Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei na zakupach w Europie

Huawei na zakupach w Europie

WitekT 8 Sierpnia 2005 12:36

0 0
Chiński producent infrastruktury telekomunikacyjnej Huawei rozmawia z podobną, brytyjską firmą - Marconi - która znajduje się w kłopotach finansowych w związku ze stratą kontraktów British Telecom.

Huawei, zaoferował 560 mln funtów za przejęcie firmy, która sama jest za mała, aby po nieudanych negocjacjach kontraktu z BT na 10 mld funtów utrzymać się na rynku.

Huawei i Marconi są już partnerami od prawie roku, jednak była to tylko umowa handlowa, na mocy której obaj producenci rozprowadzali produkty partnera w swoich sieciach.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2005-08-08 13:45:03  host: external.ciech.waw.pl

    no to teraz będą switchyki ATM-owe Huawei (d. Marconi d. Fore)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że operatorzy telekomunikacyjni w Polsce należycie chronią dane swoich klientów?

Incydent z danymi osobowymi w Aero2

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet