Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei: Infolinia serwisowa 24/7

Huawei: Infolinia serwisowa 24/7

LuiN 27 Października 2016 14:33

6 1

Od 2 listopada klienci Huaweia, jako jedyni w Polsce, będą mieli całodobowy dostęp do infolinii serwisowej. Firma uruchamia Hotline 24/7. Numer telefonu pozostaje bez zmian: 801 811 111.

Rozszerzenie godzin pracy Hotline to już kolejny krok firmy Huawei, mający na celu usprawnienie obsługi serwisowej jej klientów. Od czerwca, oferowana przez Huawei usługa door-to-door obejmuje wszystkie urządzenia producenta z serii P, Mate, Honor 6 i 7, ShotX i GX8.




W ramach gwarancji, Huawei po zgłoszeniu przez klienta usterki, online lub telefonicznie, wysyła kuriera po odbiór uszkodzonego sprzętu, a po zakończonej naprawie, odsyła go z powrotem pod wskazany adres. Transport urządzenia oddanego w ramach gwarancji jest dla klienta bezpłatny w obie strony.

Oprócz tego, producent sukcesywnie rozbudowuje stacjonarną sieć punktów serwisowych. Z pomocy wykwalifikowanych serwisantów można skorzystać w: Warszawie, Krakowie, Gdyni, Wrocławiu, Poznaniu i Rzeszowie. Klienci na miejscu uzyskają wsparcie techniczne, a także pomoc w zakresie obsługi sprzętu oraz oddadzą urządzenie do naprawy w przypadku awarii.

Źródło tekstu: Huawei     

Dodaj do:

Tagi: huawei

w sumie: 25
  • 0

    6. ~yanek  2016-10-27 14:59:53  host: 78.8.191.118

    @1 marny z Ciebie trollik. Wiem, że to boli ale akurat Huawei jest ostatnio jednym z najmniej psujących się sprzętów wśród producentów komórek.

  • 1

    7.  2016-10-27 15:08:57

    Szacun!

    Tak się zdobywa uznanie i markę. Porównajmy choćby do zgniłego jabłuszka. Ile ma gwarancja producenta? Ha ha

  • 0

    8. ~głupek  2016-10-27 15:21:10  host: n06-09-04.opera-mini.net

    @1. dałem porządną ofertę i wypuścili mnie z domu wariatów. A Ty co dałeś, że Cię wypuścili z domu wariatów??? Tylko nie kłam!!!

  • 0

    9.  2016-10-27 15:28:25

    @7 Wystarczająco długo żebyś mógł przesiąść się generację wyżej :P

  • 0

    10.  2016-10-27 15:32:32

    @9

    Telefon jednoroczny :-)

  • 1

    12. ~Buba  2016-10-27 16:00:07  host: public-gprs362603.centertel.pl

    Do 11 - coś jak ty IQ

  • -1

    13. ~Chłopak z wioski  2016-10-27 16:01:46  host: apn-46-169-212-182.dynamic.gprs.plus.pl

    @11, Nawet wymówić poprawnie nazwy Xiaomi nie umiesz nie dziwne jesteś gimbem z Play.

  • -2

    14. ~rabin  2016-10-27 17:51:22  host: n09-10-05.opera-mini.net

    powinno być Huawei'a

  • 0

    15.  2016-10-27 18:23:59

    @14, rabin - "i" na końcu czytane jest jako "j", więc po konsultacjach z polonistami piszemy bez apostrofu.

  • 1

    16.  2016-10-27 18:43:58

    @14: najpierw zajrzyj do wielkiego słownika ortograficznego PWN i pisz komentarze dotyczące poprawności redakcji, jak już się douczysz.

  • -1

    17. ~rabin  2016-10-27 19:04:09  host: n09-10-05.opera-mini.net

    @15 Morse'a piszę się, a e jest głuche i czytamy morsa :-)

  • 0

    18. ~Z konferencj t-mobile:  2016-10-27 19:20:27  host: 8.37.225.60

    1 Brutalna Prawda Durczoka: jest pan baranem
    :-D

  • 0

    19. ~17  2016-10-27 19:29:38  host: n13-06-03.opera-mini.net

    @17. rabin, a jak się pisze: kobiety francuskie, czy kobiety francuzkie???

  • 0

    20. ~rabin  2016-10-27 19:49:48  host: n09-10-05.opera-mini.net

    przes S

  • 0

    21. ~  2016-10-27 19:52:02  host: 8.37.225.60

    19 - kobiety francuskie
    :-D

  • 0

    22. ~20  2016-10-27 19:55:25  host: n13-06-03.opera-mini.net

    @20. masz rację. Twój nick mnie zmylił hi.hi........

  • 0

    23.  2016-10-27 20:10:36

    Hej, wiecie może co to jest Karta Klubowa Huawei ? Jakie daje korzyści ? Pierwszy rok jest za darmo ? Mam takie coś w HiCare w P8. Z góry dzięki za odpowiedź.

  • 0

    24. ~Fcbb  2016-10-27 21:14:51  host: user-94-254-179-59.play-internet.pl

    No to wspaniali konsultanci beda mogli doradzac ustawienia fabryczne przez 24h....

  • 0

    25. ~  2016-10-27 21:41:23  host: 188.146.58.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Oczywiście quasi-premium 801, które nie wliczają się w żadne abonamenty, pakiety, no-limity. I płatne za każdą rozpoczętą minutę.
    UKE powinno zlikwidować ten prefiks, albo nakazać rozliczanie nie drożej, niż za połączenie z numerem stacjonarnym.

  • 0

    26.  2016-10-31 09:45:15