Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei i Honor: dla kogo Android Oreo?

Huawei i Honor: dla kogo Android Oreo?

orson_dzi 5 Września 2017 14:55

0 0

honor 8 pro

Użytkownicy smartfonów chińskiego producenta mogą być dobrej myśli. Większość popularnych modeli Honora i Huaweia otrzyma aktualizację Androida do najnowszej wersji Oreo.

Nie jest jeszcze znana konkretna data aktualizacji. Miejmy nadzieję, że nie będzie z nią jak w przypadku Androida 7.0, który miał pojawić się w okolicach października 2016 roku, a użytkownicy np. Huaweia P9 musieli na niego czekać do lutego 2017 roku.




Aktualizacji mogą być pewni posiadacze następujących modeli Honor:
Niepotwierdzona, ale bardzo możliwa jest też aktualizacja dla Honora 5X oraz Honora 7 Lite.

Jeśli chodzi o smartfony Huaweia, to tutaj aktualizacji mogą oczekiwać posiadacze:
Niewykluczona, ale również niepotwierdzona pozostaje aktualizacja dla:
Pozostałe modele nie otrzymają aktualizacji.

Źródło tekstu: gadgetraid; wł     

Dodaj do:

Tagi: oreo | androdi 8 | android o | honor | android | huawei

w sumie: 14
  • 0

    1. ~Thomas123  2017-09-05 15:03:55  host: apn-37-248-163-207.dynamic.gprs.plus.pl

    Ciekawe. Huawei P8 lite na liście niewykluczonych tymczasem Huawei P8 definitywnie aktualizacji do androida 7 nie dostanie nie mówiąc o Oreo. Coś te informacje chyba z paluszka, a przynajmniej część.

  • 0

    2. ~****  2017-09-05 15:11:34  host: pcr237.internetdsl.tpnet.pl

    Z tego co czytałem w p8 lite nie będzie aktualizacji ponieważ na to procesor nie pozwala

  • 0

    3.  2017-09-05 15:25:30

    ja bym poczekała na jakieś bardziej potwierdzone info niż włoska stronka, ale i tak miło swój zobaczyć na lliście. Byle nie było tyle czekania znów.

  • 0

    4. ~~  2017-09-05 15:26:37  host: ddl71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Też czytałem, że procek nie pozwala, czegoś tam nie obsługuje, dlatego niemoźliwa jest instalacja Androida 7

  • 0

    5. ~MAtti  2017-09-05 15:27:46  host: apn-77-112-208-206.dynamic.gprs.plus.pl

    Piszcie też o tabletach! Mediapad m3 musi dostać i m2 pewnie też

  • 0

    6. ~nah  2017-09-05 15:55:37  host: rev-213.189.35.194.atman.pl

    5X nie dostał Nougata to i nie dostanie Oreo.

  • 1

    7.  2017-09-05 16:17:16

    Huawei Mate S nie dostał nawet aktualizacji do wersji 7. Podobno ze względu na zbyt słaby moduł grafiki.

  • 0

    8.  2017-09-05 16:24:57

    Przecież Honor 7 nawet 7.0 nie dostał, więc co tu mówić o 8.0. To samo zresztą się tyczy Huawei Mate S. W zestawieniu chodzi nie o zwykłą P8 Lite, ale P8 Lite 2017, które jest tym samym co P9 Lite 2017.

  • 0

    9.  2017-09-05 16:45:16

    Uwielbiam to wrozenie z fusow 'Niepotwierdzona, ale bardzo możliwa jest też aktualizacja ... Niewykluczona, ale również niepotwierdzona aktualizacja', a jelenie siedza z wielkimi oczami 'dostane, niedostane'. Przypomina mi to komunizm i wodzenie za nos spoleczenstwo, mogliby jeszcze rozdawac wzorem komunistow talony na aktualizacje :p Stanislaw Bareja sie w grobie przewraca ... ze smiechu :)

  • 0

    10. ~miki  2017-09-05 17:26:48  host: public-gprs351346.centertel.pl

    heh - no i miałem właśnie na dniach kupować Honora 9 - a tak, to nich mnie ... pocałują, pozostaje konkurencja :)

  • 0

    11. ~Prawda  2017-09-06 00:04:28  host: 77.252.10.230

    Nie róbmy jaj pani sobie nadziei, p8 lite nie otrzymał żadnej aktualizacji, nie otrzymał aktualizacji do Android 7.0 to tym bardziej nie otrzyma do Androida 8.0. No chyba że jakiś stanie się nieprzewidziane cud, ale w tej kwestii Cudów nie ma to chodzi o kasę.

  • 0

    12. ~  2017-09-06 00:06:01  host: 77.252.10.230

    Ciekawe co będzie z Huawei P8, Fajnie by było jakby dostał chociaż Androida 7.0 zawsze można pomarzyć.

  • 0

    13.  2017-09-06 08:03:51

    Ad 12. Nie ma szans na aktualizację Huawei P8 do androida 7. To jest przesądzone.

  • 0

    14. ~Krz  2017-09-06 09:04:25  host: nat-185-157-12-109.fiberway.pl

    Po co mi to? Kolejna zmiana ikonek i melodyjek. Żadnych zalet po przejściu z 6 na 7w moim p9 nie widzę. Trudniejsze oszczędzanie energii. Jak coś jest dobre to po co to psuć?

Dodaj swoją opinię