Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei sprzedał 6 mln smartfonów z serii P20

Huawei sprzedał 6 mln smartfonów z serii P20

msnet 14 Czerwca 2018 08:54

5 0

huawei p20 pro

Chiński producent ogłosił, że sprzedaż tegorocznych smartfonów z serii P20 idzie nadal znacznie lepiej niż w przypadku ubiegłorocznych P10.

Jak podał Huawei, do tej pory sprzedało się 6 mln egzemplarzy smartfonów z serii P20: Huawei P20 Lite, Huawei P20 i Huawei P20 Pro. To o 81% więcej od liczby sprzedanych smartfonów z serii P10 w analogicznym okresie w ubiegłym roku.




Niesamowita jakość odbioru i sprzedaży serii Huawei P20 potwierdza to, że rozumiemy rynek, świadczy to też o naszym zaangażowaniu w badania i rozwój innowacji - powiedział Kevin Ho, prezes działu produktów telefonicznych Huaweia. Uważamy, że nasz sukces w serii Huawei P20 jest zachętą do kontynuowania naszej działalności.

Oficjalna prezentacja serii P20 miała odbyła się w marcu 2018 roku. W tym samym miesiącu na światowe rynki trafił model P20 Lite, a w następnym miesiącu P20 i P20 Pro.

Zobacz: Test telefonu Huawei P20 Lite
Zobacz: Test telefonu Huawei P20
Zobacz: Test telefonu Huawei P20 Pro - pierwsze 10/10 od długiego czasu

Źródło tekstu: GSMArena, wł     

w sumie: 34
  • 0

    15.  2018-06-14 09:53:15

    14 - Ty za to kpoiujesz innych, bo sam nic do powiedzenia nie masz... A szkoda ;-)

  • 0

    16. ~do mlody_pelikan  2018-06-14 09:55:05  host: public-gprs394200.centertel.pl

    @14
    Wujek kupił mu SE i kazał mówić "androbiedaki".

  • 0

    17.  2018-06-14 09:56:00

    Większość z tych 6mln to model lite, który dobrze udaje flagowca a kosztuje dużo mniej, aczkolwiek aktualna cena rzędu 1600zł to też nie jest jakoś super tanio. Sukcesem byłaby sprzedaż takigo wolumenu P20 zwykłego lub Pro.

  • 0

    18.  2018-06-14 10:04:14

    Wlo stary się robisz, skleroza cię dopada.

    65. wlo 2018-05-22 14:04:22
    USB B? To jest nietypowy dla zastosowań o jakich mówimy chyba standard?
    Ty na pewno wiesz o czym mówisz?
    Jakość, przejściówki, gwarancje, USB B... Masz iPgone'a z kablem z wtykiem USB B?

    69. wlo 2018-05-22 14:31:46
    Powiem Ci toms, że oczekiwałbym odpowiedzi na moje pytanie:
    A jak wetkniesz sobie do ładowarki złącze USB B?
    Wot zagwozdka co?

    73. toms 2018-05-22 14:39:32
    68- przez przejściówkę. Masz to napisane czarno na białym.
    Dziwię się , że Ty taki bystrzacha, nie skumałeś przesłania troipa. Cały czas chodzi Mu o bezczelne marketingowe wyciąganie kasy przez Apple, w postaci mydlenia oczu o " nowej jakości" kabli, tak jakby miliony dotychczasowych były nieodpowiednie... To taka sama gadka, jak wpływ polaryzacji wtyczki sieciowej na jakość dźwięku w sprzęcie audio w cenie samochodu...

    76. wlo 2018-05-22 14:42:21
    Napisałeś "przez przejściówkę" - o jakiej przejściówce konkretnie mówisz?

    77. t r o i p 2018-05-22 14:45:18
    Jasne, proszę
    http://tlp.is/hfr
    http://tlp.is/hfs

    79. wlo 2018-05-22 14:47:09
    I gdzie tu masz UBS B?

    Wlo i tak wygląda z tobą rozmowa..
    Więc wiesz co? Ja wolę, żeby mi plagiat zarzucano niż głupotę.

  • 0

    19. ~Jaaa  2018-06-14 10:14:06  host: bbh211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Brawoooo :D

  • 0

    20.  2018-06-14 10:16:24

    18 - no właśnie - Ty o tymmówięłeś, a ja tylko pytałem - o co Ci chodzi?
    Ja natomiast mówiłem o USB A cały czas ;-)

  • 0

    21.  2018-06-14 10:18:11

    Oczywiście odpowiedzi nie dostałem... Nie znalazłeś nic w Sieci, co byłoby odpowiedzią na moje pytania?

  • -1

    22.  2018-06-14 10:19:32

    Wlo, z czytaniem ze zrozumieniem nawet własnych tekstów, też masz widzę spory problem. I słabo ci to idzie.
    A ty się za dyskusje bierzesz?

