Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei P9: premiera 6 kwietnia

Huawei P9: premiera 6 kwietnia

orson_dzi 23 Marca 2016 11:31

6 3

Huawei rozpoczęło odliczanie do premiery flagowego modelu P9 i prezentuje kolejne zdjęcia smartfonu.

huawei p9 detal huawei p9 detal huawei p9 detal

Znakiem rozpoznawczym Huaweia P9 będzie aparat z dwoma obiektywami, laserowym autofocusem i optyczną stabilizacją obrazu, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości 12 Mpix. Taki sam aparat trafi do całej serii P9, również modelu Max i Lite.




Zobacz: Huawei P9, P9 lite i P9 Max - znamy ceny i specyfikację

huawei p9 live huawei p9 live

Premiera smartfonu odbędzie się 6 kwietnia, natomiast przynajmniej jeden z jego egzemplarzy trafił już do codziennego użytku. Korzysta z niego prezes Huawei, który został z nim ostatnio sfotografowany.

Źródło tekstu: Huawei; wł     

w sumie: 14
  • -3

    1. ~ddd  2016-03-23 12:40:44  host: host-52-67.compi.net.pl

    Tymczasem P8 ma dalej starego Androida 5.0 mimo obiecanej pół roku temu aktualizacji do 6. Odradzam każdemu te badziewne chińczyki ...

  • 1

    2. ~  2016-03-23 12:58:46  host: Host-193.29.207.98.citimedia.pl

    Tymczasem Samsung Galaxy S5 nadal ma starego Androida mimo obiecanej pól roku temu aktualizacji do 6. Odradzam każdemu te badziewne koreańczyki...

  • 0

    3.  2016-03-23 13:06:27

    specjalna stronka >> http://tlp.is/9g9

  • 2

    4. ~mrnobody  2016-03-23 13:06:54  host: 213-17-201-42.static.ip.netia.com.pl

    "Aparat z dwoma aparatami " - wot tiechnologja

  • 0

    5.  2016-03-23 13:08:47

    @1 Co ty piszesz mam Huawei P8 i już dawno mam na nim androida 6.0, sprawdź aktualizacje.

  • 1

    6. ~turururu  2016-03-23 13:16:17  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    5@ A u jakiego operatora jesteś ? I czy telefon ze sklepu, czy od operatora ? Bo ja również nie mam aktualizacji 6.0, a jakoś nie psiocze jakie to chinole są do dupy, bo na Twoim przykładzie widać, ze to nie wina marki, a tylko i wyłącznie operatora

  • 0

    7.  2016-03-23 13:39:10

    @4 Balszoja technika ;) Poprawione.

  • -1

    8. ~Loop  2016-03-23 15:31:02  host: alien1.bauer.pl

    @5, to ciekawe co piszesz, bo mam model nie brandowany, a aktualizator EMUI milczy. Inna sprawa, że mógłbym to zrobić "ręcznie" ale z drugiej strony dlaczego? Niech producent się postara!

  • 0

    9. ~Ole  2016-03-23 19:36:35  host: 31-179-56-140.dynamic.chello.pl

    @8 Jak to zrobić ręcznie? Mam podobny przypadek

  • 0

    10.  2016-03-24 00:52:37

    @2: Ja na S5 mam 6.0.1

  • 0

    11. ~Loop  2016-03-24 09:54:06  host: alien1.bauer.pl

    @ Ole, wujek google śpi? Zerknij na XDA lub nasze rodzime forum android.

  • 0

    12. ~sueshack  2016-03-24 11:09:50  host: 91.199.127.162

    2. Tymczasem praktycznie każdy telefon z Androidem ma starego Androida mimo obiecanego przez Google rozwiązania problemu wieki temu. Odradzam każdemu ten badziewny system.

  • 0

    13. ~lumiafan  2016-03-24 12:58:50  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    @1@2 obydwa telefonu miały obiecaną aktualizacje w pierwszym kwartale tego roku, który wciąż trwa. Poczekamy zobaczymy :)

  • 0

    14. ~misiek666666  2016-03-24 21:13:28  host: public-gprs371372.centertel.pl

    Wielkie mi rzeczy

Dodaj swoją opinię