Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei E5377 LTE dostępny Play

Huawei E5377 LTE dostępny Play

LuiN 1 Września 2014 13:02

8 3

huawei e5377 play Do oferty mobilnego Internetu sieci Play wszedł nowy mobilny router LTE - Huawei E5377 LTE.



Urządzenie obsługuje łączność LTE Cat4 (150/50 Mb/s), HSPA+ (pobieranie do 21,6 Mb/s), ma akumulator o pojemności 1500 mAh oferujący do 6 godzin nieprzerwanej pracy, czytnik kart miroSD (współdzielenie plików) i tworzy przenośny punkt dostępu Wi-Fi b/g/n dla maksymalnie 10 podłączonych w tym samym czasie urządzeń.




Funkcja kodów QR ułatwia szybkie pobranie aplikacji do zarządzania routerem na urządzenia mobilne (na ekranie wyświetlany jest kod QR). Na wyświetlaczu routera prezentowane są statystyki dotyczące ilości pobieranych danych.

Zobacz: zmiany w cenniku modemów w Play

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: e5377 | huawei | lte | play

w sumie: 12
  • 1

    1.  2014-09-01 13:28:14

    Nie bardzo rozumiem zdania odnośnie kodów QR. Czy ten modem generuje kod na wyświetlaczu który skanuje się telefonem i przenosi do aplikacji? Ze zdania wynika że ten modem ma aparat i może odczytywać kody no ale to by było bez sensu, chyba.

  • 3

    2.  2014-09-01 13:30:42

    1, mikkel - ta pierwsza opcja.

  • 1

    3.  2014-09-01 13:32:57

    aha, no to dobry bajer.
    Przydałoby się więcej baterii. Ja przymierzam się na e5776 właśnie ze względu na baterię.

  • 1

    4.  2014-09-01 13:36:09

    Celuj w E5786 - kody QR również obsługuje i daje 10h pracy na akumulatorze. Dodatkowo wspiera już LTE-A Cat6 z pobieraniem do 300 Mb/s.

  • 1

    5.  2014-09-01 13:44:18

    Fajny ten modem. Fajne jest też wykorzystanie qr kodów zamiast wklepywania hasła do wifi. Tylko cena.... Jak narazie w jednym sklepie za 1000zł. Mam na myśli ten e5786.

  • 4

    6.  2014-09-01 14:11:19

    A orandż śpi .

  • 3

    7. ~WaszkaG  2014-09-01 15:12:17  host: n07-05-07.opera-mini.net

    Fajną niszę sobie znalazł *** Ciekawe czemu inni producenci telefonów nie robią takich modemów.

  • -2

    8.  2014-09-01 15:13:03

    @6 Orange ma model Orange Airbox, który jest o wiele lepszy od tego tutaj w artykule ;)

  • 0

    9. ~WaszkaG  2014-09-01 15:14:00  host: n07-05-07.opera-mini.net

    *** huawei...nie wiem czemu mi ocenzurowało ;)

  • 0

    10. ~marcellove  2014-09-01 17:53:36  host: user-46-113-184-115.play-internet.pl

    Ktoś w tytule zjadł "w", zapewne ciasteczkowy potwór........Dla konta Premium-mówimy zdecydowane NIEEEEEE.

  • -1

    11. ~Karolle  2014-09-02 16:54:05  host: 78.133.208.202

    A z cyfrowym polsatem współpracuje ?

  • 0

    12. ~Przemko  2014-12-13 15:27:48  host: user-188-33-202-28.play-internet.pl

    Zakupiłem modem huawei E 5377 i co pare nascie minut wywala mi na laptopie ze dostep zostal ograniczony patrze na modem zasieg ma lte na maksa te dwie strzaleczki sa biale wifi pokazuje ze laptop jest podlaczony na wifi wystarczy ze w laptopie wylacze i wlacze polaczenie i dziala i za pare nascie minut spworotem . Czy wie ktos moze czy to ustawienia tego modemu czy moze trzeba dokupic mu antenke ?

Dodaj swoją opinię