  • -1

    23.  2018-06-14 10:25:04

    Wlo, czy u ciebie to norma jest, że myślisz jedno a piszesz drugie?
    Tak jak tutaj, np:

    79. wlo 2018-05-22 14:47:09
    I gdzie tu masz UBS B?

    20. wlo 2018-06-14 10:16:24
    18 - no właśnie - Ty o tymmówięłeś, a ja tylko pytałem - o co Ci chodzi?
    Ja natomiast mówiłem o USB A cały czas ;-)

  • 0

    24.  2018-06-14 10:28:06

    23 - no cytujesz moje pytaniae?
    A pytałem Ciebie dlaczego o USB B mówisz? Nie aj o tym mówiłęm,.

  • 0

    25.  2018-06-14 10:32:34

    Wlo nie, skąd ty w ogóle o USB B nie rozmawiałeś ze mną, nie, to były krasnoludki.

    87. wlo 2018-05-22 15:01:03
    t r o i p - ja wiem co to USB A... Ale pokaż mi USB B w tym kablu którego używasz a w szczególności ładowarkę z gniazdem USB B ;-)

    88. wlo 2018-05-22 15:03:26
    Bo cały czas mówisz że używasz USB B, czyż nie?

    Dość, wlo będziesz musiał sam zostać ze swoimi emocjami.
    Dla porządku żeby było jasne bo ci się litery w alfabecie mieszają.
    Napiszę żebyś i ty zrozumiał Szybciej ładuję iPhone kablem aukey mikro USB z tymi dwoma haczykami na dole niż oryginalnym kablem dołączonym do niego przez producenta. To 1
    A 2 to to że nie trzeba kupować kabla za 19 dolarów, żeby uzyskać efekt szybkiego lądowania w iPhone.
    Wystarczy kupić odpowiednią oryginalną ładowarkę, dobry kabel USB C, i dobrą przejściówkę.

    0

    92. wlo 2018-05-22 15:11:04
    t r o i p - sprytnie lawirujesz... Teraz microUSB z tymi haczykami... Ja pytam o USB B!!!!

    94. t r o i p 2018-05-22 15:14:06
    Proszę bardzo.
    http://tlp.is/hfv

    Wolę żeby takie osoby jak ty czy pelikan plagiat mi wytykały.

    Niż być kłamcą i ściemniaczem.

  • 0

    26.  2018-06-14 10:39:37

    Poprzez to że często cytuję fragmenty jakichś artykułów, to każdy kto czyta moje posty może sobie sprawdzić, czy naprawdę jest tak jak napisałem. wlo ty prostego screena nie potrafisz zrobić i wkleić dobrze że choć odnośniki do stron "naumiałeś" się skopiować i wkleić.

  • 0

    27.  2018-06-14 10:49:47

    25 - no własnie - caly czas pytałem - o co Ci chodzi z tym USB B ;-)

  • 0

    28.  2018-06-14 11:09:24

    Wlo, sam widzisz, sam nie wiesz o co ci chodziło.
    Jak to mówią: "Nie przesadza się starych drzew."

    Tematy technologiczne nie są dla ciebie. Ty ich po prostu ogarniasz, czego dowodem jest smartfon, który trzymasz w szufladzie.
    Jesteś jak dawniejsi chłopi . Traktor w stodole a oni orali koniem.

  • 0

    29.  2018-06-14 11:15:12

    Wlo, Żeby rozumieć i korzystać z nowych technologii, trzeba mieć otwarty umysł,
    A ty już skostniały jesteś.

  • 0

    30.  2018-06-14 11:16:34

    28 - ja wiem o co mi chodzi. Stąd moje pytania były - bo nie wiedziałem o co Tobie chodzi. A jak nie wiem - pytam ;-)

  • 0

    31.  2018-06-14 11:19:25

    Wiem wlo, niestety im człowiek starszy tym trudniej mu świat zrozumieć. I wypieranie tego nic nie da.

  • 1

    32. ~Niezgodna Niezadowolona  2018-06-14 11:19:53  host: n16-01-06.opera-mini.net

    troip
    eh... trzeba siè zgodzić... osoby starsze trudno obeznać z myszkà, a co dopiero z klawiaturà... z systemem, jego komunikatami (nawet jak sà czytelne i po polsku)
    Cièzka sprawa.

  • 0

    35. ~skalarek  2018-06-14 12:25:16  host: static-46-238-237-121.awacom.net

    Najbardziej opłacalnym smartfonem z serii P20 jest Honor 10 :D

  • 0

    36. ~Niezgodna Niezadowolona  2018-06-14 12:29:25  host: n30-03-04.opera-mini.net

    34, 33). A na jakiej podstawie? Zarzuty: 0, dowody: 0

Dodaj swoją opinię