Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei z WP8 dołączy do urządzeń z rodziny Ascend

Huawei z WP8 dołączy do urządzeń z rodziny Ascend

Q! 21 Czerwca 2012 12:54

0 0

Huawei oficjalnie zapowiedział wprowadzenie na rynek smartfona z systemem Windows Phone 8. Dołączy on do urządzeń z rodziny Ascend.

Huawei Ascend z systemem Windows Phone 8 będzie pierwszym urządzeniem tego producenta działającym w oparciu o mobilny system Microsoftu. Trafi on na rynek pod koniec roku, a towarzyszyć mu będą intensywne działania promocyjne.

Huawei Ascend z WP8 dostępny będzie w pierwszej kolejności w Europie, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych. Później pojawi się na pozostałych rynkach. Producent zapowiedział już, że jego telefon dostępny będzie u czołowych operatorów komórkowych.
Tym samym Huawei dołączy m.in. do Nokii oraz Samsunga i będzie jedną z pierwszych firm, które wprowadzą na rynek telefon z systemem Windows Phone 8. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Warto przypomnieć, że do rodziny Ascend należą już smartfony z systemem Android. Wśród nich znajduje się jeden z najcieńszych telefonów na rynku, model P1 S, o którym szerzej pisaliśmy tutaj oraz tutaj.

Źródło tekstu: Huawei, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2012-06-21 14:50:05  host: z30-07.opera-mini.net

    Czekamy na atrakcyjna cenę

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.