Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei P8 z Androidem 6.0

Huawei P8 z Androidem 6.0

orson_dzi 23 Maja 2016 09:08

4 1

huawei p8Huawei udostępniło aktualizację Androida do wersji 6.0 dla ubiegłorocznego flagowca, modelu P8.



Aktualizacja jest dostępna dla smartfonów zakupionych w wolnej sprzedaży i sieci Orange. W przypadku innych sieci aktualizacja zależna jest od operatora.


Oprogramowanie można pobrać przez OTA (automatycznie z poziomu telefonu) lub ze strony internetowej Huawei.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.


Źródło tekstu: Huawei; wł     

Dodaj do:

Tagi: android 6.0 | huawei | huawei p8

w sumie: 19
  • -1

    1. ~A  2016-05-23 09:24:37  host: cmf161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A moj Honor 6 Dostal ja juz 3 miesiace temu... ;) ale i tak praktycznie Nic sie nie zmienilo...

  • 0

    2.  2016-05-23 09:40:46

    Warto dodać, że to tylko beta nie pozbawiona bug'ów. Zresztą polski Huawei zrobił kopiuj-wklej dokładnie tego samego pliku, który był dostępny na ich bułgarskiej odsłonie od końca marca (GRA-L09C432B321a). Może redakcja Telepolis zapyta się polskiego Huawei'a kiedy (data, a nie "wkrótce") można spodziewać się wersji na P8 (GRA-L09) nie posiadającej bug'ów, o których to dużo jest na forach (m.in. fanclub.huaweipolska.pl).

  • 1

    3. ~Pepe  2016-05-23 09:43:06  host: alien1.bauer.pl

    Doradzam wstrzemięźliwość. Z przyczyn niewiadomych (bo na pewno nie z olewania konsumenta) Huawei udostępnił Androida 6.0 dla P8 w wersji beta. Jest to wersja dla testerów. Ciągle zawiera nie usunięte bugi. Np.: nie działa dioda powiadomień. Mimo iż natychmiast zostało to zauważone to Huawei twardo milczy i nie odpowiada na żadne pytania. Na profilu FB Huawei Polska użytkownicy często nie przebierają w słowach...

  • 0

    4.  2016-05-23 09:45:09

    @3 I nie dziwię. W końcu flagowy model, a traktowany - delikatnie mówiąc - po macoszemu.

  • 0

    5. ~Oreo  2016-05-23 09:48:52  host: user-94-254-179-142.play-internet.pl

    Oreo Oreo Oreo. Następny android:)

  • 1

    6. ~Pepe  2016-05-23 09:50:24  host: alien1.bauer.pl

    @4 A na aktualizację P7 do Andka 5.0 czekałem ponad rok (dosłownie) od obiecanego terminu aktualizacji :-) Sprzęt niczego sobie ale wsparcie dla klienta to kompletne dno i jeszcze dwa metry mułu..

  • -1

    7.  2016-05-23 10:01:34

    P8 i flagowiec :) już naprawdę mogliby sobie żółci darować. W takiej konfiguracji znajdzie się co najmniej kilka słuchawek gdzie klient nie musi ekstra płacić za nazwę Huawei.

  • -1

    8. ~Mariusz  2016-05-23 12:26:03  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Jak zwykle same narzekania. Mam P8, zrobiłem aktualizację i na razie żadnych problemów nie zauważyłem. Ktoś napisał, że dioda powiadomień nie działa. Mi jakoś działa...

  • 0

    9. ~Balzac  2016-05-23 15:53:08  host: 078088028053.dynamic-ra-5.vectranet.pl

    P8 wzięty w Plusie. Bardzo dobry wybór, nie tylko przez ofertę operatora. Po prostu dobry sprzęt, jest te GB netu z abonamentu na czym pożytkować. Wkrótce próba aktualizacji. Zobaczymy, jak to będzie.

  • 0

    10.  2016-05-23 16:00:06

    Nie ma żadnej aktualizacji przez OTA.

  • 0

    11. ~Ddsx  2016-05-23 18:02:19  host: google-proxy-66-102-9-64.google.com

    Przecierz Android 6.0 od dawna jest dostępny na Huawei P8, po co ten news?

  • 0

    12. ~Ja  2016-05-23 19:16:19  host: n13-07-07.opera-mini.net

    News z d. Aktualizacja jest od bardzo dawna.

  • 0

    13. ~olh  2016-05-23 20:16:48  host: user-94-254-177-47.play-internet.pl

    Ciekawe czy dioda powiadomień też przestała działać jak w honorze 7

  • -1

    14. ~  2016-05-24 05:56:11  host: user-94-254-129-135.play-internet.pl

    @7 poniekąd się zgadzam, Y6 ma lepszą baterię i dodatkowy slot dzięki czemu można wykorzystać wszystkie karty na raz. Jest też tańszy a ma chyba bardzo podobne możliwości co P8.

  • 0

    15.  2016-05-24 11:48:52

    @14 Czy Ty wiesz czym jest P8 a czym Y6? Między nimi jest tak potężna różnica jak między Rasiakiem a CR7. Gratuluję ogarnięcia i wiedzy.

  • 1

    16. ~turururu  2016-05-24 12:12:05  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    @14 Muahahahahahahahaahahha, brak mi słów ;D

  • 0

    17.  2016-05-24 16:59:47

    NIE MA ANDROIDA 6.0 DLA P8! Jest udostępniona zabugowana beta z połowy marca i nic więcej. Ostatnia finalna wersja softu dla tego telefonu bazuje na Androidzie 5.0.1.

  • 0

    18. ~Mario  2016-05-24 21:02:22  host: host-89-231-52-40.wroclaw.mm.pl

    Mam P8 z Orange i wczoraj go zaktualizowalem. Dioda działa :-) Reszta na razie też ok, chociaż na początku pojawiał się komunikat o błędach w Google Play i karcie pamięci. Ale już się nie pojawia...

  • 0

    19. ~xMrTEDx  2016-06-18 13:30:06  host: 207-86.237.91-rev.victor.pl

    Hej, dalej nie macie aktualizacji do andka 6.0 w sieci play takk jak ja? :( Czy aktualizacja naprawia te dwukliki?

Dodaj swoją opinię