Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei Nexus 6P zaprezentowany

Huawei Nexus 6P zaprezentowany

orson_dzi 29 Września 2015 18:42

4 2

huawei nexus 6p Na dzisiejszej konferencji Google zaprezentowało Nexusa 6P od Huawei. To pierwszy przedstawiciel rodziny Nexus z metalową obudową.



Obudowa Nexusa 6P została wykonana z anodyzowanego aluminium i ma grubość 7,3 mm. W jej wnętrzu znalazło się miejsce dla ośmiordzeniowego, lepiej chłodzonego, Qualcomma 810 v2.1, 3 GB pamięci RAM i 32, 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej. Wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli został wykonany w technologii AMOLED. Główny aparat wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 12,3 Mpix i został wyposażony w matrycę o jasnoći F/2.0. Do tego potrafi nagrywać filmy w rozdzielczości 4K. Przedni aparat wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 8 Mpix (F/2.4). Resztę specyfikacji dopełnia LTE kategorii 6, czytnik linii papilarnych, USB typu C, akumulator o pojemności 3450 mAh oraz Android 6.0.




Smartfon będzie dostępny w kolorze aluminium (srebrnym), grafitowym, frost (białym) oraz złotym (póki co na wyłączność w Japonii) od dzisiaj w Google Play. W sprzedaży stacjonarnej będzie dostępny w najbliższych tygodniach. Jego ceny, to 650 euro za wersję 32 GB, 750 euro za wersję 64 GB i 800 euro za wersję 128 GB. Do Polski smartfon trafi w IV kwartale 2015 roku, ale jego rodzima cena pozostaje nieznana.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Google; wł     

Dodaj do:

Tagi: google | huawei

w sumie: 27
  • -3

    8. ~  2015-09-29 19:30:22  host: n24-01-12.opera-mini.net

    Cencjusz, na " rostrzał " to zasługuje posługiwanie się jezykiem ojczystym przez coraz większą część pismaków, bo używanie wobec nich słowa " dziennikarz ", to naużycie. Czy pisanie o znacznej różnicy w cenach pomiędzy poszczególnymi rynkami, przerasta twoje możliwości? Powinieneś spalić się ze wstydu, nieuku, bo mało kto pisze tak niechlujnie jak ty.

  • 0

    9.  2015-09-29 19:38:06

    Aż dziwne że taka firma jak Google zleca produkcję swoich telefonów firmie finansowanej przez rząd chiński i partię komunistyczną. Widać w biznesie ma się głęboko w du...pie prawa człowieka.

  • 1

    10.  2015-09-29 19:40:25

    @8 Oj, coś Ci chyba nie wyszło, bo w słowniku nie widzę czegoś takiego jak "rostrzał". Niestety, ja błędu nie zrobiłem. Ale próbuj dalej. Póki co masz -10 do poziomu hejtu.

  • 0

    11.  2015-09-29 19:42:38

    @3 jasność f/1.8 jest w LG G4, więc Nexus nie będzie pierwszym. Ciekawi mnie to, czy pójdą w baterię Li-ion czy Li-Po. :P

  • -3

    12. ~  2015-09-29 20:03:36  host: n24-01-12.opera-mini.net

    10- to jakiego określenia użyłeś w poście nr 5, odnośnie cen? Samemu się przyznajesz, że używasz wyrazów niewystępujących w słowniku. Ponadto dalej twierdzisz, że wszystko jest ok. Gratuluję dobrego samopoczucia. Żyj dalej przekonany o tym, jaki jesteś świetny.

  • 1

    13. ~  2015-09-29 20:09:04  host: n15-08-06.opera-mini.net

    @12 lepiej naucz się czytać zamiast się wymądrzać. przeczytaj jeszcze raz to co napisał Orson i ty. przeczytaj parafrazy to może w końcu zobaczysz różnicę.

  • 0

    14. ~  2015-09-29 20:11:36  host: n15-08-06.opera-mini.net

    @11 naprawdę w lg g4 matryca ma jasności 1.8 ? matryca?

  • 2

    15.  2015-09-29 20:12:01

    @12 to zaczyna przypominać kłótnię na poziomie sześciolatków w piaskownicy o to, kto dostanie grabki, a kto łopatkę. Słowo ROZSTRZAŁ występuje w języku polskim jako dawne określenie rozstrzelania. Nie określa to także kontekstu rzucanego słowa, mogącego definiować zbyt duży przedział cenowy lub też wykonanie wyroku śmierci za pomocą plutonu egzekucyjnego. Jest to stylistycznie niedopasowane słowo, osobiście użyłbym wyrażenia ROZRZUT CENOWY jako bardziej akceptowalnego. Nie zmienia to faktu, że kłótnia narusza kodeks dobrych praktyk w Internecie, zwany też netykietą. Warto go przestrzegać i szanować, bo nigdy nie wiesz, kogo spotkać możesz po drugiej stronie klawiatury.

