Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei Honor 5X od przyszłego tygodnia dostępny w Polsce

Huawei Honor 5X od przyszłego tygodnia dostępny w Polsce

LuiN 13 Stycznia 2016 19:38

1 1

W czasie targów CES 2016 Huawei zaprezentował nowy smartfon Honor 5X, który już w przyszłym tygodniu będzie dostępny w Polsce.



huawei honor 5x huawei honor 5x huawei honor 5x huawei honor 5x

Urządzenie ma metalową obudowę, 5,5-calowy ekran FullHD (IPS LCD, 401 ppi), ośmiordzeniowego Snapdragona 615, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, gniazdo kart pamięci microSD, czytnik linii papilarnych FCP 1020, dwa gniazda kart SIM, dodatkowy mikrofon redukujący szum otoczenia w czasie rozmowy, łączność LTE, główny aparat 13 Mpix z dwukolorową lampą (F/2.0), przedni aparat 5 Mpix (F/2.4, szerokokątny obiektyw 22 mm), głośniki stereo, radio FM i akumulator o pojemności 3000 mAh.




huawei honor 5x huawei honor 5x huawei honor 5x huawei honor 5x

Całością tego sprzętu zarządza Android 5.1.1 Lollipop z nakładką systemową EMUI 3.1. Wymiary telefonu to 151,3 x 76,3 x 8,2 mm przy masie 158 gramów. Końcowa cena telefonu w Polsce zmieścić ma się w granicach 1200 - 1300 zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Huawei, wł     

Dodaj do:

Tagi: huawei | honor 5x

w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2016-01-13 21:59:43  host: gaja.tpnet.pl

    Znowu patelnia z akumulatorem o śmiesznej pojemności.

  • 0

    2.  2016-01-13 22:02:58

    Nie wiem jak Wam się on widzi ale dla mnie jest strasznie... nijaki na froncie. Wizualnie w ogóle mi się nie podoba.

  • 0

    3. ~arczi  2016-01-13 22:26:23  host: 103-170.echostar.pl

    szału nie ma, za tą kasę spokojnie mamy S5 lub G3... dużo lepsze fony

  • 0

    4. ~Hmm  2016-01-13 22:31:43  host: ip-37-152-25-39.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    S5 czy G3 - nie są DualSIM, a to robi dużąąąą różnicę

  • 0

    5. ~arczi  2016-01-13 22:37:44  host: 103-170.echostar.pl

    @4: może niektórym to potrzebne, ale zdecydowana większość takiego rozwiązania nie potrzebuje, nie znam też nikogo kto miałby duala

  • 0

    6.  2016-01-13 22:49:54

    frontem przypomina Microsoft Lumia 535

  • 1

    7. ~T  2016-01-13 23:06:56  host: user-94-254-211-169.play-internet.pl

    Nawet nie chce mi się klikać na zdjęcia bo wiem że każde będzie otwierane w nowym oknie. Potem klik na zamknięcie - strona przewinie się do góry- przewiń w dół i następne zdjęcie i tak w koło. Zarypiaście nowoczesny tech portal!

  • 0

    8. ~mnbbnm  2016-01-13 23:26:07  host: nat.blast.pl

    @7
    Nic dodać, nic ująć - popieram!

  • 0

    9. ~Cyanoone  2016-01-13 23:30:41  host: 91.224.47.106

    Mój mi4i przy mniejszym ekranie i większej baterii był we wrześniu sporo tańszy niż ten Huawei teraz. Płaciłem VAT.

  • 0

    10. ~Radar  2016-01-14 00:13:45  host: host-89-229-232-170.bielskpodlaski.mm.pl

    @7 TRUE

  • 0

    11. ~vainglorious  2016-01-14 00:29:30  host: 188.146.132.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A w czym on jest niby lepszy tak bardzo od Honor 4X, który jest w polskich sklepach po 699 zł, że przewidywana cena powyżej tysiąca? Cena Honor 4X w momencie wchodzenia na polski rynek to, sprawdziłem, było 849 zł. 1200-1300 za 5X? Pff.

  • 0

    12.  2016-01-14 07:27:34

    @7- Już przez jakiś czas była galeria, ale widocznie stwierdzili że jest to zbyt wygodnie dla czytelników i ją wyrzucili ;-)

  • 0

    13. ~adny  2016-01-14 09:33:09  host: 194.242.62.94

    @7 strzał w dziesiątkę !!!

  • 0

    14. ~@dual sim  2016-01-14 09:53:28  host: ffv209.internetdsl.tpnet.pl

    @5 (arczki ) u mnie w firmie połowa ludzi ma telefony z dual sim , ze znajomych również, więc jednak jest komuś potrzebne.

  • 0

    15. ~vainglorious  2016-01-14 12:54:26  host: 188.146.132.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    te dual-simy macie bo z jednym Wam bateria w smartfonie za długo trzyma? :)

  • 0

    16. ~Gal  2016-01-14 15:55:44  host: czv250.internetdsl.tpnet.pl

    @12- Ta galeria też była chora w porównaniu z obecnymi standardami, choć i tak lepiej niż obecna żenada!

  • 0

    17. ~Darek  2016-01-14 22:57:47  host: 195.116.187.216

    Ciekawe cyfry w podanej specyfikacji, ale ciekawe jak to w praktyce się będzie zachowywać. Mamy już na rynku podobny telefon, ale bez czytnika linii papilarnych, który kosztuje nieco ponad połowę podanej w artykule ceny. Mam na myśli produkt Meizu M2 Note. Jeśli Honor będzie działał tak samo to nie wiem czy za metalowa obudowę i czytnik warto dopłacać 550 zł czyli płacić za Honor 1300.

  • 0

    18. ~ghgh  2016-01-21 14:05:09  host: staticline-31-182-95-38.toya.net.pl

    i to lotnisko pod ekranem :-/

  • 0

    19. ~2x sim  2016-02-19 19:22:46  host: ip-5-172-247-228.free.aero2.net.pl

    Używam od kilku lat dual sima, jedna karta od internetu /aero2 / druga do rozmów i smsow.
    W zupełności to mi wystarcza.
    W domu korzystam z Wi-Fi.
    Poza tym czekam na kolejnego dual sima z Chin 5,5 cala F HD, 16/1GB - dla zainteresowanych 'Umi ' za nie zgadniecie, nieco ponad 250zł.
    Ten którego używam tez Chińczyk, mam go z 4 lata i z niego piszę, ale bateria trochę za mała, inaczej bym się z nim na razie nie rozstawał
    Nie jestem snobem i nie stać mnie na to żeby za cokolwiek przepłacać.
    4/5 ceny markowych smartfonow płacicie za znaczek na obudowie,

Dodaj swoją opinię