Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei wypuści smartfon z Androidem 2.2

Huawei wypuści smartfon z Androidem 2.2

LuiN 25 Sierpnia 2010 17:55

0 0

2. września Huawei zaprezentuje jeden z pierwszych, dostępnych na rynku smartfonów z zainstalowanym systemem Android 2.2 (Froyo)- model Ideos U8150. Obok najnowszej wersji systemu operacyjnego, spodziewać możemy się też konkurencyjnej ceny.

huawei ideos u8150 huawei ideos u8150 huawei ideos u8150

Najnowszy Huawei ma być oferowany po konkurencyjnej cenie w stosunku do  innych smartfonów o podobnych możliwościach - dowiedział się TELEPOLIS.PL. Niska cena nie będzie jednak efektem pominięcia istotnych standardów transmisji pakietowej - dostaniemy HSDPA (do 7,2 Mb/b), łączność WiFi "n" czy nawet funkcję mobilnego hotspotu.




Nie zabrakło też GPS-u i aparatu fotograficznego 3,2 Mpix. Sercem urządzenia jest procesor taktowany zegarem 528 MHz. Najnowszego Androida oglądać będziemy na 2,8-calowym ekranie.

Huawei Ideos U8150 zostanie oficjalnie zaprezentowany w czasie międzynarodowych targów elektroniki IFA w Berlinie - podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej 2. września, o godz. 15:00.

Źródło tekstu: Huawei, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2010-08-25 18:22:55

    No ciekawe jaką będzie miał rozdzielczość, ile ram, i jaki rodzaj dotykowego ekranu :) Stawiam na 256 ram, 240x320 i oporowy ekran.

  • 0

    2. ~  2010-08-25 18:38:15  host: chello084010241122.chello.pl

    Ciekawe jak sobie poradzi ten procek...

  • 0

    3.  2010-08-25 18:45:21

    Jest już dostępny inny Huawei U 8800,ma znacznie lepsze parametry.Tego wyżej wyceniam na nie więcej,jak 500 zł.

  • 0

    4. ~samsunwave  2010-08-25 18:53:11  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    słaby procek, mały wyswietlacz, moze cena bedzie zachecajaca, ciekawa propozycja dla sredniej klasy tel. dotykowych.

  • 0

    5.  2010-08-25 18:59:18

    fajna nazwa froyo, ja czeka na gucia taki sobie kupie :-)

  • 0

    6.  2010-08-25 19:03:04

    Miałem kiedyś Huawei u121. Gdy bateria zaczęła krótko trzymać, nie mogłem nigdzie kupić nowej. Dostępność akcesoriów to pięta achillesowa polskiego oddziału Huawei.

  • 0

    7.  2010-08-25 19:49:05

    mrozik, nemo2009: Cena w UK ma oscylować podobno w okolicach 200 funtów. Ekran 320×240 px, 512 ROM / 256 RAM

  • 0

    8. ~zach  2010-08-25 20:48:20  host: bum239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam Huawei U7510 i przyznam, że trochę z obawą go kupowałem. Jednak ogólnie telefon jest bardzo przyzwoity. Plastiki trzymają się całkiem nieźle a nei noszę go w żadnych pokrowcu, jeździ w samochodzie na plastikowej półce i jak dotąd rysek nie widać. System operacyjny quallcoma jak dobrze pamiętam, radzi sobie też całkiem dobrze, choć czasami ma lekkie opóźnienie jak damy mu parę szybkich dotknięć. Dwie wady jak dla mnie na dzisiaj: nie udało mi się do tej pory uruchomić gps'u a druga sprawa to czasami potrafi się sam zrestartować. Ekran i system jest na tyle udany, że paluchem bez żadnego rysika-piórka (którego w zestawie nie ma) można go sprawnie obsługiwać. ogólnie polecam sprzęt Huawei

  • 0

    9.  2010-08-25 21:40:08

    200 funtów? 800zł za to? Hehe.. co do ram i rozdzielczości trafiłem, jeszcze tylko potwierdzić, że ekran oporowy :] GT540 to dużo lepsza inwestycja, a na wolnym rynku za 400-500zł nowy.

  • 0

    10.  2010-08-25 21:43:34

    Fajnie wygląda, i bebechy dobre. mrozik1990 GT540 ma oporowy wyświetlacz naprawdę niskiej jakości, dotyk tam działa tragicznie, niczym w pierwszej generacji dotyków, więc jak ktoś lubi cisnąć w wyświetlacz i przy okazji uważać żeby go szlag nie trafił to oczywiście POlecam :)

  • 0

    11. ~blablabla  2010-08-25 22:00:57  host: user-188-33-154-78.play-internet.pl

    @11 O czym Ty mówisz? ( testowałeś jakieś ekspozycyjne padło?) Dotyk w LG GT 540 działa wyśmienicie, najlepszy ekran oporowy na rynku chyba a na pewno w tym przedziale cenowym.

  • 0

    12. ~blablabla  2010-08-25 22:14:33  host: user-188-33-154-78.play-internet.pl

    Zapomniałem dodać że ja obstawiam cenę 140-170 w PAYG w UK. Ale jeszcze bardziej ciekawi mnie kiedy wyjdzie u8800. Zapowiedź we włoskim Euronics już była. Gdyby kosztował do 300 euro to byłoby miło i myślę że jest na taką cenę szansa.

  • 0

    13. ~  2010-08-25 22:35:09  host: 213-238-82-87.adsl.inetia.pl

    @Rezo - baterie do U121 można kupić w serwisie CCS. Zamawiałem dla klientów, dostawa natychmiastowa. @Kwistas - eee...?? To może był źle skalibrowany, bo ja się zgodzę z blablabla, że najlepszy oporowy jaki macałem.

  • 0

    14.  2010-08-25 23:09:25

    @10: nie macałem Swifta, ale nie podejrzewam, żeby ten Huawei miał mieć ekran pojemnościowy, więc wcale dobrze nie będzie. Co do ekranu GT540 na forum wielu ludzi pisze, że ekran bdb jak na oporówkę, ale tutaj wiele zawdzięcza samemu androidowi :) Miałem kiedyś LG GT500 i mimo dobrego dotytku był generalnie mało komfortowy, właśnie przez system od LG. Teraz mam telefon z ekranem pojemnościowym i I'll never come back to a phone with a resistive touch screen

  • 0

    15. ~premier  2010-08-25 23:24:20  host: afar156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    panowie powiem tylko jedno, przyszloscia sa ekrany pojemnosciowe z multitouchem. Mialem 3 telefony z oporowym wyswietlaczem jak tylko przesiadlem sie na palm pre to normalnie juz nie chce dotykac jakiegokolwiek innego typu wyswietlaczy. Jak teraz probuje napisac smsa na avili czy hdeku htc to mnie szlag trafia:p a co do huwei to wlasnie bylby hitem gdyby wlasnie mial multitoucha

  • 0

    16. ~Ziomek  2010-08-26 10:08:36  host: dys14.internetdsl.tpnet.pl

    Przecież to HTC MAGIC w lekko podrasowanej obudowie! Niczym się nie róznią jeśli chodzi o to co w środku, a nawet z zewnątrz prawie identyczne

Dodaj swoją opinię