  • 0

    16.  2015-09-29 20:14:27

    @11 proszę bardzo specyfikacja. http://tlp.is/7po Poza tym sam pracuję w P4 i wiem co sprzedaję: przesłona f/1.8 według specyfikacji producenta. http://tlp.is/7pp

  • -2

    17. ~  2015-09-29 20:26:14  host: n15-08-06.opera-mini.net

    @16 w specyfikacji g4 obiektyw ma jasności 1.8 a nie matryca. powtarzam, naucz się czytać ze zrozumieniem.

  • -1

    18.  2015-09-29 20:30:02

    @17 skąd ty wziąłeś informacje o matrycy f/1.8? :D jeśli chodzi o optykę, to jasność dotyczy właśnie matrycy a nie obiektywu ;) Nie ucz ojca dzieci robić mój drogi.

  • 0

    19.  2015-09-29 20:40:56

    @10 Mój wpis nie był modyfikowany, a jak się przysuniesz trochę to ekranu, to zobaczysz, że użyłem zupełnie innego wyrazu niż Ty. Nie kompromituj się. @15 Określeń można było użyć i kilku innych. Używa się odruchowo tego, które pierwsze przychodzi na myśl. Rozrzut też byłby mocno na miejscu.

  • 0

    21.  2015-09-29 20:46:55

    18 - hmm, jesteś pewien? W przypadku matryc można mówić o jej czułości, wymiarach, zakresie rejestrowanego widma, ale jasność to parametr opisujący jedną w podstawowych cech obiektywu. Od kilkudziesięciu lat wiem, że jest to iloraz średnicy danego obiektywu, do jego ogniskowej. Ale może czytałem złe poradniki i książki? ;-)

  • 0

    22. ~vini  2015-09-29 20:55:44  host: apn-5-60-0-81.dynamic.gprs.plus.pl

    f / ileś tam, jest to wartość przysłony, lub jak kto woli, jasność obiektywu. Informacje na ten temat są ogólnie dostępne.
    Domorosłe tłumaczenia zostawcie dla kumpli, omówicie sobie przy piwku, na ławce. Pozdrawiam.

  • 0

    23. ~  2015-09-29 21:02:57  host: n15-08-06.opera-mini.net

    @21 @22 nie uczcie @18 dzieci robić. on wie lepiej :)

  • 1

    24. ~kolo  2015-09-29 23:47:48  host: 89-76-69-66.dynamic.chello.pl

    @18. Sam umieściłeś linka do stronki LG, gdzie producent napisał "jasny obiektyw...", a później pouczasz ludzi, że jasność dotyczy matrycy :) pojechałeś z tym ojcem, uśmiałem się do łez. Walnąć bzdurę z taką pewnością siebie to trzeba "umić" ;)

  • 1

    25. ~  2015-09-30 00:09:41  host: n07-02-08.opera-mini.net

    @18 napisal: " sam pracuje w P4 i wiem co sprzedaje" ... nie ma się co dziwić że ludzie narzekają na niekompetentną obsługę.

  • 1

    26. ~kolo  2015-09-30 01:52:24  host: 89-76-69-66.dynamic.chello.pl

    Orson, zmień proszę "wyposażony w matrycę o jasnoći F/2.0" na "wyposażony w obiektyw o jasności F/2.0"...

  • 1

    27. ~Dred  2015-09-30 07:54:53  host: 213-216-79-210.static.ip.netia.com.pl

    Iddzcie wypisywac te pierdoly gdzie indziej, bo zasmiecacie temat. Ceny wysokie jak za Huawei. Brak czytnika kart sd, czyli sensownie zaczyna byc od wersji 64 Gb, ktora u nas bedzie kosztowac co najmniej 3000 zl. A gdzie w sklepie play jest do kupienia, bo nie widze;-) ? Moze warto bylo wspomniec, ze nie w polsce?

  • 0

    28. ~Tata  2015-09-30 11:31:31  host: 088156133038.dynamic-ww-4.vectranet.pl

    A jeszcze wczoraj polecano android 4,4 jako super i olaboga.

Dodaj swoją opinię