Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei P8 lite - ponad 1,5 mln sprzedanych sztuk w Polsce

Huawei P8 lite - ponad 1,5 mln sprzedanych sztuk w Polsce

orson_dzi 1 Sierpnia 2017 15:52

2 2

Dane telefonu Huawei P8 Lite

Przez ostatnie dwa lata nabywców znalazło ponad 1,5 mln egzemplarzy Huaweia P8 lite. Większość z nich sprzedali operatorzy.

Aż 81% z 1,55 mln sprzedanych egzemplarzy modelu P8 lite pochodziło od operatorów. Pozostałe modele zostały zakupione na wolnym rynku.




5-calowy P8 lite trafił na rynek w 2015 roku. Urzekł Polaków dobrym wykonaniem, dobrą wydajnością w swojej półce cenowej i bardzo przystępną ceną. Nawet dzisiaj jest to godny uwagi model, szczególni że jego cena spadła obecnie do ok 600 zł.

Zobacz: Lite według Huaweia
Zobacz: Test telefonu Huawei P8 Lite
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Huawei     

Dodaj do:

Tagi: huawei p8 lite | huawei

w sumie: 16
  • 0

    1. ~zwirz  2017-08-01 15:57:11  host: bak22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z tą baterią to bym nie szalał :) Aparat całkiem niezły.

  • 0

    2.  2017-08-01 16:05:32

    o, faktycznie baterii trochę mao..

  • 0

    3.  2017-08-01 16:07:36

    @1 Fakt, tak dawno go używałem, że mi to wyleciało.

  • 0

    4. ~Soagn  2017-08-01 16:14:44  host: cati.static.korbank.pl

    Ja bym nie stwierdził ze P8 lite ma wytrzymałą baterie

  • 0

    5.  2017-08-01 16:21:20

    Nie no, z akumulatorem to była akurat lipa. Trochę też czytelność ekranu poza pomieszczeniami pozostawiała do życzenia. Jednak cena/wydajność były w chwili premiery genialne.

  • 0

    6.  2017-08-01 16:21:53

    Mój egzemplarz ma 25 miesięcy i poza tym, że bateria czasem znika dosłownie w oczach to nie mogę się do niczego przyczepić. W przypadku baterii jednak wywalenie aplikacji sieciowych, głównie FB od razu dodaje temu telefonowi skrzydeł.

  • 0

    7.  2017-08-01 17:12:56

    nieby wszystko spoko, ale niby, bo jak pomysle ze za rok sprzedam go za 2 stowki to mi sie odechciewa

  • 0

    8.  2017-08-01 18:13:29

    Stosunek cena do jakość pozwalający na przymknięcie oka na baterię...

  • 0

    9.  2017-08-01 18:26:35

    Podobno gniazda ładowania często się 'lubią' zepsuć..

  • 0

    10. ~Templariusz  2017-08-01 22:45:21  host: staticline23090.toya.net.pl

    Mam mam, korzystam od lat :)

  • 0

    11.  2017-08-02 23:05:55

    @up: "od lat" - aż dwóch ; )

  • 0

    12. ~  2017-08-03 22:37:26  host: user-94-254-182-247.play-internet.pl

    To badziew. Nie działa wifi, bluetooth, bateria jednodniowa, słaba widoczność ekranu w dziań i wygiął się jak banan.

  • 0

    13. ~  2017-08-04 21:02:49  host: 188.146.5.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    U mnie to samo p9 lite 2017 wycięty przestrzegam z daleka od tego urządzenia trzy reklamacje żadna nie uznana.

  • 0

    14.  2017-08-04 21:15:22

    12). Proponuję na nim nie siadać.
    I pamiętaj, że niedbalstwo skraca żywotność każdego smartfona.

  • 0

    15. ~  2017-08-04 21:28:26  host: user-94-254-180-244.play-internet.pl

    14. tobie chyba ktoś na głowie usiadł. telefon sam się wygiął nikt na nim nie siadał

  • 0

    16. ~  2017-08-08 21:01:47  host: public-gprs350537.centertel.pl

    Po roku straszne muli i ta bateria.... Niestety ale używam dość intensywnie telefonu i zawsze kiedy mogę to go podłączam do prądu, także jakby wytrzymał od rana do wieczora bez ładowania to byłby sukces. Ja go stale ładuję.

Dodaj swoją opinię