Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei Honor oficjalnie zaprezentowany

Huawei Honor oficjalnie zaprezentowany

Q! 26 Września 2011 18:44

0 0

Huawei zaprezentował oficjalnie swój najnowszy telefon, model Honor. Pracując pod kontrolą systemu Android 2.3.5 Gingerbread zaoferuje on m.in. zdjęcia w trybie HDR.

huawei honorHuawei Honor pochwalić się może 4-calowym ekranem o rozdzielczości FWVGA (480 x 854 pikseli). Główny aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 Mpix wykona zdjęcia w trybie HDR, a dodatkowy, 2 Mpix, służyć będzie do obsługi wideorozmów. Transmisja danych ma być możliwa w technologii HSPA+ (do 14,4 Mb/s) oraz WiFi (z funkcją DLNA).




huawei honorModuły GPS, Bluetooth, radio FM oraz gniazdo microSD to pozostałe jego multimedialne możliwości. Do tego należy dodać jednordzeniowy 1,4 GHz procesor, 512 MB pamięci operacyjnej oraz 4 GB pamięci wewnętrznej. Za zasilanie odpowiadać będzie ogniwo o pojemności 1900 mAh.

Huawei Honor ma się pojawić w Chinach, Rosji oraz na Bliskim Wschodzie jeszcze przed końcem 2011 roku. W pierwszej kolejności dostępny ma być w kolorze czarnym, w późniejszym okresie - w większej palecie barw.

Źródło tekstu: gsmarena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • -1

    1. ~kostelek  2011-09-26 19:23:06  host: 89-73-245-42.dynamic.chello.pl

    "troche" jak iPhone 4 ;)

  • 0

    2.  2011-09-26 19:27:56

    Szkoda, że nie u nas.ciekawe jaka cena

  • -1

    3.  2011-09-26 19:33:06

    Tak z 500zł mógłbym za niego dać;) Szkoda, że takiego Play nie dał do testów.

  • 0

    4.  2011-09-26 19:33:40

    Raczej jak Galaxy S+

  • 1

    5. ~paranoia  2011-09-26 19:37:28  host: public-gprs272666.centertel.pl

    ciekawe jak będzie z tymi zdjęciami HDR(ktoś zna specyfikacje aparatu?) bo "czasami"(przy odpowiednich warunkach) nawet uproszczony tryb HDR(bez robienia dwuch zdjęc) w camera360(android) całkiem dobrze się spisuje(szum jest ale łatwy do usunięcia)

  • -1

    6. ~  2011-09-26 19:37:45  host: public139499.xdsl.centertel.pl

    Żeby Honor nie okazał się Horror'em jak ten Ideos..

  • 0

    7.  2011-09-26 20:02:09

    @6 Już same parametry mówią, że nie powinien. W U8500 wystarczy rzut oka na procesor i już się można zacząć bać.

  • -1

    8.  2011-09-26 20:18:03

    U8500 to zwykły szajs ale ten Honor to już coś.

  • 1

    9.  2011-09-26 20:54:56

    LG Swift Black a nie żaden iphone czy galaxy s...

  • 0

    10. ~  2011-09-26 21:08:31  host: public-gprs215302.centertel.pl

    taki ulepszoy Iphone (stosunek wielkości ekranu do całości, i rozmiar screena w ogóle)

  • 0

    11.  2011-09-26 21:39:26

    Jeśli jeszcze cena będzie honorowa to czemu nie. W U8500, a przynajmniej w tym, który dostałam na test bateria trzymała nieźle jak na jej pojemność. Wykonanie było też jako takie, a sam wygląd powiedziałabym, że nawet ciekawy. Tylko wiadomo RAM i procek słaby więc o aplikacjach można było pomarzyć. Ja jestem akurat użytkownikiem, który nie musi mieć jakiegoś okreslonego loga na sprzęcie, więc jeśli telefon działałby sprawnie to nie miałabym oporów żeby go nabyć:) Poza tym firma Huawei ma jak na razie zacny zwyczaj wymiany sprzętu w razie poważnej awarii, a nie naprawiania do momentu jak klientowi się nie znudzi oddawać na serwis.

  • 0

    12. ~  2011-09-26 22:16:59  host: ip-94-42-30-131.multimo.pl

    Taaa, HDR to jest coś, czego wymagam od telefonu.

  • 1

    13.  2011-09-26 22:35:55

    a promieniowanie jak w mikrofalówce :D

  • 0

    14. ~reckittowiec  2011-09-26 22:44:10  host: dtc207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lepszy jest niż ten z programu testujsmartfona.pl ? a odnośnie tego programu to jest taka możliwość wyboru terminu odbioru go do testów czy Play narzuca ,,29 września prosimy się złosić o odbiór smartfona,, ? ja chciałbym za 2 tygodnie, bo wtedy mam urlop

  • 0

    15. ~ads  2011-09-27 08:46:44  host: www.sed.pl

    @14 nie ma przekładania, nie ma takiej możliwości.

  • 0

    16. ~janusz z tytanu  2011-09-27 09:11:37  host: 212.160.172.70

    Eeech, nie ma to tamto. Obudowa skopiowana od LG Blacka. Tak samo jak Nokię 5530 XM skopiowano z LG Arena. Akurat design u LG to jedna z najmocniejszych stron. Gdyby to był Apple, to już by składali pozew do sądu o naruszenie wzoru przemysłowego.

  • 0

    17. ~  2011-09-27 09:49:03  host: smtp.2mprojekt.pl

    zapisy są na 3 miechy do przodu ; )

  • 0

    18. ~Marcin  2011-09-27 18:01:14  host: biu98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Następny wizualny klon Iphona

  • 0

    19. ~PolskiBOKs  2011-09-30 17:33:44  host: 80.50.133.230

    Nazwa tej słuchawki jest tak żenująca, że szkoda czasu na komentowanie parametrów.

  • 0

    20. ~daniel  2011-10-02 14:40:09  host: maverick.aircity.pl

    drodzy Państwo, co to za pieprz.e.nie o podobieństwie do Iphone'a? (i nie chodzi mi już tylko o ten model) Co innego można wymyślić mając taką taflę ekranu i chcąc przy tym aby jak najmniejszy był obrys poza ekranem? Przez te patenty Apple świat popada w paranoje. Już się boję o mój skobel w piwnicy na którego patent (slide to unlock) ma Apple...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-118-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~wlo | 2017-05-24 21:51:39

@71 . Zpieprzaj mlonie!!!


dapter | 2017-05-24 21:51:38

@12 jak wiekszosc stylistyki dzisiejszych urzadzen. wszystko prawie wyglada jak apple. moze oprocz sony


~t | 2017-05-24 21:51:24

@msnet "Rosteh"


~pabloki | 2017-05-24 21:51:22

tak wogóle to nazwa podana na zdjęcu to rostech a nie rostec. x w rosyjskim to "ch".


~wlo | 2017-05-24 21:50:53

Zpieprzaj mlonie!!!

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci Plus?

Roaming UE według Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet