Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei: usługi w chmurze zmieniają właściciela

Huawei: usługi w chmurze zmieniają właściciela

orson_dzi 17 Stycznia 2018 13:08

0 4

huawei logo

Huawei informuje użytkowników o zmianie firmy zarządzające usługami w chmurze.

Zmiany dotyczą osób, które posiadają konto w następujących usługach Huaweia - Identyfikator Huawei, Cloud, HiGame i Motywy. W praktyce będzie to większość użytkowników smartfonów Huawei. Nasze dane oraz umowy zawarte w ramach korzystania z wymienionych usług, zostaną przekazane z firmy Huawei Technologies Deutschland GmbH, do firmy Aspiegel Limited.
Co to zmienia? Z punktu widzenia użytkownika niewiele. Aspiegel Limited to firma, która zarządza treściami cyfrowymi i usługami klientów Huaweia poza terytorium Chin. Nasze dane są przechowywane na serwerach znajdujących się w Niemczech i tam też zostaną. W ramach zmiany nie zostaną one nigdzie przetransferowane. Zmieni się natomiast strona w umowie i administrator naszych danych. Od 23 lutego 2018 roku będzie nim firma Aspiegel Limited.

Oczywiście w ramach zmiany można zrezygnować z posiadanych usług. W tym celu należy zalogować się w usłudze Identyfikator Huawei i skorzystać z opcji usunięcia konta.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: higame | motywy | huawei

w sumie: 2
  • 0

    1. ~alibama  2018-01-17 20:51:57  host: atb165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyli Amerykanie jednak mieli rację....

  • 0

    2.  2018-01-18 03:42:00

    @1 Bardziej chodzi o...podatki, a raczej unikanie ich. Unia zajmuje się imigrantami z wojen głównie USA i ich partnerów. Pomyśl komu służy słaba Unia ? USA, Chinom, Rosji ;) Słaba bo nie kontroluje korporacji, zmian prawnych, łatwiej manipulować polityki, skłócić społeczeństwa. PiS się cieszy...bo wygrał wybory i teraz ich ludzie (a poprzednio PO) są przy korycie i mogą wypełnić kieszenie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-25-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet