Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei P9 lite mini debiutuje na polskim rynku

Huawei P9 lite mini debiutuje na polskim rynku

msnet 25 Sierpnia 2017 13:42

2 3

huawei p9 lite mini

Huawei P9 lite mini jest kontynuacją dobrze przyjmowanych smartfonów z serii lite. Urządzenie oferuje niezłe wyposażenie w rozsądnej cenie.

Zamknięty w aluminiowej obudowie Huawei P9 lite mini wyposażony jest w 5-calowy wyświetlacz HD okryty szkłem 2.5D. Smartfon napędzany jest przez czterordzeniowy procesor Snapdragon 425 współpracujący z 2GB pamięci RAM i 16 GB przestrzeni na dane, którą możemy powiększyć przy pomocy karty pamięci microSD. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida Nougat z nakładką EMUI 5.1.

huawei p9 lite mini




Smartfon wyposażono w główny aparat o rozdzielczości 13 Mpix z detekcją fazy i diodą doświetlającą. Przednia kamera do selfie ma rozdzielczości 5 Mpix. Z tyłu telefonu znajduje się skaner linii papilarnych, który może służyć również jako spust migawki aparatu. Za zasilanie urządzenia odpowiada akumulator o pojemności 3020 mAh, który według producenta powinien wystarczyć na 1,5 dnia zwykłej pracy.

Huawei P9 lite mini od 28 sierpnia bieżącego roku będzie dostępny w sieci Play w kolorze czarnym i srebrnym. Cena wolnorynkowa telefonu to 799 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Huawei     

Dodaj do:

Tagi: emui 5.1 | huawei | huawei p9 lite mini

w sumie: 30
  • 0

    11. ~Cesio  2017-08-25 15:30:19  host: abbp55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    at 10. Pisz na temat.

  • 0

    12. ~Marcin.503  2017-08-25 15:58:20  host: 178-37-159-164.adsl.inetia.pl

    Zastanawiałem się nad kupnem p9 lite '17, i rozważałem nad lenovo k6 note, ale teraz poczekam na ten model aż pojawi się w sprzedaży...

  • 0

    13. ~Kris  2017-08-25 16:00:05  host: 193.106.86.213

    LTE posiada ?

  • 0

    14. ~play  2017-08-25 16:51:51  host: ps177.internetdsl.tpnet.pl

    jest dostępny w play od 24.08...

  • 0

    15. ~Gucio  2017-08-25 17:27:02  host: a29-02-08.opera-mini.net

    Ja mam Lenovo K6. Różnice są jeśli chodzi o procesor. Lenovo ma 8 rdzeni i dualsim zamienny na kartę pamięci. To tak na szybko jeśli chodzi,i o różnice. Działać działa. Dostałem wczoraj paczkę zabezpieczeń.

  • 2

    16.  2017-08-25 17:27:19

    gdzie te czasy gdy mini oznaczało 4 a nie 5 cali echh.. szkoda

  • -1

    18. ~msnet  2017-08-25 17:48:26  host: abbp55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @do tych co chcą pisać tylko zalogowani:
    Są takie portale telekomunikacyjne:
    Wystarczy zapytać wujka google.
    Nikt wam nie będzie przeszkadzał.
    Nawet są portale z prenumeratą.
    Nikt wac tutaj nie trzyma.

  • 3

    19.  2017-08-25 17:54:10

    Kiedyś mini to było 4 cale max...pamiętacie sone ericsson xperia x10 mini pro na przykład?

  • 2

    20.  2017-08-25 17:55:59

    @18:
    Kolego Adminie:
    Tu nie chodzi o samo logowanie- może go nie być. Ale chodzi o to że przy tej ilości głupich wpisów nie panujecie nad tym- rozumiem że to niemożliwe żeby panować. Każdy może być każdym. Usuwacie- widzę i doceniam, ale wciąż śmieci jest dużo i obelg, kłótni itp. itd. To tyle ode mnie- a Wy "róbta co chceta" Pozdrawiam Administrację.

  • 1

    21.  2017-08-25 17:57:31

    frasag - uważasz, że admini tego serwisu pisaliby anonimowo?

  • 0

    22. ~```  2017-08-25 17:59:03  host: aear247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Snapdragon 425"
    Omatko ten muł.... bleee

  • 0

    23.  2017-08-25 18:03:05

    @wlo: nie bardzo rozumiem pytanie- mam w głowie CKM- ciężko kapujący mózg. Chodziło mi tylko o to że bardzo wielu użytkowników łącznie z Tobą i ze mną zawsze się loguje i pisze na poważnie- a inni jakoś nie potrafią. Pytam tylko WHO is WHO???

  • 0

    27. ~wypcio  2017-08-25 19:19:17  host: apn-46-215-119-189.dynamic.gprs.plus.pl

    W tej cenie jet xaiom i lepsze urządzenie

  • 0

    28. ~  2017-08-26 07:45:47  host: user-94-254-150-109.play-internet.pl

    mam huaweia i jestem bardzo zadowolony. mam go jako drugi telefon. do nawigacji i jako zabezpieczenie w momencie kiedy główny padnie w dosłownym tego słowa znaczeniu. ma tylko 8GB pamięci wewnętrznej z czego dla użytkownika ok. 4 GB. Początkowo miał służyć jako zabezpieczenie na wypadek kradzieży, padnięcia systemu, uszkodzenia karty. Pracuję w transporcie i wiecie że bez telefonu w transporcie to jak bez reki. po kupnie okazało się że można na nim zainstalować np. navigona który zajmuje ok. 3GB a to dlatego że można na nim zaznaczyć aby navigacja instalowała się na karcie pamięci. coś rewelacyjnego. pierwszy raz się spotkałem z taką możliwością. mam sony z3 compact imtam takiej możliwości brak. oprócz tego telefon jest bardzo logiczny w użytkowaniu. chyba nawet lepiej niż w z3. mowa tu o huaweiu Y3II który nie jest super hiper ale naprawdę daje rady a kosztował tylko 350zeta. mogłem kupi

  • 0

    29. ~4.u  2017-08-26 07:49:06  host: user-94-254-150-109.play-internet.pl

    mogłem kupić Y6II ale był droższy i większy i pewnie lepszy ale ja nie cierpię telefonów większych niż 4,7 cala.

  • 0

    30. ~Pani Ania  2017-08-26 10:57:43  host: a25-05-12.opera-mini.net

    @28 wszyscy narzekają na Emui 5.1 zainstalowaną nakładkę w tym telefonie. Jakie jest Twoje zdani???

  • 0

    31. ~  2017-08-26 16:26:37  host: public-gprs361393.centertel.pl

    30 tu nie ma fachowców. Nawet 28 sie nie zna co używa

  • 1

    32.  2017-08-26 20:47:17

    Bardzo mini to mini...

  • 0

    33. ~  2017-08-27 09:18:35  host: user-94-254-131-78.play-internet.pl

    Mi się podoba Honor 8. Szkoda tylko że cena zaporowa i że nie można włożyć naraz 2 nanoSIM i karty MicroSD.

  • 0

    34. ~  2017-08-27 09:22:14  host: user-94-254-131-78.play-internet.pl

    Pomyliłem się, chodziło mi o Huawei Mate 8.

Dodaj swoją opinię