Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei podpisuje porozumienia o współpracy strategicznej z P4

Huawei podpisuje porozumienia o współpracy strategicznej z P4

orson_dzi 20 Czerwca 2016 19:32

8 4

huawei p4 porpzumienie Huawei, podczas odbywającego się dziś Forum Jedwabnego Szlaku 2016 z okazji wizyty przewodniczącego Chin Xi Jinping w Polsce, podpisał z P4 kluczowe porozumienie o współpracy.



Porozumienie strategiczne z P4 zakłada realizację projektów w obszarze infrastruktury sieciowej do 2025 roku. Firmy będą wspólnie pracować nad rozwojem sieci 4.5G, a w przyszłości również i 5G w celu zapewnienia lepszej jakości usług szerokopasmowego Internetu dla abonentów sieci Play. Partnerstwo będzie obejmować budowę sieci bezprzewodowej, sieci transmisyjnej, sieci IP oraz wsparcie operatora Play w zakresie rowiązań IT, jak również dostawę urządzeń mobilnych.




Podpisanie porozumienia, to nie tylko określenie współpracy na najbliższe 10 lat, ale również swego rodzaju zwieńczenie ponad 10-letniej współpracy. P4 było pierwszym partnerem biznesowym Huawei w 2004 roku, kiedy to chińska firma rozpoczynała działalność w Polsce.

Źródło tekstu: Huawei     

Dodaj do:

Tagi: play | p4 | huawei

w sumie: 18
  • 1

    1.  2016-06-20 19:42:01

    O kurde... zaraz się zacznie hejt na 5G.

  • 2

    2. ~Qrt  2016-06-20 19:55:59  host: n30-06-08.opera-mini.net

    @1 ...tak będzie :))) A pierwszy będzie zapewne asf ;) Ale w tym komunikacie który cytuje orson, była jeszcze bardzo istotna informacja o znacznym zwiększeniu liczby BTS-ów. Oby...

  • -2

    3.  2016-06-20 19:57:56

    Toć wiadomo że 5 a może od razu 6G będzie we flej:-D

  • -2

    4. ~Rick  2016-06-20 20:15:16  host: 87-207-127-123.dynamic.chello.pl

    Przecież Huawei cały czas intensywnie współpracuje z Polkomtelem.....Dziwne,grają na dwa fronty?

  • -1

    5. ~pabloki  2016-06-20 20:19:48  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    czyli jakosc sieci play zostanie utrzymana.

  • -1

    6. ~Brinxex  2016-06-20 20:32:42  host: 89-66-131-104.dynamic.chello.pl

    @1 raczej szukać poniżej trzeba będzie teraz hejtu jak upadająca, na sprzedaż, bez zasięgu, beznadziejna P4.....jednak upadnie :D Są tu tacy spece, którzy to uzasadnią. Czekamy :)

  • 0

    7. ~hi fi  2016-06-20 20:47:21  host: n19-10-01.opera-mini.net

    ×) To jest piękna wiadomośc dla wszstkich play'owców! Orson dzięki za info!!!!

  • 0

    8. ~  2016-06-20 20:47:58  host: 188.146.1.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Huawei to firma szpiegowska

  • 1

    9.  2016-06-20 20:49:36

    4 - a nie wolno im?

  • 1

    10. ~8  2016-06-20 20:50:57  host: n26-06-08.opera-mini.net

    Treść wiadomości @8 A jak dlugo tam pracujesz? A moźe z roboty cie wywalili?

  • 1

    11. ~÷=÷=  2016-06-20 20:54:07  host: z05-06-10.opera-mini.net

    MUSI KIMŚ BYĆ BO SKĄD BY WIEDXIAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 2

    12.  2016-06-20 21:15:38

    @4 tak intensywnie współpracują ze większość nowej elektroniki to nsn i ericsson

  • -2

    13. ~wow  2016-06-20 21:25:59  host: dns2.stansat.pl

    no to nowy chinski telecom

  • -1

    14. ~  2016-06-20 21:38:11  host: 91.227.63.92

    Już wiadomo dlaczego brak zasięgu.....Chiński nadajnik działa na 10 metrach.....Jaki producent taki zasięg...

  • 1

    18. ~Alvaro  2016-06-21 06:29:53  host: 188.146.138.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Znając życie to plej wyskoczy od razu z 10G, żeby zostawić konkurencję w tyle :-) hehehe

  • 2

    19. ~---asf---  2016-06-21 07:08:37  host: n30-04-06.opera-mini.net

    nie znam nazwy operatorow i pomylilem sie.

  • 1

    20.  2016-06-21 08:36:19

    Huawei...Dekadę zajęło im od wejścia do stania się najpoważniejszym graczem na rynku. Huawei to nie tylko Play a 3/4 N też.

  • -1

    21.  2016-06-21 10:00:15

    Łatnie to brzmi "porozumienie strategiczne", ale to w sumie niewiele oznacza. Chińczycy robią po prostu dobry interes gdzie się da.

Dodaj swoją opinię