Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei P9 w przedsprzedaży za 2399 zł

Huawei P9 w przedsprzedaży za 2399 zł

LuiN 11 Kwietnia 2016 11:36

5 1

Huawei P9 od kilku dni dostępny jest w polskiej przedsprzedaży. Urządzenie można kupić z dołączoną gratis kartą 128 GB lub ze smartwatchem Huawei Watch.

huawei p9 zestawy

W pierwszej opcji Sferis dokłada do telefonu kartę 128 GB firmy Kingston i za taki zestaw przyjdzie nam zapłacić 2399 zł. W drugim z zestawów karty pamięci nie otrzymujemy, zamiast niej jest jednak smartwatch Huawei W1.




W przypadku drugiego zestawu nie mamy już może gratisu (zestaw kosztuje 3199 zł), jednak jest to cena obniżona o 799 zł w stosunku do łącznej ceny telefonu i zegarka zakupionych osobno.

Szerzej o uzbrojonym w optykę firmy Leica smartfonie Huawei P9 przeczytać można w tej wiadomości. Wysyłka zamówionych urządzeń rusza 26 kwietnia.

Źródło tekstu: Sferis, wł     

Dodaj do:

Tagi: huawei | huawei p9

w sumie: 29
  • 0

    11. ~kamil  2016-04-11 14:21:41  host: 89.174.81.114

    Myślę że cena o 1000zł mniejsza od Samsunga S7 jest bardzo konkurencyjna.

  • 0

    12. ~XIAOMI MI5  2016-04-11 14:22:29  host: hostgaz91.gazownia.poznan.pl

    Za takie pieniądze to można XIAOMI MI5 kupić spokojnie.

  • 1

    13.  2016-04-11 14:42:40

    Mi5 to można kupić za 1500-1600 zł - ale brak w nim LTE 800 co u nas jest do d....

  • 0

    14. ~Nick  2016-04-11 14:44:27  host: 188.146.13.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    wlasnie zamówilem 3 sztuki idealne za idealna cene i idealnie wkomponuja sie kolo mojej noki e52.

  • 0

    15.  2016-04-11 17:36:33

    To teraz czekam na ceny Lite, bo może być ciekawie :)

  • 0

    16.  2016-04-11 18:18:53

    Brak opcji dual sim na polski rynek, szkoda.

  • 0

    17.  2016-04-11 18:43:05

    p9 lite uratuje skórę huawei o ile będzie na co czekać, jak zawsze zdecyduje cena, przykład p9 nie zapowiada się zbyt dobrze.

  • 0

    18. ~zorx  2016-04-15 08:26:12  host: 31-178-95-18.dynamic.chello.pl

    ja preorderowałem w komputroniku i liczę na fajny sprzęt, jednak różnica w cenie między p9 a S7 jest nie do przeskoczenia i nawet jeśli huawei jest gorzej wykonany to jakoś przeżyję, ważne że sprzętowo wypada ok no i w testach świetnie sprawuje się aparat

  • 0

    19.  2016-04-15 08:30:18

    Dobra wiadomość, P9 dostaniemy w najbliższych dniach i będzie mogli zobaczyć porównanie jego fotograficznych możliwości z kluczowymi flagowcami konkurentów (S7, G5, HTC 10, iPhone SE (ten sam aparat co w 6s), Xperia Z5 Premium, Lumia 950 XL).

  • 0

    20. ~  2016-04-15 08:42:24  host: n28-01-06.opera-mini.net

    @19 LuiN to rzeczywiście bardzo dobra wiadomość. Tylko bardzo proszę starajcie się wykonywać te same kadry każdym telefonem aby można było porównać.

  • 0

    21.  2016-04-15 08:50:21

    @20 - takie jest założenie. W pierwszej części planujemy nawet "ślepy test" - pojawią się zdjęcia wraz z przybliżeniami 1:1 i będziecie mogli wybrać Waszym zdaniem najlepsze, ale odszyfrujemy, które zdjęcie jest z danego telefonu dopiero w podsumowaniu. Szykuje się sporo pracy, ale i świetny, przekrojowy materiał :)

  • 0

    22. ~  2016-04-15 08:59:59  host: n28-01-06.opera-mini.net

    LuiN super pomysł. To kiedy to będzie?

  • 0

    23. ~  2016-04-15 09:05:00  host: n28-01-06.opera-mini.net

    Gdyby jeszcze doszedł do porównania Nexus 5x lub 6p to byłby pełny test najlepszych aparatów.

  • 0

    24.  2016-04-15 09:46:42

    @23 - te Nexusy mają identyczne matryce z tą w HTC 10, tylko ciemniejsze obiektywy. Z założenia wypadłyby ciut słabiej od HTC. @22 - Najszybciej jak tylko się da. Część telefonów już dotarła, najpóźniej we wtorek będę miał komplet 7 smartfonów (może jeszcze w poniedziałek, jeśli Samsungowi uda się dzisiaj wysłać S7 lub S7 Edge) i wtedy zaczną się testy porównawcze. Na pierwszą część z głosowaniem myślę, że 2 dni pracy nam wystarczą. Choć skala przedsięwzięcia może robić jakieś psikusy. Sam jestem bardzo ciekawy wyników.

  • 0

    25. ~  2016-04-15 09:52:02  host: n05-10-04.opera-mini.net

    @24 LuiN nie ma co polegać Na założeniach. jedyne praktyczne sprawdzenie daje pewność oceny. No ale rozumiem że nie wszystko da się zrobić. Czekam niecierpliwie i powodzenia.

  • 0

    26.  2016-04-15 10:04:52

    @25, oczywiście masz sporo racji, ale myślę, że wyniki HTC 10 też coś tam podpowiedzą. Przy takiej liczbie urządzeń logistyka jest kosmiczna, a trzeba też jakoś zgrabnie zaprezentować wyniki - praca wre :)

  • 0

    27. ~  2016-04-15 10:10:42  host: n13-03-02.opera-mini.net

    LuiN. gdyby się jeszcze dało powiększyć logistyke o dołączenie Twojego Olympusa z jakimś obiektywem na 28mm do porównania to już całkiem byłoby rewelacyjnie ciekawie.

  • 0

    28.  2016-04-15 10:43:05

    @27, Sprzęt numer 8... szykuje się ciężki tydzień :) Tylko nie wiem czy go umieszczać w "ślepym teście", bo chyba konkurenci mieliby ciężko. Niby mam na potrzeby zdjęć krajobrazowych Zuiko 7-14 mm F/2.8, czyli 14-28 mm po przeliczeniu.

  • 0

    29. ~  2016-04-15 11:16:12  host: n26-04-02.opera-mini.net

    LuiN z 7-14 to konkurenci całkiem odpadają. skombinuj do testów jakiegoś Kita to będzie bardziej sprawiedliwie.

  • 0

    30. ~PLAY  2016-04-16 14:26:33  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    Kiedy dodacie ten telefon do specyfikacji? HTC 10 pojawił się od razu a P9 nie mogę do niczego porównać. No kurde......

Dodaj swoją opinię