Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei E182 w ofercie Play

Huawei E182 w ofercie Play

LuiN 9 Grudnia 2010 19:54

0 0
10. grudnia w ofercie Play znajdzie się nowy modem Huawei E182. Oprócz tego zmieniają się ceny wybranych dostępnych dostępnych do tej pory.

huawei+e182+2m huawei+e182+3m

huawei+e182+1m Modem Huawei E1820 wyróżnia się eleganckim wyglądem i konstrukcją umożliwiającą chowanie złącza USB kiedy modem nie jest wykorzystywany. Urządzenie oferuje większość popularnych standardów transmisji z HSPA+ włącznie (900MHz/2100MHz). Maksymalne transfery sięgają 21 Mb/s w przypadku danych pobieranych i 5,76 Mb/s dla danych wysyłanych. Oprócz tego modem oferuje złącze zewnętrznej anteny i karty pamięci microSD.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~  2010-12-09 20:11:31  host: 77-253-38-158.adsl.inetia.pl

    Starusieńki e169 obsługiwał umts na 900.

  • 0

    7. ~ala  2010-12-09 20:14:22  host: 93-181-162-129.internetia.net.pl

    @6. właśnie, każdy nowe nowe, a "stare" tez jare :-). A co do tego modemu po kiszkę z cebulą 21Mb??? Oni 1Mb ledwo...

  • 0

    8. ~Key  2010-12-09 20:51:44  host: user-188-33-159-237.play-internet.pl

    Popieram przedmówców. Niestety internet w Playu bardzo mnie rozczarował. Mam go drugi rok i chyba ostatni. Przy tych prędkościach to sukcesu nie osiągną. Internet w Plusie po zwykłym UMTS działa dużo szybciej niż w Playu HSDPA/WCDMA.

  • 0

    9.  2010-12-09 21:02:16

    @1 LTE to będzie a początku w większych miastach, a gdzie cała reszta? Z drugiej strony na co komu eleganckie wykończenie modemu, to po prostu czysty marketing.

  • 0

    10. ~kamil  2010-12-09 21:55:12  host: user-188-33-28-174.play-internet.pl

    też mam internet w play drugi rok, pierwszy rok był w miare ok jesli chodzi o predkosc internetu, ale potem juz tragedia, w dzień strasznie wolno to chodzi, czy ktos wie co play zaoferuje na kolejne przedłużenie umowy? po pierwszym przedłuzeniu dostałem +5GB czyli łącznie jest teraz 10 GB miesiecznie, fakt taki ze juz nie wyobrazam sobie przejsc na net po kablu, ale z drugiej strony oprócz późnej nocy to kiepściunio net z play sie sprawuje!!

  • 0

    11. ~kamil  2010-12-09 22:03:01  host: user-188-33-28-174.play-internet.pl

    wszystko było by ok gdyby było stabilne te 1 Mb a nie tylko poza godzinami szczytu.

  • 0

    12. ~tit  2010-12-09 22:06:21  host: 178-37-82-58.adsl.inetia.pl

    a gdzie mogę znaleźć parametry modemów do internetu?

  • 0

    14. ~  2010-12-09 22:33:16  host: 227.etlink.pl

    @6 ale nie HSPA+ ;-)

  • 0

    15. ~mirekb  2010-12-09 22:37:45  host: apn-77-113-128-10.dynamic.gprs.plus.pl

    net w play to jest ok ale na karte;-)nie wziałbym abo nigdy.za duza niestasbilnosc sieci.5GB by starczyło za okolo50zł ale wole jednak furtkę typu bezlik GB..modem mam z play bez simlocka i jest git..ciekawe kiedy play odpali umts 900,napewno wytestuje

  • 0

    16.  2010-12-09 23:21:39

    To nie jest czasem ten sam modem sprzedawany z internetem w Cyfrowym Polsacie.

  • 0

    17. ~berdys  2010-12-10 01:53:13  host: ip-94-42-43-24.multimo.pl

    szkoda kasy, tylko umts 2100 .

  • 1

    18.  2010-12-10 09:40:28

    Play po nowym roku wystartuje z HSPA+ na 900MHz. Tewgo jestem pewien. A jeśli tak to i prędkość wzrośnie, lepiej żeby było 1Mb i w mairę działało niż 7,2 teoretyczne a w praktyce EDGE. Co do opinii przedmowców pozwolę się nie zgodzić. U mnie działa bez zarzutu a korzystam praktycznie od rana do wieczora. Rzadko spada poniżej 600-800. No ale może tylko u mnie....

  • 0

    19. ~raptoos  2010-12-10 10:24:56  host: 25-to4-6.acn.waw.pl

    @9 - Super, że nas uświadamiasz, jak działa rozwój sieci w Polsce, ale niektórzy MIESZKAJĄ w dużych miastach i są tym zainteresowani.

  • 0

    20. ~dowjones  2010-12-10 13:20:44  host: dow92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @18 no to ale używasz netu mobilnego tak jak stałego, tylko w domu? no to radzę zabrać go w podróż, bardzo możliwe, że zmienisz zdanie.

  • 0

    21.  2010-12-10 15:11:19

    20@ dlaczego w podróży play online ma się nie sprawdzić, jadąc pociągiem, autem spokojnie można korzystać z internetu w każdym mieście.

  • 0

    22. ~jannowak  2010-12-10 15:15:10  host: dpr125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @20 teraz da sie uzywac juz prawie jak stalego, bo w nocy jest w wiekszosci sieci darmowe sciaganie. Poza miastami jest poki co slabiej, bo tylko orange ma tam cdma, i tylko im to jakos dziala.

  • 2

    23. ~smutne  2010-12-10 19:12:14  host: apn-77-112-146-4.dynamic.gprs.plus.pl

    Jeden ślepiec, jak przepisuje w Play treści na stronę zjadł "zero", a drugi w Telepolis powiela błąd. Oczywiście chodzi o modem E1820, a nie o E182. To smutne, szkoda, że zarówno czytanie, jak i pisanie z zrozumieniem sprawia tyle problemów, szczególnie, że oba symbole jednego modemu występują w jednej pierwotnej wiadomości...

  • 0

    24. ~Ben  2010-12-11 10:04:22  host: 178.180.37.128.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Modem ładny ale po co taki w Play ?? u nich prędkość zablokowana na poziomie 1mb, w dodatku słabo z zasięgiem. Po co tyle modemów wprowadzać lepiej o zasięgu pomyśleć...

  • 0

    25. ~exPlay  2010-12-17 01:24:36  host: 84-10-102-197.dynamic.chello.pl

    Fajnie że w Play są nowe modemy - a działający internet w Play kiedy???

  • 0

    26.  2011-01-28 19:11:34

    @23 E182 i E1820 to dwa osobne modele. 182 obsługuje 900MHz a 1820 tylko 2100 MHz.

Dodaj swoją opinię