Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei Ideos X5 i Ideos X6

Huawei Ideos X5 i Ideos X6

LuiN 10 Grudnia 2010 15:49

0 0

huawei ideosx5 ideos x6Huawei zaprezentował swoje dwa nowe smartfony pracujące pod kontrolą Andoida 2.2 Froyo. Ideos X5 i Ideos X6 oferują duże, dotykowe ekrany i wyjątkowo staranne, eleganckie wzornictwo.



Huawei Ideos X6 ma 4,1-calowy dotykowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości WVGA, procesor takowany zegarem 1 GHz, WiFi b/g/n, GPS, wyjście HDMI i moduł łączności HSPA+ o maksymalnej prędkości pobierania sięgającej 14,4 Mb/s. Całość uzupełnia aparat fotograficzny 5 Mpix z możliwością nagrywania filmów HD.




Huawei Ideos X5 to z kolei bardziej kompaktowa propozycja, z 3,8-calowym ekranem. Telefon również oferuje łączność HSPA, WiFi b/g/n i GPS z funkcją A-GPS. Z tyłu X5 znajdziemy aparat fotograficzny 5 Mpix z diodową lampą.

Producent nie udostępnił jeszcze żadnych informacji na temat cen jak i terminu dostępności nowych smartfonów.

Źródło tekstu: gsmarena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~  2010-12-10 15:50:51  host: z08-12.opera-mini.net

    dla każdego kupca tych słuchawek, BMW X6 lub X5 gratis... ;-)

  • -1

    2.  2010-12-10 16:27:01

    nie wiem czy mają "Andoida ", ale Androida na pewno ;)

  • -2

    3.  2010-12-10 16:52:14

    Legol, skad ta pewnosc? Moze tam jest chinski "Andoid" ;)

  • 0

    4.  2010-12-10 18:51:05

    I pewnie brak koprocesora graficznego + 256 ram :)

  • 0

    5.  2010-12-11 00:07:49

    ja też myślę, że to jakiś chiński bubuel "Andoid" :) swiją drogą huawei pewnie znowu wyskoczy z ceną nie adekwatną do wartości aparatu.

  • 0

    6.  2010-12-11 09:57:14

    co wy w ogóle pieprzycie :) Po prostu literówka telefony są na Androidzie. X6 ma 512 ram, a o telefonach już było info z miesiąc temu. Huawei ma bardzo tanie telefony więc nie wiem skąd Sonic wytrzasnąłeś takie info że będą drogie... Ogólnie super alternatywa bo na pewno nie będą drogie a sprzętowo całkiem nieźle btw procesor ma być z rodziny Qualcomma.

  • 0

    7.  2010-12-11 12:29:03

    Huawei narazie robi tylko przyzwoite modemy i niezly sprzet sieciowy. Ich sluchawki to jeszcze nie to, ale pewnei niedlugo sie to zmieni

  • 0

    8. ~Key  2010-12-11 16:52:38  host: 94.254.254.159

    A ja myślę, że to bardzo ciekawa propozycja. Wbrew pozorom Chińczycy robią w miarę dobry sprzęt przy atrakcyjnych cenach. Rynek chiński w 99% znamy z podkoszulek za 3pln i skarpetek po 1pln. Płacąc g*****ne pieniądze dziwimy się, że kupujemy chłam. Zegarki Casio, buty adidasa itd też są produkowane w Chinach, a nikt nie psioczy na jakość. Myślę, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że te telefony będą cieszyły się popularnością.

  • 0

    9. ~Pan Vacek  2010-12-13 07:30:52  host: z11-14.opera-mini.net

    Chłopaku, musisz odroznic radosna chińską twórczośc od produktów produkowanych w chinach pod nadzorem firm zagranicznych. A wogole skąd poprzednik wie ze robią 'świetny' sprzęt sieciowy. Miałeś?

  • 0

    10. ~domsc  2010-12-13 10:38:34  host: user-46-113-79-13.play-internet.pl

    i bardzo dobrze bo te sprzęty są fajniejsze od HTC który już mi sie znudził...

Dodaj swoją opinię