Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei Next Image - konkurs dla pasjonatów fotografii mobilnej

Huawei Next Image - konkurs dla pasjonatów fotografii mobilnej

msnet 11 Lipca 2018 15:28

3 1

huawei next image awards

10 tys. euro i 10-dniowe warsztaty fotograficzne z National Geographic we Włoszech to nagrody dla zdobywcy Grand Prix w konkursie Huawei Next Image, do którego może zgłosić się każdy pasjonat fotografii mobilnej.

Współczesne smartfony są nie tylko urządzeniami służącymi do komunikowania się z innymi ludźmi, ale służą nam także jako podręczne aparaty fotograficzne. Często do robienia zdjęć nie używamy niczego innego. Teraz naszą fotograficzną pasją możemy się podzielić z innymi, a przy okazji wygrać konkurs zorganizowany przez firmę Huawei.

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w konkursie Huawei Next Image jest zrobienie zdjęć przy użyciu smartfonu tego chińskiego producenta. Swoje prace można zgłaszać do 20 sierpnia 2018 roku na stronie campaign.consumer.huawei.com/pl/. Zgłoszone zdjęcia zostaną ocenione w pierwszej kolejności przez internautów, a następnie przez jury, które tworzą między innymi: Dominic Bracco, fotograf National Geographic, Tomasz Lazar, laureat World Press Photo, Gal Gadot, hollywoodzka aktorka i ambasadorka serii P20 oraz Wang Yanmin, Prezes Huawei CEE&Nordic.
Autorzy najlepszych zdjęć zgłoszonych w konkursie otrzymają nagrody pieniężne, możliwość publikacji prac w magazynie National Geographic oraz sprzęt firmy Huawei, między innymi ultrabook Matebook X oraz smartfon . Wysłać można dowolną liczbę zdjęć w sześciu kategoriach: Faces, Good Night, Hello, Life!, Check-In, Nature i Story Board. Wszystkie zgłoszone zdjęcia zostaną opublikowane w galerii na stronie internetowej konkursu i poddane głosowaniu internautów (głosowanie potrwa do 24 sierpnia). W każdej kategorii, głosami internautów, wyłonionych zostanie 50 najlepszych zdjęć. Zostaną one poddane ocenie jury - i to ono wybierze zwycięzcę w każdej z sześciu kategorii tematycznych. Dodatkowo, jury przyzna Grand Prix dla autora najlepszego zdjęcia w całym konkursie, wybierając spośród sześciu zdjęć, które zwyciężyły w poszczególnych kategoriach. Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone 10 września na stronie internetowej konkursu.

Laureat Grand Prix otrzyma nagrodą pieniężną w wysokości 10 tys. euro, udział w 10-dniowych warsztatach fotograficznych z National Geographic we Włoszech we wrześniu, ultrabook MateBook X oraz publikację prac w National Geographic. Zwycięzcy każdej z kategorii zostaną nagrodzeni ultrabookiem MateBook X, publikacją w National Geographic oraz otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 2 tys. euro. Za drugie i trzecie miejsce w każdej kategorii laureaci otrzymają odpowiednio smartfony Huawei P20 Pro i Huawei P20. Dodatkowo, niezależnie od werdyktu jury, autorzy zdjęć najbardziej docenieni przez internautów, zostaną nagrodzeni smartfonem Huawei P20 (w każdej kategorii).

Zobacz: Test telefonu Huawei P20 Pro - pierwsze 10/10 od długiego czasu
Zobacz: Test telefonu Huawei P20

Źródło tekstu: Huawei     

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-83-221.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet