jak bedzie mialo roaming krajowy z innymi to bedzie zapewne 2,5G i 2,75G

  • 0

    11. ~Łukasz  2006-02-15 16:44:06  host: cacher6.ericsson.net

    Huawei zrypało już budowę kilku sieci, trzeba być zdesperowanym żeby od nich coś brać. Ponadto toczą się przeciwko nim procesy m.in wytoczone przez CISCO.
    Ale dostali od rządu chińskiego 10 miliardów USD na promocję i jadą.
    Udziałowcy firmy sa nieznani.
    To będzie pierwsza referencja chińczyków w Europie i P4 sporo ryzykuje.

Dodaj swoją opinię